• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Meni su mozda jednom ili dvaput ispali na njivi, ali mojom krivnjom jer su bili vec oslabljeni pa su ispali, ali redovito svake godine pogubim nekoliko komada po dvoristu i supama, koristim te R splente..
Neznam kako, ali misteriozno nestaju.. :)
 
E

el pibe

Guest
Možeš mi pojasniti sto je GDS sistem? Ja doma imam jaram za brzo kopcanje al na zalost trece kategorije, isti kao onaj sto je bio prikopcan na onom najskupljem traktoru u Gudovcu, slučajno sam ga kupio uz još neke priključke i sad mi samo stoji jer meni treba druga kategorija, inače mislim da je jako dobra stvar zakapci stroj za par sekundi i nema šanse da se sta otkapci

A gledaj Driver nemam kaj puno objašnjavati upoznat si više sa takvim načinom prikapčanja od mene pošto kažeš da posjeduješ sličan proizvod.Jedino ti mogu reći puno ime sistema pa malo proguglaj ima ponešto zanimljivih videa o tom proizvodu.Proizvod se zove Gangl Docking System.Ja mogu samo sanjati tako nešto.Ali tko se bavi profesionalno poljoprivredom takva aparatura je od velike pomoći i štedi vrijeme i novac.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Ok hvala, proguglao sam to je još sofisticiranije od mojeg a vjerujem i puno skuplje jer mora svaki priključak imati onaj ženski dio
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Kod mene naj vise kopci odnesu grane u vocnjacima dok mulciram, sada mulcer dobija nove osigurace karbinjere, njih grane i kuruzovina nemogu iscupati. Taj sistem sam vidio kod jednoga komisje, kod njega odlicno funkcionise
 

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
al članak je napisan vrhunski. Ovi naši novinari ko da nemaju ni osnovnu šk. Iz članka ispada da motokultivator ide 100 na sat. Nigdje nije spomenuta nizbrdica. Meni je u autoškoli instruktor rekao ne boj se brijega nego dola! (dol=nizbrdica)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Staro nepisana pravilo glase: "Kojom brzinom uzbrdo, s tom i nizbrdo".
"Vozi najviše tak brzo da se možeš zaustaviti na manje od pola vidljivog puta"
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ovo sa propucavanjem niš čudno, kod mene je sad u nedjelju susjed propucao drugog susjeda i ranio ga, čekao ga iz dvorišta s oružjem kad ovaj bude naišao autom, jel zna da mlijeko vozi u tolko sati...
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Strasno. Ne znam kakvi su to poremeceni umovi i kaj se to okrene u glavi takvog lika da ide z namjerom propucat nekoga...

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nikaj čudno.
Pred nekoliko godina mi je na takav način poginul školski kolega .
Napravil je kuću u predgrađu, i stalno prigovaral susjedu (starosjediocu) da mu traktorom stvara buku, da mu "štraji" cestu slamom, da mu je zmazana cesta dok ovaj vozi gnoj.
Koliko znam, ovo zadnje je prelilo čašu, i s par metaka stvar je bila riješena. Nije mu pomogel niti bijeg preko plota...

Oprosti mi Bože... ali neki ljudi izazivaju ... a mi iz navedenog članka neznamo cijelu istinu.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ma smatram da nema razloga da se na nekoga ide oruzjem s namjerom ubijanja. Sve se to da rijesiti na vec neki drugi "djelotvorniji" nacin.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa mislim da su batine djelotvornije nego oruzje. Prvo se ispusete a drugo mozebitna kazna je manja. :p


Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
To takvi i hoce,hoce da ih se istuce tak da ti mogu zvati policiju.
Takvi ljudi mogu iznervirati da je to cudo,znam kaj govorim jer i ja smrdim,blatim,strajim cestu i stvaram buku s traktorom jer su se u mojem selu pogopodili da je to nevjerojatno,do jucer bili u stali a danas su vec gospoda,mos mislit
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Tako i mene jedna baba napala prije par godina dok sam vozio gnoj na njivu ispod njene kuce, da to njoj smrdi, a doslovce se u stali skotila. Pocela prijetiti da ce zvat policiju ako to odmah ne zaorem, psovala mi mater i onda ju je ograda spasila samarcine, a ja doslovce vozio po zemlji samo jednom stranom, a druga po sudrenom putu Da se mogu izvuci van ako krene tonut, rucno bacao u stranu na parcelu. Pa sad ti izoraj to. a covjek, prvi susjed do nje, fin ugladen covjek pa mi veli pa normalno da moras nekam voziti ako je gnoj pun, gnoj smrdi, al smrdi 1 dan, dalje se ne osjeti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh