• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
nisam ja možda je bio buraz, ja sam u to vrijeme bio ili zgipsan ili pun šavova :cry:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Proslo ljeto! zamislite u toj kabini jedino je ostala citava neotvorena boca Fante,malo se izvitoperila od temperature.
 
S

sapat

Guest
može biti, mislim da znam ćiji je bio, taj kombajn je bio samo jednu sezonu u nuštru, ako se nevaram
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Koliko je radio ne znam imao je neki problem sa motorom ali ustvari nije bilo nista strasno.Bivsi gazda je tamo pored pruge
 
S

sapat

Guest
ah, taj često mijenja strojeve, kod nas je taj stroj vršio samo jednu godinu i to samo pšenicu
 
R

Ratarko

Guest
Pričali smo o šasiji na traktorima a posebno da bi Massey Ferguson trebao imati šasiju jer je već bilo nekih problema oko toga .
Evo jednog sprešanog Masseya .

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
B

Bobo

Guest
Majke ti mile!!! :shock: :shock:

Ovo treba preziviti... Pregadna situacija, mislim da ga niti sasija tu ne bi spasila... :scratch

Cuj, bit ce jeftinih dijelova, ako nista drugo, Dobro pa se to dogodilo na DEMO traktoru, pa niciji dzep nece dobiti ;) Nadam se da se lik izvukao ziv iz traktora.
 
R

Ratarko

Guest
Kabina djeluje prilično čitava , mislim da je vozač OK .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zbilja nije lijepo.
Treba gledat da utovarivač ima šasiju, naprimjer znam dosta ljudi s SIGMA utovarivačem na lamborghiniju i šasija se dobi s utovarivačem.
ÄŒlan Benđo ima Lamborghini R3 95 sa sigma utovarivačem, možda ga nagovorim da poslika i stavi slike.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
nebi se volio naći na vozačevom mjestu u tom trenutku :shock: :shock: :shock:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
mario,pa po svim zakonima fizike od očuvanja kinetičke energije do akceleracije,u ovom slučaju negativne akceleracije... :lol: :lol: iako nije nimalo smiješno.. :oops:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
mario kaže:
Pa kako se utovarivač našao ispod traktora?

ma tko če ga znat šta mu je bilo
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Pa kako se utovarivač našao ispod traktora?

Kaže da se traktor kretao brzinom od 18 milja na sat kada mu je odkazala hidraulika i prednji utovarivač mu se zabio u zemlju a traktor je doslovno prešao preko njega , skoro i zadnjim kotačima :shock:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
TX75 kaže:
nebi se volio naći na vozačevom mjestu u tom trenutku :shock: :shock: :shock:

Pametni znaju čemu služi pojas ...

Znate li kaj muhi prvo prođe kroz glavu kaj udari u šoferšajbu na autu?

- guzica :lol:
 
Na vrh