• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
aha sori moja greška kad je pisalo jučer pa nisam skužio. inače ja baš u subotu nikad nemam sreče kad idem započet neki posao obavezno se nešto strga i tako svaku subotu pa ja ili probam u petak ili u ponedjeljak i sve super a akd počinjem nešto u subotu obavezno se nešto strga jednostavno subota nije moj dan :cry:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
32t otpadnog željeza



Nemarnost, radnik ostavio bager, kao neće se baš noćas dogodit da se brdo kamena uruši jer to bude stvarno rijetko.. Kad ono..
A stroj nije imao ni godinu dana...
šteta totalna...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
jaooo sta bi ja svo od te 32 tone mogao da napravim :lol:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
što bi bio cigo veseo da dobije to,
kad dođe kod mene samo viče gazda ima što starog železa, aluminija ...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
zbalija kaže:
što bi bio cigo veseo da dobije to,
kad dođe kod mene samo viče gazda ima što starog železa, aluminija ...
aluminij,bakru,željezi,stari akumulatori :mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
marko93 kaže:
aluminij,bakru,željezi,stari akumulatori :mrgreen:

I po mogućnosti da daš sve badava, jer znaš gazda nema od toga nikakve zarade :lol: :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Kupimo staro željezo, stare akomulatore, stare kade, staro željezo skupljamo
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Marko355 kaže:
Kupimo staro željezo, stare akomulatore, stare kade, staro željezo skupljamo


:D :D :D :D točno tu rečenicu sam slušao cijeli 6 i 7 mjesec..... možda je ta tvoja ekipa operirala po mom kraju.... :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
sve je isto i kod mene samo se ovdje kaze "lauminijum" :lol:

al ja imam jedu foru , cigabi kad dodju kod mene prvo ja gledam njima u kamion imaju li oni nesto za mene interesantno
a evidentno je da oni od mene NISTA nemogu kupiti posto ja rijetko sta bacam

jebiga odosmo mi u off
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
i kod mene danas bilo veselo
isao nizbrdo sa punom prikolicom i ajde reko da povucem iza sebe jednu krosnju cera koji je bio bogami poveliki i majmun (JA) nije uzeo u obzir da bi ta krosnja pri okretanju mogla zapeti za neki panj i opet majmun (OPET JA) nije uzeo u obzir da prikolica nije bila u pravcu sajle
i tako kad je majmun (NARAVNO JA) lijepo prevrnuo prikolicu da bi majmun (pogadjajte ko) morao opet da natovari

a da ne pominjem da mi u medjuvremenu na motorci pukla ona zvijezda sto pokrece lanac pa nisam mogao sjeci ono sto sam naumio , inace uvijek ali bas uvijek sa sobom nosim dvije motorke , E DANAS NISAM :x

ma bilo veselo sta da vam pricam ..................................
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
bas ti hvala na ujesnim rijecima :lol:

sad mi je mnogo lakse ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ma tandemka bila zauzeta a trebao voziti neke ogranjke pa sve do mojega :x
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
savoris kaže:
i kod mene danas bilo veselo
isao nizbrdo sa punom prikolicom i ajde reko da povucem iza sebe jednu krosnju cera koji je bio bogami poveliki i majmun (JA) nije uzeo u obzir da bi ta krosnja pri okretanju mogla zapeti za neki panj i opet majmun (OPET JA) nije uzeo u obzir da prikolica nije bila u pravcu sajle
i tako kad je majmun (NARAVNO JA) lijepo prevrnuo prikolicu da bi majmun (pogadjajte ko) morao opet da natovari

a da ne pominjem da mi u medjuvremenu na motorci pukla ona zvijezda sto pokrece lanac pa nisam mogao sjeci ono sto sam naumio , inace uvijek ali bas uvijek sa sobom nosim dvije motorke , E DANAS NISAM :x

ma bilo veselo sta da vam pricam ..................................
joj savo prijatelju nemoj se sekirati pa to se može desiti i pametnijem!!! :p ( malo šale nemoj se ljutiti )
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Mislim da mi je to najmrže, ono sve gotovo, ideš kući, umoran, voziš polako, već si nešto taj dan pokido jer u šumi ni jedno zlo nedolazi samo nego mora još nešto, misliš kako je sve dobro prošlo, kad tovari joj jednom :twisted: :twisted:

Neću nikad zaboravit jednu godinu, dobijemo liniju jer je tipu u njoj zaribala rakovica i nemože stić, dođemo gore s 2 traktora i dvije motorke. Ujutro jedan neće da pali na aku, drugi popodne, idući dan ode ona opruga što namata špagu za paljenje na jednoj motorki, na drugoj uljna pumpa nebaca ulje, komšo ide na rikverc, neuspije stat i men na haubu od naprijed.. Strašno, kao da je ukleta...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
heheh... teška je naša istarska zemlja i kamenja

090919_171338.jpg


090919_171355.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ma sitnica druze , ja sam poluge na vladimircu lomio nekoliko puta PROKLETI VILJUSKAR :madmana:
sad sam odlucio da ih napravim od duplo debljeg materijala pa da vidimo k'o kosi a k'o vodu nosi oca im *****
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
patriče,dešava se to i nama slavoncima u oranju,čak i kod mene gdje je lakša zemlja... ;)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
a stvarno sam se začudio kad je puklo.
Inače uvijek kada uhvatim kamen malo se dignem i plug sam otpusti kamen...tako vec 10 godina...ali taj put nista, pukne ko od šale...
 

Najnoviji postovi

Na vrh