• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
cekaj malo ko je kriv??
koliko vidim puna je crta.
ako su se mimoikazili traktor je kriv koliko je tezak.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
traktor nosi većinu krivnje,ali i auto,jer mu je sam trag kočenja 15 metara dužine,što ukazuje na preveliku brzinu.. i traktor je tek nakon sudara,pošto se vratio u rikverc,još podosta prešao crtu...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
uu dobro je golf dobio :twisted:
IMT izgleda malo smijesno dok mu ovako stoje kotači :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jesu,na svu sreću... manje više. traktoristu iskočilo rame pa je ovih dana bio u bolnici na operaciji..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
ček, jel to onaj od 13 godina kolko se sječam ili ima još jedan????zaboravio sam...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma ima 19,ali on je skrenuo u polje sa prikolicom,a onda je poslije njega ovaj sa beračem pokupio golfa,kužiš,nije brat nastrado,hvala Bogu!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
pa ako imaš ono od 13, i da je on vozio šta bi onda bilo, još jedan prekršaj...nek je on živ i zdrav
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
To je ona cesta prema polojama jel? A tuda se inače gazi dobro pa me nečudi
Ev i od mene jedna, htio sam ga izvuć iako gazde nije bilo tu, išao sam poslje ručka nazad na oranje, reko ajd da malo zajebavam al... Očito se preračuno, il je pivce krivo
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
marko355 kaže:
ome jesi...kako bi, još jedan traktor i upni...
pa znam da ga je trebalo povuči al me zanima s kim ga je povukao?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
petre:nije,to je u kapeli,na cesti prema lipovcu.. a traktorist koji je vozio je iz Komorice.
Ako sam dobro shvatio,ovo je netko zapo,a ti si ga pokušo izvuć bez gazde?
 
B

Bobo

Guest
A koliko ja vidim da taj netko ne zna za speru na traktoru, ili bar kad je krenuo slajdrati da je znao stisnuti desnu kocnicu i izvukao bi se samo tako...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Nisam ja zapo, nisam ga ni pokušo izvuć jer čovjeka nije bilo jer je već otišao po nekog kad sam ja naišao. Htio jesam, i mogao sam, imo sam i lanac u ursusu tako da...

@ bobo, ako malo bolje pogledaš vidiš da traktor ''sjedi'' na sredini i na plugu i nema nikakve šanse da sam izađe. Nije nešto puno ni šlajdrao jer je prebrzo naletio na to i ostao u ''zraku''. Baja je išao provuć brazdu jer tuda nekad teče potok pa....

@kikicMF, izvuko ga je mali ferac
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
petar kaže:
Nisam ja zapo, nisam ga ni pokušo izvuć jer čovjeka nije bilo jer je već otišao po nekog kad sam ja naišao. Htio jesam, i mogao sam, imo sam i lanac u ursusu tako da...

@ bobo, ako malo bolje pogledaš vidiš da traktor ''sjedi'' na sredini i na plugu i nema nikakve šanse da sam izađe. Nije nešto puno ni šlajdrao jer je prebrzo naletio na to i ostao u ''zraku''. Baja je išao provuć brazdu jer tuda nekad teče potok pa....

@kikicMF, izvuko ga je mali ferac
joj kak fora brat spašava brata(imt-imt-a) fora je kad gledaš imt 539 kak izvlači drugog imt-a pa kad bace dim iz auspuha kad kreneju to ti je užitak gledati male traktore dok se izvlače pa se bore da opet ne zapadneju nekud pa onda gas naprijed nazad pa se šofer još diže sa sica kao da ga bude on juš zaljuljao ludnica moraš se smijat očeš nečeš jer ja imam jednog susjeda koji mu mast izvadi dok ore po blatu a jedva siromak sam ide po polju a ovaj mu još plugove pušta u zemlju pa kad ode u blatodo koljena pa zapadne digne pluge do kraja i naprijed nazad i tak pol sata dok traktoru ne vidiš prve kotače van iz blata onda ide po nekog da ga izvuče al kak je to smiješno kad iz daleka gledaš i smiješ se jer samo onda s prednjom vučom traktor more do njega da ga izvuče jer to su drame kako se on zakopa
:lol: :lol: :lol:
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
ne znam dali je ovo bilo ali treba se podsetiti kakvih budala za volanom ima.
dosla je ekipa sa tv da snima emisiju u jednom selu u srbiji,kada su pavijani videli kamere i voditeljku hteli su da je zadive.....i uspeli su.inace u emisiji se vidi da su par puta pre toga vec besneli traktorom pored tv ekipe.

[youtube:1e6ebniy]s4qEetABddI[/youtube:1e6ebniy]

pozajmljeno sa http://poljoinfo.com
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
danas smo imali tehnički problema bager je bio u kvaru pa sam se bavio fotografijomi. ima svega od starih strojeva odbaćenih do novijih.
rau
dpejgg.jpg

2wn8uwz.jpg


veliki podrivać
dcph91.jpg


pa malo sa groblja

669p35.jpg

xefz9z.jpg

5vvy3k.jpg

6e2fps.jpg

htxz6o.jpg

23ijfhc.jpg

29f447l.jpg


pokoji holmer i ropa

2nuhi81.jpg

6enfcy.jpg

2guy5x1.jpg

339hw7p.jpg


stari jaguar

35naavl.jpg


malo širi tarup

x56wpv.jpg

2ntahzn.jpg

9rjbsy.jpg

345dlkg.jpg


pa malo iz radione

20r2yiu.jpg

2vxglyo.jpg
 
Na vrh