• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ma ti su najgori do jucer seljaci danas gospoda
Mene muci kaj ih je malo vise pri meni.:icon_cry:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ja mislim, da u mnogim slučajevima, jednostavno neka zavist u pitanju,
Nekima je krivo samo zbog toga što ti radiš, i što to imaš, što si steko svojim radom.
Ništa nemože smrdit ko čovjeg kad je ugursuz, a to su oni koji se boje posla i mrsko im raditi, i ko im je kriv onaj što radi.
I sam sam imo par situacija, al ja nebiram sredstva, šta mi je prvo u ruci, to i djeluje.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ma ja sigurno nebi prvi isel na nekoga oruzjem ili batinom. Uspijem se jos uvijek kontrolirati po toma pitanju da me se neda lako izbaciti iz takta. Dapace, kad mi neko radi probleme iz gluposti, ja mu se samo jos slatko smijem u facu, pa da taj neko jos vise popizdi. Meni je to draze gledati. Hahahahaha

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ma da, ljudi su bagra, zavidni ti kaj radiš, prije je svaka kuća u selu imala štalu i koce, danas su svi fini. Ako je to tak lako, zašto su svi odustali od toga? I najjači komentari su mi tipa: je pa lako vama, vi imate sve doma, meso, mlijeko, sir, vrt.. A to očito sve padne s neba i samo treba spremiti u škrinju.

No, al sad smo već van teme. Kad nekome opalim šamarčinu za nešto takvo i iščašim si zglob, ponovo se javim :icon_lol:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Treniranje živaca

20150502_164242_zpsqch9fkmw.jpg
 

Gigi

Član
Tu od
5 Tra 2015
Poruka
39
Ma da, ljudi su bagra, zavidni ti kaj radiš, prije je svaka kuća u selu imala štalu i koce, danas su svi fini. Ako je to tak lako, zašto su svi odustali od toga? I najjači komentari su mi tipa: je pa lako vama, vi imate sve doma, meso, mlijeko, sir, vrt.. A to očito sve padne s neba i samo treba spremiti u škrinju.

No, al sad smo već van teme. Kad nekome opalim šamarčinu za nešto takvo i iščašim si zglob, ponovo se javim :icon_lol:

Ono kad ti daš pare da se put asfaltira, a onda taj isti put zdrkaju traktori i kamioni čije su parcele uz put, a nisu dali kune- I još im je tesko pocistiti hrpe blata? Pa naravno da ga psujem svaki put!!
 
Posljednje uređivanje:

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A kaj onda da idu s helikopterom na polje
Pretpostavljam da se ne bavite poljoprivredom?
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Jedan moj komentar koji se vjerojatno nece svidjeti..
Ako je javan put, nisi trebao zabijat novce u ono sta bi trebala opcina ili grad. Ako je privatan put, zagradi i mir.
Osim toga, ako ostavljaju zemlju na cestu, uvijek mozes prijavit.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

Gigi

Član
Tu od
5 Tra 2015
Poruka
39
gle u ulici smo svi podeli troskove, ali neki nisu hteli dati...a barem bi mogo s lopatom vece komade pobacat sa strane...mislim da bi to bilo pristojno ili ne bas iti na polje kad je najvece blato...a i da je barem.neko polje...posije kukuruz...trava veca od njega i tak svake godine...

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Po ovome članku svi koji voze traktore su pijanci i niko ništa ne registrira.
Nigdje ne piše da bi se mogli osigurati prilazni putevi gdje bi se to blato moglo očistiti. Kod mene je jako malo puteva gdje je blato odmah do prometnice. Pa gdje da očistim blato ? U ovoj državi svi mi govore šta ja moram, a nitko nevidi šta bi oni trebali.
Imaju mladi pravo kad odoše u gastarbajtere.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dajte se spustite na zemlju i budite realni!
Ko bi polovil sve po HR ka izlaze s traktorom punim blata na cestu???
I da ga prijavi kaj ima od toga,s čim če dokazat.

Ljepo lopate u ruke i očistit cestu ako ti smeta ili čekat kišu,trečeg rješenja nema.

To vam je isto ko i za vrganje nekakve dozvole,ko če dokazat da sam ih bral i gdje sam ih ubral???
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Budu ti v rit pogledali i napravili DNK analizu. Tak i za blato.
No, blato je opasna stvar na cesti i mnogi su poginuli radi njega.
Reda treba, ali puno put se nema mogućnosti...baš kak je Dado rekel.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
A kad svako malo nađeš nekog kretena s auto-prikolicom kako se vraća s poljskog puta, a iza njega nađeš hrpu šute, onda je sve ok? I što nitko ne reagira na to, nema veze. Neki dan je netko istresao neke komade šuta s izlomljenom keramikom, ma milina za vidjeti. Jednom ću otić pokupit tu šutu i kad napunim prikolicu istrest ću je u pol grada na cestu.
 

Prilozi

  • 20150508_101313.jpg
    20150508_101313.jpg
    81.1 KB · Pregleda: 237
  • 20150517_161503.jpg
    20150517_161503.jpg
    65 KB · Pregleda: 212
  • 20140907_155700.jpg
    20140907_155700.jpg
    81.4 KB · Pregleda: 221

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Kod tebe berem to rastresu po kolotečinama. Moj rođo istrese u rupe otučke ili tuline ( kako god da se zovu ),a drugi meni nepoznati majmun istrese komade betona i zemlje 5 metri prije rupe na tvrdo. Kad sam rođi reko da ču im preorati put više ne voze gluposti, barem za sada.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma nek mami raširuju, više-manje svi su imali neki defekt zbog tih sranja na putu. Ja sam ostao bez špindle. To se zapraši i više ne vidiš di je rupa di je izbočenje. I onda na tome trebaš otresti blato. Kako da ne. Ima lijepih puteva, koji su malo dalji i ljudi ih potanjuraju u jesen i to je milina za vožnju, a ovo uz cestu je katastrofa. I to nitko ne kažnjava, nikoga ne boli briga za to. Ma stoka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh