• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
uzeli smo neku zemlju u zakup,ali nam je vlasnica zaboravila reci jednu sitnicu.

kraj polja je izvor koji je izbetoniran da se ne urusi.



jos je bio mrak,sve zaraslo u travu pa se nije ni vidjelo.
malo ga je brat otkrhnuo,ali nista strasno.

jedini je problem sto nema jarak da voda iz izvora curi dalje. kaze vlasnica,tu se nekad davno ves prao..







nemam slika traktora unutra,posto je vec bio vani dok sam dosao. izvukao ga je kolega sa agrotronom k100.

obje stepenice su bile u mulju,i prednji utezi do pola. nije ni okrenuo kotacima. samo je potonuo,kao kamen..

 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A to je znači taj razlog zašto je traktor tako blatan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jako masna situacija, al vode uvijek treba i nikad je nema dosta :!: :!: :!: :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vidim nasao si odgovor..

kaze baka,zadnjoj dvojci koji su joj kosili travu oko toga je rekla za taj izvor,pa si opet zapali. nama nije govorila,mislila je da necemo ic tamo.. :roll:

tu je ocito vode i previse :blackeye
ali mozda pomogne kod spricanja,pa ipak bude nesto dobro u tome..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
lijepo si zapao mogu reč kad te 100ks traktor izvačio. kad mf potone onda potone do kraja :D :mrgreen: :blackeye
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
danas u selu na imanju jednog poljoprivrednika došlo do strašnog požara.čovjek palio smeće neko,u blizini bio traktor koji se zapalio,a nakon toga se zapalio spremnik za plin za sušare duhana...Traktor(jd 3650) u potpunosti izgorio,za njim prikolica i paleta gnojiva,te pokraj njega utovarivač s jednog traktora..da bi stvar bila gora,10-ak metara dalje je bio drugi rezervoar plina,a u krugu 20 metara šupe sa strojevima i traktorima i kombajnima.Na svu sreću,požar se nije proširio..

Slika059.jpg


Slika061.jpg


Slika062.jpg
 
A

AGRIPLUS65

Guest
sumljivo mi je tu nesto :?: :scratch :?: :scratch :?: :scratch
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ovo je stvarno gadno al da nekak to na sumljivo vuče u blizini traktor gdje on pali smeće. pa nije tolko lud da bi ostavio traktor ne namjerno u blizini požara. usput da pitam a traktor nema prednju vuču??? al svejedno šteta traktora :cry:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
naravno da ima prednju vuču...

a čuj,bilo je jako vruće... nisam bio tamo pa ne znam detalje.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma dobor to kaj je bilo je njegov problem al šteta je opet.

nego ima nekako čudan prednji most a i mislim da to nije ko klasični jd3650
ja sam imao 3650 al sasvim je drugačije izgledao prednji most al ustvari i cijeli traktor. a jal imaš možda slike od prije požara kako je izgledao
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
vjeko:da,kod mate je gorilo.. :(

@kikic:a ne znam,nisam sto posto siguran da se radi baš o 3650..
 
B

Bobo

Guest
Traktor je serija 4xxx, jer su oni imali prednju vucu koja to u biti nije... u svakom prednjem tocku hidromotor i ulje iih je tjeralo toliko da ih zadnji kraj nije morao gurati i na taj nacin se traktor rasterecivao, ali kad treba zagrebati, ovaj sistem tu ima jako malo sanse da pomogne...



U svakom slucaju jako losa situacija, koja je ocito nastala ljudskom (ne)paznjom...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma taj se da spasit nije tu nešto pretjerano se dogodilo.malo električar da se poigra instalacijom i koji šlafič malo boje koje staklo i novi je. da je ze siču neku kupiš poriktaš prodaš i evo kunica koja više u đepu :D
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
kikic MF kaže:
ma taj se da spasit nije tu nešto pretjerano se dogodilo.malo električar da se poigra instalacijom i koji šlafič malo boje koje staklo i novi je. da je ze siču neku kupiš poriktaš prodaš i evo kunica koja više u đepu :D
da se sigurno spasit i gorji su se sredili ,pitanje je sad u kakvom su stanju gume dal su nagorile li gde ili ne
cijena mu je oko 2500E po meni dosta
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa da treba vidjet to gume itd al ovak na sliki nije preloš. al dosta je to 2500e. moj šogi je kupio imt 567 za 2300 s 900 i nešt sitno radnih sati. treba ga malo poriktat jer je stajao vani pa je boja izblijedila i tak neke sitničarije al je malo novaca za tak jak traktor i tolko rh od 1 vlasnika je kupljen a služio je za prijevoz do doktora i tak. sad je čovjek star i na umoru pa ga prodao sva sreča kaj smo išli gledat jest da je loše izgledao al u zimi bez grijača malo okrene i pali dok ostale koje smo gledali bi nebi i još očeju oko 4000e. tak da je ovo bila izvrsna prilika. u zimi ide kabina dolje limarija sve na pod onda čemo to malo predihtat kaj pušta i al dobor nije zamjerit to je imt, i limariju skinut boju pofarbat motor i sve kabinu če si sam istapicirat bolje ju zatvorit i deri.
cjene tim starim traktorima su jako skočile a ne vrijede tih novaca tak da ovaj deutz ako i je 2500e i je puno i nije zavisi kolko ima posla s tim i koja je šteta
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Imam dosta iskustva s takvim avanturama o čemu pričate, ovo sa slike traktor bez hidrauličnog volana vrlo teško se prodaje i to mu ruši cijenu da ga kak središ. Dok kupiš sva stakla, krov, tapicirunzi, rezervoar preskup bi to bio traktor.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa sve ja to znam i slažem se s tobom i velim da ga neko za sebe slaže da al ovak za prodaju nebi dobio te novce. inače takve traktore je teško prodat radi godina najviše a i ostalog ma da su takvi traktori strava naspram novih al neisplativo je slagat pa prodavat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh