• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ZJ kaže:
Pametni znaju čemu služi pojas ...

Znate li kaj muhi prvo prođe kroz glavu kaj udari u šoferšajbu na autu?

- guzica :lol:

dobar,, dobar
 
B

baca Iva

Guest
Kad ste već počeli o pametnima, onda evo i+jedan vic, al vrlo lako bi mogla bit i istina. Mogla bi, al malo ja vaki jako pametni muškaraca:

Jednom davno živio jedan mladić, zaljubio se, te je pitao djevojku:

- "Hoćeš li se udati za mene?"

Djevojka je odgovorila:

- "Ne!"

I tako je mladić živio sretno do kraja života, išao u lov, išao u ribolov, igrao golf, gledao nogomet i pio pivu kad god je poželio...
 
B

baca Iva

Guest
Nadam se da se naši prijatelji Zagorci neće naljutit:

Razgovaraju tri zagorca čija je žena gluplja.

Prvi veli: « Moja Bara je tak bedasta, kupila vešmašinu, a mi nemamo ni vode! »

Drugi veli: « Moja Å tefa je još luđa, kupila šparet i vešmašinu, a mi nemamo ni
struju ni vodu !!! »

Treći će: « A moja Kata, ljudi... kak je ona bedasta!!! Ona vam se svako jutro
zrikta, namaže, metne u torbicu dva kurtona, prejde i nema je do navečer…...
A ONA OPĆE NEMA PIMPEKA!!!!!”
 
B

bajki

Guest
Å ta kažete na ovog.
Obrisan neispravan link.
Å teta što nema slika. Ni na zapadu se baš ne poštuju zakoni!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Bilo je takvih i u kod nas tocnije Cepin,odgurao je policiski auto u ogradu groblja i porusio ogradu odnodno zid
 
B

baca Iva

Guest
Ovo nije vic!
Jedan je isto tako Å vabo bio negdje s društvom i zapio. Kad je vozio kući naiđe na udes, gdje je već bila policija. On izađe iz svoga auto i pita da li može pomoći. Policajci ga zamole da vozi dalje, da ne smeta. I on fino dođe doma, auto utera u garažu i legne. Najkon par sati zvoni netko na vratima. Njegova žena pogleda kad policija. Kad su ušli pitaju da li mogu razgovarati s njenim mužem, što ona nije dopustila, jer da je on umoran i spava a u jutro mora na posao. Tada je policajci upitaju da li oni imaju auto. Da, odgovorila je. A onda plavci (kod nas su zeleni) pitaju gdje je auto. Ona veli u garaži. "Moćemo li pogledati" upitaju policajci. "Možete", odgovori ona i odvede ih u garažu. U garaži je bio parkiran policijski auto, a policajci su došli njihovim, jer je bio jedini auto koje je ostao na mjestu nesreće. Protiv njega nisu poduzeli ništa, jer ih je valda bila sramota da im netko ispred nosa "ukrade" auto. A možete mislit koliko je baja natovario kad nije primjetio da vozi policijski auto.
 
B

baca Iva

Guest
Ta kako ti to Bobo imas misljenje o meni? Nisam! A da sam bio ja bi i kazo.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
pogledajte ovo kako se kaci poteznica. moglo je zavrsiti u gore navedenom naslovu
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Majke ti mile... I sad reci da tako vuce neki teret...

Pa to nije normalno...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja sam vidio sztvarno traljavih ljudi što se toga tiče...kad zakači prikolicu,dok zakoči,prikolica grune u traktor,jer je isto tako labavo napravljena poteznica...jedan je biser samo onu onaj U šaraf s vijkom stavio na klin gdje ide toplink,provuko kroz rudo i piči.. :shock:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Da ja sam slikao i upitao toga traktorista Sto je ovo? on mi odgovorio da nije imao jos jedan i veci saraf da provuce kroz obje rupe.Okrenio sam se i vise ga uopce nisam htjeo nista pitati.Poteznica nije ni od toga traktora a nije ni mijesto na tom mjestu.Tip je vozio nekoliko dana dok sam bio tamo,cak je rekao da je isao i po cesti sa njim.Uzas
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Volvo u kanalu prekjucer
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
danas

Obrisan neispravan link.
Ovo je moje nedjelo naravno :oops: :( :eek: :shock: :x :oops: :cry:
 
R

Ratarko

Guest
Joooj , srce mi se prepolovilo kada sam ovaj cilindar vidio ...
Pa šta uradi , poguralo te naprijed ?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ma ne pitaj kako je tek meni bilo za plakat.kao i obicno kako ide redosljed spustio sanduk i ono sto dize sanduk digao stabilizatore privukao ih sebi sjeo u traktor iskljucio kardan i krenio dosao do betona.kad tip pokazuje da stanem i pokazuje iza.( imam jos dvije slike ali ne mogu ih nesto stavit).Jedan je podiglo a drugi nije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh