• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

J

josipJD6930

Guest
Decki nema te vi pojma ..vlasnik je iz Zbjegovace i prezime je matjacic. vozac nije kriv. obuke je imo dosta ...Al strah i sekunde su bile to..
I nemamo mi 2 ili 3 zelena imamo samo jd-6930 i sad cemo se morat borit da kupimo jos jednog sa spricanje i kultiviranje..
Ta prikolica je smijurija za taj traktor ..On se igra s njom s tih 8t sto je bilo unotra , traktor je sam 7 tona , ali da se je zazno sto je stisno naglo kocnicu to je..Al nema veze steta nije velika .. vec sljedeci tjedan ce traktor opet picit za popovacu sa kuruzima... bok!!!
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
josipJD6930 kaže:
Decki nema te vi pojma ..vlasnik je iz Zbjegovace i prezime je matjacic. vozac nije kriv. obuke je imo dosta ...Al strah i sekunde su bile to..
I nemamo mi 2 ili 3 zelena imamo samo jd-6930 i sad cemo se morat borit da kupimo jos jednog sa spricanje i kultiviranje..
Ta prikolica je smijurija za taj traktor ..On se igra s njom s tih 8t sto je bilo unotra , traktor je sam 7 tona , ali da se je zazno sto je stisno naglo kocnicu to je..Al nema veze steta nije velika .. vec sljedeci tjedan ce traktor opet picit za popovacu sa kuruzima... bok!!!

jesi ti možda vozač??
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
marko93 kaže:
Prije bi se reklo da je to gazda,a ne vozač...

vidim,malo je premlad da bude vozač(14god) :D
 
J

josipJD6930

Guest
Ne nisam ja vozac!!! Jasam sin od vlasnika traktora ;)
Al za koju godinu cu i ja bit na tom mjestu..hehe..bok!
 
J

josipJD6930

Guest
Nije gazda vozio.. vozio je radnik!! da je gazda vozio nebi se to nista desilo..
 
J

josipJD6930

Guest
Mrki88 kaže:
iz Zbjegovače??
pa šta nemaju oni tamo bliže silos, nego voze k nama u Popovaču??
Imamo 77hektara u selistu i oko 35-40 u banovoj jaruzi
Akoperiramo sa MiP i sa popovacom ovisi koko sta
 
J

josipJD6930

Guest
Mrki88 kaže:
ZJ, voze oni, voze, dok nebude neka gusta situacija kao ova pa eto ti sranja, pustit će volan i pokrit oči....

slažem se, i ja bih išao, a ovoga iza ko jebe...

Svako bi iso koj je spreman na sve i ko ima iskustva sa pravim strojem..Al ovaj decko nije imao vise iskustva od 20sati
I eto zla samo da je ranije uocio situaciju u smanjio brzinu...jbg.. tak je valjd moralo bit
 
J

josipJD6930

Guest
..ja.. kaže:
ZJ kaže:
Mrki, gdje i kad je to bilo?
Traktor mi je nekak poznat (po ovim utezima za kotače naprijed).

traktor je iz Zbjegovace, decka znam. traktor nije njegov nego radi kod tog covjeka.

moze se desiti svakome, ali.. :roll:

I sofer je bio iz zbj i gazda
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088





sta reci , kolega mi imao "nezgodu"
usled velikog bocnog nagiba prikolice se prebacila i povukla za sobom i traktor , nije imao obrtnu rudu , prikolica zakacena bolcnom za trakor , gume na prikolici 8.25X20
vozac prosao sa laksim ugruvavanjem i jednom malom posjekotinom na ruci , da nije imao kabine velike su mu sanse bile da ishod bude katastrofalan
NIKAD TRAKTOR BEZ KABINE U SUMU , NIKAD
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Svaka čast ovoj kabini. Spasila čovjeku glavu...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Mrki88 kaže:
stvarno ima sreće....

jel to 540 ili 542??
445 ;)
edit
uiverzal 445 ali je kabina od IMT neka nabudzena pa te to mozda buni malo , ja mislim da je od 558 nisam siguran

da imao je nevjerovatne srece pogotovo ako uzmemo u obzir onu provaliju sto je ispod puta koja se ne vidi na slikama
na traktoru manja steta , par stalaka i deformisana kabina , dok je stajao na krovu ulje propustilo u kompresioni prostor bice skidanja dizni
iscurilo ulje i nafta
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
NIKAD TRAKTOR BEZ KABINE U SUMU , NIKAD[/quote]
ne samo u šumu, nikad traktor bez kabine
 
A

AGRIPLUS65

Guest
zakaj ne kolega ima 445 dv univerzala i ima samo ramu ,vec se je tri puta prevracal i svaki put je skocil sa njega inace bo bilo svasta ,inace je malo:madmana: :madmana: :madmana: :madmana: :madmana:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
AGRIPLUS65 kaže:
zakaj ne kolega ima 445 dv univerzala i ima samo ramu ,vec se je tri puta prevracal i svaki put je skocil sa njega inace bo bilo svasta ,inace je malo:madmana: :madmana: :madmana: :madmana: :madmana:

a šta će kad bude imao 50,60 godina??
bit će malo teže iskakat.... :D :D
 
A

AGRIPLUS65

Guest
bit če još luđi pa nebu ni bježal :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
AGRIPLUS65 kaže:
zakaj ne kolega ima 445 dv univerzala i ima samo ramu ,vec se je tri puta prevracal i svaki put je skocil sa njega inace bo bilo svasta ,inace je malo:madmana: :madmana: :madmana: :madmana: :madmana:

Moj savjet za kolegu,,, nek pod hitno promjeni zanimanje jer nije suma za njega,, :scratch
ja kuzim da ko radi da i grijesi,, pogrijesiti jednom i drugi put događa se nekima, al vec treci put trebal bi se i on sam malo zabrinuti,,, dobronamjerno to govorim :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh