• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Z

zrine892

Guest
pa kazem da je u pravu...odnosno da na nekim valja a na nekima ne valja...i da je to rijetko na kojem j eispravno to sam napisao...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
e i u mene je stukao jucer konusni zupcanik na prednjoj vuci

iskreno nije me ni iznenadilo jer kada sam rasklopio unutra nema ni jedne kapi ulja sutra idem po nov zupcanik kosta 55 evra a onaj tanjirasti sam nasao na otpadu kao nov je ustvari nasao ssam cijelo srce diferencijala platio 12,5 evra :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Jadan konj...iako ih baš ne volim.
 
R

Ratarko

Guest
Joj pazi nepotrebne štete !
Radi se o fotki Deutza koji je zapao u blatu ...
Obrisan neispravan link.
 
T

Tonxy

Guest
evo neznam kamo da ovo stavim pa sam tu!!


Obrisan neispravan link.

Policija nije mogla službeno potvrditi identitet, no neslužbene informacije govore da je život izgubio Danijel Lesac, koji je stradao nadomak kuće. Smrtonosni incident otkriven je tek ujutro, ali vrlo je vjerojatno da se nesreća dogodila sat nakon ponoći

Slijetanje u rijeku Dobru traktorist je platio životomVRBOVSKO – Pri slijetanju traktorom s ceste u rijeku Dobru jučer je u Vrbovskom život izgubio 30-godišnjak iz Vrbovskog čiji nam identitet iz PU primorsko-goranske jučer nisu mogli službeno potvrditi, no kako neslužbeno saznajemo stradalnik je Danijel Lesac. Poginuo je nadomak kuće kada se iz još uvijek nerazjašnjenog razloga u blizini mosta preko Dobre survao s nekoliko metara visine i završio u rijeci koja je na tom mjestu doboka jedva pola metra. Da se Vrbovščanu nešto dogodilo otkriveno je oko 7.10 sati kada je izvješćena policija, no postoje indicije da je stradao nekoliko sati ranije, te da nitko nije vidio kako se dogodila nesreća. Tek ujutro, kad se razdanilo, prevrnuti traktor u rijeci uznemirio je građane i uzbunjena je policija.

Očevid na mjestu kobnog slijetanja obavili su djelatnici Policijske postaje Vrbovsko predvođeni dežurnim istražnim sucem Županijskog suda u Rijeci Vladom Bosnerom. Dosadašnja saznanja istražitelja ukazuju da je Lesac vozeći se na traktoru marke »IMT 539«, riječke registracije, u smjeru mosta iz neutvrđenog razloga skrenuo s ceste i pao u Dobru. Policija raspolaže informacijama, kako neslužbeno saznajemo, da je netko od susjeda sat nakon ponoći čuo snažan zvuk koji ga je uznemirio, izašao je pogledati što se zbiva, ali ništa sumnjivo nije vidio i vratio se u krevet. Sudeći po tome svjedočanstvu, vrlo je lako moguće da je to bio nesretni muškarac koji je pao u rijeku, ali se zbog činjenice da se radi o neosvijetljenom području ništa nije moglo razaznati. Ako je to točno, svakako se otvara i pitanje zbog čega je stradalnik uopće bio na traktoru u taj kasni sat. Zbog poljoprivrednih radova sasvim sigurno nije.

Pokojnikovo tijelo je po završetku očevida prevezeno u Zavod za sudsku medicinu u Rijeci gdje će se po nalogu istražnog suca obaviti obdukcija i rasvijetliti točan uzrok smrti. Kao što je uobičajeno u ovakvim nesrećama, obavit će se analize na alkohol kako bi se potvrdila ili opovrgnula sumnja da je nesretnik traktorom možda upravljao pod utjecajem alkohola. Neslužbeni izvori navode kako poginulom vozaču traktora ovo nije prva slična situacija, odnosno da je već znao sletjeti s traktorom. Ovog puta, međutim, nesreća je bila kobna.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
[youtube:3n9l84sm]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iRtO_Rc26hg&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iRtO_Rc26hg&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube:3n9l84sm]
 
B

Bobo

Guest
COVJECE...

Sve mi se cini da je tu najveci i glavni problem umor kombajnera i koje pivo previse... U mom kraju je dosta ljudi na njivi zaspalo u kombajnu. Uvijek dvojica u kabini ;)
 
A

Arsa

Guest
Bobo kaže:
COVJECE...

Sve mi se cini da je tu najveci i glavni problem umor kombajnera i koje pivo previse... U mom kraju je dosta ljudi na njivi zaspalo u kombajnu. Uvijek dvojica u kabini ;)
Za spavanje si 100% u pravu i kod nas je pre par dana vozac zaspao i novog Clasa ( neznam tacno tip ali znam da je veci od Mege ) nabio u kanal tri ULT-a ga vadili citav dan , steta otprilike ovogodisnji rad u zetvi , Mega je u pitanju , rece mi da ima i fotose , postavicu kada ih dobijem
 
J

Jadranko

Guest
samo pogledajte video do kraja ja misim da IMT a ni vozac nije prezivio.
[youtube:1297llde]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JJOiAlbGUuo&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/JJOiAlbGUuo&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:1297llde]
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
U jebote, ovog treba zatvorit u ludaru i na lječenje poslat, ko zna koliko je rakije nasipal u sebe, da je malo jače sunce zapalio bi se sam.
 
B

Bobo

Guest
Da procitas opis videa, vidio bi slijedeci tekst:

"Ludi Liza iz Brusa vozi traktor mrtav pijan i na kraju zavrsava sa 6 polomljenih rebara!!!!"
 
J

Jadranko

Guest
a jeeee to nisam ni citao.pa zar je mogao ostat ziv????
traktor nema kabinu kako je to moguce???
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sta rec na ovo? :madmana:

[youtube:2uhy44wv]P2XgxtnsY-o[/youtube:2uhy44wv]
 

Najnoviji postovi

Na vrh