• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
nekužim kako se ona izvrnila, vidim da je savoris napiso ali nisam skužio :oops:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
rupa,trava,rosa,bocni nagib,pretovar,ja nervozan

jesi li sada skontao??????????????????
 
K

kingletic

Guest
Evo jedne slike od proslogodisnje kampanje secerne repe.. bio je dubok razor uz put a sve zaledjeno.. prikolica je nosivosti 10t i bila je puna kada je 5136 prevrnuo posto je jedan tocak prikolice skliznuo sa puta.. prosle godine su vremenski uslovi za vadjenje repe bili extremni..

Obrisan neispravan link.
 
K

kingletic

Guest
Evo video clip kada Carrarom vracamo prevrnutu prikolicu.. Nije joj bilo apsolutno nista..

[youtube:28tkmxbl]9mm1k8gVgV0[/youtube:28tkmxbl]
popravljeno ;)
 
K

kingletic

Guest
Pre neki dan sam se zaglavio u njivi sa IMT 5136.. Doduse bio je skinut kardan za prednju vucu i poteznica je bila skroz dole.. A i prikolice natovarene, jedna 10t a druga oko 7t...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Evo jučer kod mene bilo kipanja :D prikolica je bila zakvačena za berač i otkvačile se:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Kanal je zbilja velik:
Obrisan neispravan link.
I ovo kad su je izvlačili, URSUS 1634 :D i njegov rus(od koga je prikolica)
Obrisan neispravan link.

Imam 2 clipa kad su iuzvlačili pa ču to stavit vjerojatno na jutub pa čete onda vidit sistem :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:shock:


:lol:

lijep kanalcic :D
kako je prosla prikolica? cini mi se da je desna stranica pomotana?
a bome trebalo je kasnije i taj kuruz izvadit iz kanala van.. :|
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
nikome nije ništa, prikolica je čitava, ta je stranica otvorena, ništa joj nije, danas vidim stoji na ulici, a ljudi je bilo za vađenje, da vidiš, posjedali u kanal i šuškaju...i odma sipaju u tu prikolicu, a kanal, ljep je...prdneš dok prođeš kroz njega...
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
ja sam gledao davno još pred kućom mi, iz pika DX vuče dvije takve pune kukuruza po cesti pun gas, i isčupa mu se rudić. stale na meter ipo, zrak kad se iščupao zakočili svih osam kotača ko jedan. došli majstori stavili novo i teraj dalje. zamisli štete da se to nije održavalo.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
abrkili, to nije meni bilo, ja sam bio kod tate na njivi i to se desilo ispred njive, ja sam tako gledo...da nije bilo toga nebi ja čeko cjelo vrijeme tamo, ja čeko da vidim kako če izvuč
 
M

marioJB

Guest
šteta ša ja nisam usliko kak je juče moj susjed vozio đubar i po cesti skoro cjelu prikolicu razbacao,ostal mu kardan uključen,a on je reko da se je sam,inače imt 542
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo što nam se dogodilo prije par dana... brat je je išao prvi sa prikolicom,a ovaj sa beračem iza njega,nakon što je brat skrenio u polje,dogodila se nesreća..traktorist je prešao crtu kako bi ''zavezo'',odnosno skrenio u polje,a na njega je naletio golf,koji je ipak išao neprimjerenom brzinom.. na IMT-u pomotana prednja felga,nešto malo i zadnja,pomotan rukavac te izbijeno crijevo za vodu iz hladnjaka i jedna cijev za ulje smotana... popravak izašo 500 kn(dijelovi) a sami smo ga popravili.međutim,golf je dobio puuuno više,a još su ga i ''nagradili'' dok su ''stručno'' izvlačili majstori iz sela s traktorom...


Slika049-1.jpg
 
Na vrh