• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Jadranko kaže:
samo pogledajte video do kraja ja misim da IMT a ni vozac nije prezivio.
[youtube:2wpw7rlf]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JJOiAlbGUuo&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/JJOiAlbGUuo&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:2wpw7rlf]

vozač je živ kako ja vidim!!!
Ludi Liza iz Brusa vozi traktor mrtav pijan i na kraju zavrsava sa 6 polomljenih rebara!!!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ursusc360 kaže:
vozač je živ kako ja vidim!!!
Ludi Liza iz Brusa vozi traktor mrtav pijan i na kraju zavrsava sa 6 polomljenih rebara!!!!

to je vec odavno bobo napisao.. :roll:



ovo je prvi dio one pijane "babe"

[youtube:vchm2rcb]dcOWooQlKYk[/youtube:vchm2rcb]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
tu bar nije nista polomila..
ja bi nju nastavio da se tako u nju zaletavaju :twisted: :twisted:
 
B

Bobo

Guest
Ovo su dvije slike danas uslikane koje ne prikazuju ni nezgodu, ni lomove, ali mi uskoro boglo i biti...

Vozimo se tako sa sela, kad vidimo da je majstor lijepo naslagao drva na prikolicu:
Obrisan neispravan link.

Pitamo se kakav je to budala toliko naslagao na prikolicu i s kakvim to traktorom vuce, kad ono ni manje ni vise:
Obrisan neispravan link.

Uzivo je ovo gadno za gledati, a kamo li jos obilaziti... U svakom slucaju uzasan prizor :shock:
 
V

Vujo

Guest
he he he ovaj ko da je iz mog kraja!!!
baja lud ko šiba :lol: :lol: :lol:
sreča suva drva
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Evo Bobo taman danas ovo usliko, je se malo zafrkavo...
Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Normalno da to nisam uvezo, moro sam srušit :(

Evo još koja pikčr:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Vujo kaže:
he he he ovaj ko da je iz mog kraja!!!
baja lud ko šiba :lol: :lol: :lol:
sreča suva drva

Da su drva "friska" tj vlazna, prikolica bi pukla a traktor ju ne bi mogao ni pomaci, cak da prikolica i izdrzi. Nisam se u gume zagledao na njoj, no nisu nesto puno sjele, posto se nije ljuljalo uopce nesto previse...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
nemogu a da ne kazem ovaj je lud ko struja majke mi ovdje ima preko 10 metara drveta ovo je nemoguce

i jos 539
bobo sada puca od srece haha
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovaj je stvarno sretnik , da mu ode guma ( a znamo od cega su sklepane takve prikolce ,užas) taj bi drva još sad kupio po cesti .ne do bog da netko nastrada pod njima .
Moj frend je vukao takvu prikolicu (ajd bila je prazn ) po cesti koja ima 2-3 zavoja (od valjda se kaže 180 stupnjeva) cista sempertina .
A napravio je široku rudu .U jednom zavoju mu guma izbacila prikolicu iz kuke (ima onu IMT kaj visi na polugama hidraulike ) .Sreca kaj je kabel od svijeta bio duži pa je višak namotao oko poluge kocnice ..tako da je kabel zakocio,da je otišla s ceste bez vitla ili 50m lanca sumnjam da bi išla van.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088






jucer prevrnut moj surak je imao cast da ga baci na stranu njemu nije bilo nista
na traktoru nema ostecenja osim slomljene kuke i osovine koja nosi poluge
samo je istekla nafta i ulje posto je tako prenocio

a desilo se tako sto je pokusao da eskivira panj i kada je pokusao da ubaci u rikverc nije ubacio a kocnica nije mogla da ga sadrzi
dole je bilo nezamislivo da sleti pa ga je morao odmah prevrnuti, ispred nije bilo ni drveca pa ga zaustavi

sve u svemu bitno je da niko nije povrijedjen
sto je najbitnije
 
V

Vujo

Guest
to je jedno osovinka kako ga pogurala ?? mora da je strmo :scratch
dobro da izvuko živu glavu
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
kada je dosao do jednog panja nije mogla prikolica proci pokusao da krene nazad da eskivira mjenjac nije usao u rikverc kocnica nije sadrzala i to je to

dole je jako strmo ovaj dio gdje se prevrnuo i nije strasan da je otisao dole ni japanska industrija ga nebi sastavila
a prevrnuo ga jedan jarak

ma mnogo nesretnih situacija u jednoj sekundi
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro se čovjek snašao!u takvim situacijama ne treba paničariti,već kao i u ovom slučaju samo dobro razmisliti i učiniti ono što možeš...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
evo i ja napravio picvajz

veceras prevrnuo kiperku punu drva mamu joj njenu mrak pada mi umorni ma ko je ebe ja je ostavio u sumi nek prenoci
a u karete pukla ruda je je spustio na klocn one se prevrnu i pade na rudu

slike sutra
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088



stete nema skoro nikakve sao ona drvena nadstranica je pukla nista strasno


a bobo nesreca nije bilo svetaca neradimo mi tada

mozda je neko "tabao" a nije se posle toga kupao :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh