• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
abrkili kaže:
vidim da nije zakačen za donje poluge hidraulika?zbog toga je uteko?
Normalno ...klin unutra a osigurac visi na lancu :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
i oni plugovi su isto na prodaju kaj su na"groblju" :?:
iz kojeg ste vi mjesta?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Bobo, Pogledaj malo prvu sliku i ostale od groblja, pa pogledaj šta je starih Torpeda i djelova :lol: :lol: :lol:
 
J

jokapz

Guest
Pogledaj malo prvu sliku i ostale od groblja, pa pogledaj šta je starih Torpeda i djelova

Nemoj da ti dodem Torpedom pa ti zaorem onu sklopociju od ursusa..... :lol: :lol: :lol:
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
marko hurlimann xa86 kaže:
i oni plugovi su isto na prodaju kaj su na"groblju" :?:
iz kojeg ste vi mjesta?

ona dva jesu za groblje onaj regent nije a o prodaji treba pitat generala.
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Marko355 kaže:
Bobo, Pogledaj malo prvu sliku i ostale od groblja, pa pogledaj šta je starih Torpeda i djelova :lol: :lol: :lol:
nemojte da se bobo previše razveseli ima i dva imt 5106 samo ih moram pronaći gdje su zakopani :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
jokapz kaže:
Pogledaj malo prvu sliku i ostale od groblja, pa pogledaj šta je starih Torpeda i djelova

Nemoj da ti dodem Torpedom pa ti zaorem onu sklopociju od ursusa..... :lol: :lol: :lol:


Znaš ono svako svoga konja hvali... pa tako i ja i ti i svi ostali...
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
marko hurlimann xa86 kaže:
a ima lemken cilindar za okretanje? :scratch

nisam zagledao po slicim mislim da nema
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj vas puca nostalgija ? više ima zanimanja za ovu kramu nego za krizu u zemlji :evil:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Marko355 kaže:
jokapz kaže:
Pogledaj malo prvu sliku i ostale od groblja, pa pogledaj šta je starih Torpeda i djelova

Nemoj da ti dodem Torpedom pa ti zaorem onu sklopociju od ursusa..... :lol: :lol: :lol:


Znaš ono svako svoga konja hvali... pa tako i ja i ti i svi ostali...
Al tvoj nije ni konj :lol: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
slatky kaže:
9rjbsy.jpg



ako taj ima sve sto je potrebno sto se tice djelova...da je u ispravno stanju :)meni bi bio sasvim dovoljan...malo ga ofarbati i srediti neke sitnice ko nov ce biti
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Marko355 kaže:
A jel ona fleka ispod njega njegovo ulje?

nije on je nedavno tu stavljen mislim da je i u voznom stanju samo ga nitko ne vozi.
 
Z

zrine892

Guest
DF&Torpedo kaže:
E da su mi samo utegi od njega... ;)

ljudi smo...dogovorit cemo se...plati pola traktora...meni traktor a tebi utezi...meni ne trebaju :p imam ih....hahaha
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zrine892 kaže:
DF&Torpedo kaže:
E da su mi samo utegi od njega... ;)

ljudi smo...dogovorit cemo se...plati pola traktora...meni traktor a tebi utezi...meni ne trebaju :p imam ih....hahaha
Može, ovisi koja je cijena traktora ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh