• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Desi se i najboljima ja dost često idem malo iskosa u takve jarke baš zato da ne sjednem mlad si naučit ćeš hehehehe. Dobro je to moglo je i gore.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
I nisi ni savinul kardan (a kamoli ga strgal)? Pa onda ovo ne spada u temu "nezgode" :lol: :lol: :lol: ... srećom ;)
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Da se malo potužim! Nisam našao temu pa ću napisati ovdje! Naime prije 2 dana sam kosio otavu sa prijateljem! Ja sa Zetorom 4911 i strižnom Gaspardo 175, a on sa Zetorom 7245 i Sipovom 165 sa diskovima! Livada košena već tri godine! Ja sam opkosio , a prijatelj po sredini! Odem ja na drugi komad i evo njega sa željeznom šipkom od pola metra u ruci! Srećom nije ništa polomio samo su noževi dobili zube. Kaže da mu je kosa tri puta opako zaružila i tada je stao i isčupao tu mrcinu koja je bila zabijena u zemlju - virila je 10-ak cm iz zemlje. Na sredini livade! Ne znam što je to u ljudima kad rade takve stvari! S nikim nisam u svađi, niti blizu toga. Šokiralo me! Mislim da ću pustiti sve te komade u drugom selu! Totalno sam poludio jer mi ovakve stvari nikako nisu jasne!!!
 
B

Bobo

Guest
Dobro, pa nije bilo vece stete, al ovo sto ljudi rade je zbilja uzasno... netko je pikirao taj komad zemlje a ti ga radis umjesto njega i onda krecu pizdarije...

Dogodi se da ostave zicu na sred njive i kad ides bubnjastom kosilicom, sve zivo se zamota, kombajneri su puni prica u jesen kako su povrsili par zeljeznih klipova kukuruza, busenje guma, prevljenje razno-razne stete...

Svaka prica koju sam cuo da je netko imao stete je bila vezana na ulazak na "tudji teritorij", pa tako i ova tvoja...
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Ne znam! U tom selu više nitko nema krave, puste zemlje kolko hoćeš! Nabio bi mu taj komad željeza odozada da mu izađe na gubicu van! Totalno sam lud!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
to rade samo lijene dangube koje su jalne drugima koji nekaj rade pa imaju više nego oni,ja redovito u lucerni kosim žice kamenje i razne šipke,još više kaj je to moja zemlja.
 
I

ivanm

Guest
Jaga, ako si kosil tam di ja mislim da jesi (J..E), ta je to sasvim normalno, nikom se nis ne isplati delat a taško im je gledat kad neko ima novi traktor ili stroj ko da je to njemu palo s neba. uostalom kaj očekivat od kraja u kojem se prozori peru sjekirama :lol: . nažalost takve su stvari naša stvarnost. sad kad krene silaža opet bude dvanaestica popikanih uz stbljike kukuruza ko i lani(ali to naš ivek silira kak da ih i nema, mf ni ne osjeti).ne gubi moral.
PS. imaš ljepe konje, svaka čast, samo tak dalje,a oni nek zapikavaju i dalje
 
B

Bobo

Guest
Ovaj s tomicom se bome fino zeznuo... Moj 539 je bjezao niz veliko brdo prvi tjedan dana kad se razradjivao... ostavili ga da radi u leru i kupili sljive, traktor se malo po malo poceo kretati i na svu srecu mazne u sljivu s prednjim mostom izmedju haube i tocka i nista se ne pozna...

Po djelove idem u Gradisku, Dusanovo (Topola) i u Kobatovce, ako na ova dva mjesta nema sto trazim. Cesto sam u BiH preko zime i pred zetvu sam isao, i idem iduci tjedan opet do Dusanova...


Kad smo vec kod lomova, sinoc citam na Britanskom forumu sto se ljudima dogadjalo i ima jedna zanimljivost...

naime, covjek dosao usluzno silirati samohodnim silokmbajnom, i tako radio dok nije pokupio pajser... Napravio puno stete i od bijesa nije znao sto bi i uzme pajser i baci ga sto je jace mogao, pozove servisere i za par sati silokmbajn opet u pogonu. Radi on tako sve dok nije opet pokupio onaj pajser koji je bacio prvi puta...


Ja sam se smijao, al mi ujedno covjeka bilo i zao...

Eto, da i to podjelim s vama ;)
 
J

jokapz

Guest
Kad su ljudi ljeni stavit osigurač na klin pa im se ovake stvari događaju...



i za živo čudo nije udarila ni u jedan auto.... :lol!:

 
B

Bobo

Guest
Izvadio sam mobitel da uslikam, al ljudi poceli svirati i nisam stigao...

Dobro je sto je bar netko uspio poslikati. Ja sam naisao neposredno nakon sto ju je okrenuo, nije ni policija bila dosla.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
JUČER je oko 9.30 sati na području Bistre, Poljanica Bistranska, na strmom dijelu šumskog puta, došlo do prevrtanja traktora marke IMT 539 za kojeg je bila priključena prikolica natovarena drvima.

Kako je izvijestila PU zagrebačka, prilikom prevrtanja traktor je prignječio 43-godišnjaka koji je njime upravljao. Muškarac je preminuo na mjestu događaja.


objavljeno danas na Index.hr.........
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Mrki88 kaže:
JUČER je oko 9.30 sati na području Bistre, Poljanica Bistranska, na strmom dijelu šumskog puta, došlo do prevrtanja traktora marke IMT 539 za kojeg je bila priključena prikolica natovarena drvima.

Kako je izvijestila PU zagrebačka, prilikom prevrtanja traktor je prignječio 43-godišnjaka koji je njime upravljao. Muškarac je preminuo na mjestu događaja.


objavljeno danas na Index.hr.........

sama riječ govori NEDJELJA. ako se baš mora neki posao napravit ok al baš u šumu ič u nedjelju. bolje doma spavat nego da se ovak nešto dogodi
 

Najnoviji postovi

Na vrh