• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
NyFn0mB.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Kico sta mu uradi jel to tvoj ili kaj nije ono bila 90-tka sta si slago??
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342



U dva dana tri puta sam je skidao krpio unutrašnju a greška bila u vanjskoj pa sam privremeno stavio ćelavu što sam skinuo sa torpeda samo da ne pukne jer je 8 pr
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ono je susjedov TX75. Lego je do getribe. Ove jeseni je bilo nebrojeno ovakvih i slicnih intervencija. Kardan i ph su original!
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Nisam siguran da razumijem tvoje komentare pukniti. Neki put djelujes ko da ti je jako dosadno....
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ja bi rekel de ga ne pameti, ga ne,makar sem i ja denes bedak zisel ,rastepel pol avta za nis,al skola kosta velidu stari ljudi.:(giggle):
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Čuj, preko zime se i nije baš zdravo previše prati... Sjećam se moje pokojne babe, govori mojoj mami, pa on nije normalan, svaki dan se tušira, nekad i dva put, ko je to vidio, kolko će vode potrošit (a osmi mjesec) :icon_mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh