• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
stoji već dogu zadnji put je gazio silažu prije jedno 6-7 godina. što je neznam vjerovatno svašta pomalo već. to nije ni pola ostalo je po njivama radi.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jel ono neki rus u lijevom kutu četvrte slike odozada(gdje je onaj rx)?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a šta je s onim vučenim tanjuračama??nemaju kotače ili mi se čini?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
ma to je stara JD tanjurača rashodovana, otpisano! dušu dalo za nekog privatnika da si kupi i sredi
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
HU 4 otkazao poslušnost , nije neka šteta samo je tata okrenuo sjedalo na ovom cudu pa mu je stisnulo nogu ..skoro do krvi ... :!:
2j0iers.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
vidim da nije zakačen za donje poluge hidraulika?zbog toga je uteko?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Slatky, pa kako smije onaj IMT tamo stojat :cry: :cry: :cry:

A našlo bi se tu i traktora, pa malo uložit i imaš solidan traktor par godina :scratch :scratch

Volip bi tu jedan dan bit, cjeli dan i pogledat sve što me zanima, a najviše bi me što sam vidio na slikama onaj IMT zanimo
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
a tako ti je to kad nije tvoje, hoću reći kad nije jedan gazda nego firma još državna. jedan jd 7810 novi je došao sa tvorničkom greškom i motor mu zaribao stojao je tako godinama neznam dali je još tamo baš ću sutra pogledati.
ima i strojeva koji su kupljeni pa se ispostavilo da neće moć radit to što je trebalo iz nekih banalnih razloga pa stoje.

da napomenem to je samo ekonomija ratarstvo ovčara ima još bobota i orlovača koji su isto tako opremljeni svim i svačim
 
B

Bobo

Guest
Za onaj IMT im treba svima pljusku opaliti! Kako ih sram nije... Bar da su mu vrata zatvorili ;)

Sto ne volim te zglobne IMT-e gledati kako propadaju... Negdje sam citao da neka slovenska poljoprivredna zadruga blizu nase granice jos uvijek radi s 3 komada 5360. Drugdje sto god vidim ili cuje, ili stoje pokvareni, ili samo stoje...
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Za onaj IMT im treba svima pljusku opaliti! Kako ih sram nije...

Tu sam te čekao!!! Znao sam da nemožeš a da nekomentiraš ;) :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Pa kako da ne komentiram takvo postupanje s traktorom mojih snova ;) Ono mi je jasno sto je svaki torpedo koji je uslikan falican i da je puna radiona torpedo dijelova, ali IMT je tamo parkiran, a ne odslepan...

Sto sam ja vec skuzio u cemu je rijec kod tih valikih IMT traktora... nikako ih nisu mogli pokidat, pa su morali raditi u njima svih 8 sati, i onda su im izmisljali kvarove i preveliku potrosnju, samo da ih se rijese ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Pa šta bi ja dao kad bi imao onoga IMT-a....ja bi ga barem ceradom pokrio ako ništa, ali ovako :cry:
 
B

Bobo

Guest
Pa nije njihov, sta ih briga... Drzavni je i nek je jeb... nek propada... Njima ni u dzep ni iz dzepa
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Pa nije njihov, sta ih briga... Drzavni je i nek je jeb... nek propada... Njima ni u dzep ni iz dzepa
Al stegnut če remen pa če IMT u radionu...... :roll: ;) :twisted:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja bi samo rekao to da taj IMT valja da ne bi bio tamo u travi,već na njivi..Osobno znam čovjeka koji ima istoga 5270,i isto mu služi samo za gaženje silaže i čupanje iz blata... :roll:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
abrkili kaže:
ja bi samo rekao to da taj IMT valja da ne bi bio tamo u travi,već na njivi..Osobno znam čovjeka koji ima istoga 5270,i isto mu služi samo za gaženje silaže i čupanje iz blata... :roll:

slažem se :|
 

Najnoviji postovi

Na vrh