• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Danas u mom selu 3 velika požara, vjerojatno zbog udara groma.

:oops:

DSC00620.jpg


DSC00625.jpg


DSC00618.jpg


DSC00628.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Strašno...no to je bil samo 1 požar.
Kak su prošli u ostala dva?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
ZJ kaže:
Strašno...no to je bil samo 1 požar.
Kak su prošli u ostala dva?
To su bila dva požara, jer prvo je gorio jedan štagalj a zatim je zahvatilo susjedov, strašno. A onaj treći nisam vidio, tamo je kažu sve izgorilo kao i ovdje.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
uh,gadno.. nisu ni traktore uspjeli izvuc.
lani se to desilo i kod mene u selu kod jednog kolege. grom je udario u stagalj,a u staglju je bilo 100tinjak rolo bala sijena.
srecom nije se prosirilo nikuda i nije bilo stoke unutra. sve u svemu,kako je moglo bit,on je jos dobro i prosao..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisam nista polomio,ali da je bilo nezgodno, bilo je.. :)


pocelo je s ovim:
mali jarak,vidjeli su se traktorski tragovi,ali nije propadao. reko proci cu i ja.



niti je jarak mali,niti sam ja prosao :blackeye



ovdje ne izgleda tako strasno. tu smo ju vec prevukli nekih pola metra naprijed.
radila je gurtna,lopata,poluga,ali nista..





i koliko god se mi trudili ona samo tone i tone..

p3190111800x600.jpg


usporedbe radi - dok ju perem (ja sam ovaj lijevo) dio krova mi ostane zamazan posto nemogu dohvatit. a sada..



na kraju mi nije preostalo nista drugo nego zvati doma da stari dodje s malim ferkom. izvukao me kao od sale. a mi se namucili dobra 2 sata i presli mozda 2 metra..
 
V

valtra_8550

Guest
ccc...da si ga ti kupio nebi ga tak vozio..znam te...lisico..znam!!!
ma pusti ti to...i tata bi sine 8)
prije ni cut..al sad kad vidis..sta ta lada sve moze...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma nije to do toga kupio-ne kupio.
il si takav il nisi,ili te to vuce ili ne. a sta moze lada. pa moze dosta. samo joj treba dobar sofer. i dobre gume. i nesmije ti je biti zao. u ovom slucaju se nista od navedenog nije poklopilo,tako da je jarak pobijedio :D
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
E, daj reci odakle ti dizel u ladi, jel naknadno ili... Koji je motor, od čega, i kako je sjeo, koje prepravke su napravljene, i ajd baci koju slikicu..
 
B

Bobo

Guest
Nikakve prepravke.. Peugeot dizel motori se serijski ugradjuju u Nive... Petre, jedna iste boje kao njegova tvornicki dizel imas u Brestovcu... Mislim da je 1.6, al nisam siguran...

takve su kod nas rijetke, ali ih ima... takodjer pase motor od Mercedesa, al onda gubis prednju vucu, jer je motor jako "visok", tj, karter smeta prednjem diferencijalu. Pase i FIAT motor iz tempre, takva je bila u Kaptolu...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
motor je fiatov 1.9td. mislim da iz tempre,ali nisam siguran. inace ugradjuju fiatove motore sto diesele sto benzince, peugeotove,vw, pricao mi je frajer na benzinskoj da je neki njegov kolega ugradio od tomovinkovica. tako da ide svasta,samo treba volje i znanja.
ovo je naknadno ugradjivano. preradjivan je karter posto smeta diferencijal prednji, nosaci motora,turbina okretana posto nije bilo mjesta za nju.. bilo je jos prepravki,al jbg,neznam napamet. morao bi to poslikati. puno je bolja za vozit od benzinke posto joj ne treba toliko gasa. a za potrosnju da ne govorim.

original dizelke su jako rijetke. pravili su ih neko vrijeme,ali su brzo odustali. navodno su bile preslabe sasije i sve ostalo za te motore. brzo su ih motori "rastresli"..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
haha to je prvo sto sam i ja primijetio :lol:
bilo je "cuvaj evo tate" da rijesi stvar :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
evo i kod mene danas bilo veselo , isao sjeci drva na rudniku i buldozer mi trebao da napravi put kuda bi izvezao drva
CAT D8R zapade k'o malo dijete samo propade u zemlju


ovaj dosao da ga izvadi zapadne i on , greska rukovaoca
oce cojek da se okrene u ovakvom jadu a da mu jedna gusjenica stoji


i na kraju dodje treci otkopa ova dva nesrecnika i izgura ih van



nije mi bilo ni do cega tako sam popizdio moglo je se to malo ljepse slikati pa napraviti i video al sam bio ljut k'o os
malo je falilo i telefon da razbijem
 

Najnoviji postovi

Na vrh