• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
meni je najveći problem bio štopanje oba kotača na beraču, pa svako malo čisti, a tek glibe iza....... bez prvog pogona niš,a fergusona sam zakopao do osovina 2 dana prije tog
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Jesi barem sve pobrao? Ja sam prošli vikend brao isto u petak i išlo je odlicno. Otac ide sutra brati, a palo je puno kiše, tako da će to sad teže ići.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
Jesam, svoje, uslužno nisam htio ići, jedino što nisam preorao ništa, niti plug novi isporbao još :D:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Ja imam još za brati oko 5 rali.. A imam nešto i uzoranog samo da bude vremena za posijati.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,787
Niste vi našli pravog blata. U srijedu sam skoro iskal malo veči traktor ali nemam volje slikati.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Neki dan kod kolege stigla jedna prikolica na peglanje :pig:
 

Prilozi

  • IMG10133.jpg
    IMG10133.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 396
  • IMG10134.jpg
    IMG10134.jpg
    66 KB · Pregleda: 379

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Ja sam mu odmah rekao da od toga nema ništa , jednostavno previše posla i kako se god napravi nije to to , previše savijenih komponenti
Muški savijenih
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa tako i izgleda. To sto ce uloziti u nju da ju dovede u neko normalno stanje bolje da ovu proda na kile, doda to sto bi ulozio i uzme polovnu ispravnu. Ovo i na izgled djeluje jako jako ruzno i nepopravljivo. Sve me strah sta je prosla.. :-/
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Susjed kupio pettonku bez stranica na otpadu za 2500 kn. Ja je htio kupit od njega, nije je htio prodat, nego napravio malu čezu od zadnje osovine, prednju ostavio za rezervu. Neki dan mu pukne čeza od fapove šasije i stručnjaci izrežu šasiju od te pettonke i ubace s unutrašnje strane. Ja sam se prvo smijo ko budala kad sam vidio da su upropastili šasiju bez trunke hrđe da pokrpaju prikolicu u rasulu. Onda su mi uvalili inverter u ruke... :D: Poanta priče, možda se i ne isplati ulagati, ali je interesanto raditi takve stvari. Barem meni.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Neki dan kod kolege stigla jedna prikolica na peglanje :pig:

Pravi umjetnik bi znao sto napraviti sa takvom prikolicom:biggrin:
Ausstellung-im-Museum-ZKM-474x316-7016da23f68de677.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Pojma nemam , prikolica je došla u radionicu kod kolege , nisam bio sa vlasnikom ali kako zaključujem da mu je ostala jedna prednja bolcna a htjeo je kipati nazad , znači 3 bolcne su bile
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,901
Pojma nemam , prikolica je došla u radionicu kod kolege , nisam bio sa vlasnikom ali kako zaključujem da mu je ostala jedna prednja bolcna a htjeo je kipati nazad , znači 3 bolcne su bile
To se i mojem susjedu dogodilo, samo on je imal sva 4 bolcna, i na vrijeme je skužil da nekaj nevalja, pa nije bilo štete (čak nije niti pukel poklopac hidraulike na IMT 533).
Tehnostrojka ima samo 2 bolcna, pa se malo teže zeznuti 8iako ih je i tam moguće postaviti u X, samo za to treba biti malo žešći idiot.
 

Najnoviji postovi

Na vrh