• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
evo slikica od pretprošle jeseni, kolega zapao sa mojom prikolicom, došo ja sa 200 KS, i ni mrdac, samo ju još više zakopao, morali su ju pregrabiti.

a ostale slike su od nezgode kad sam išao u pola 9 navečer SLAVONSKU BANKU, a završio u ERSTE. nisam povukao ručnu, a auto na nagibu, i dok sam ja otišao do ulaza u banku, čujem ja lomljavu, gledam, kad ono neka budala naterala auto u banku, reko, sigurno pijana, okrenem se i odem na bankomat, al okrenem se i vidim nema mog auta, i bacim pogled prema ERSTE banci, kad ono moja registracija. razbio sam veliko 3x2 duplo staklo, dvije lajsne koje drže staklo, izbio dva donja stakla i radijator iz poda isčupao, a alarm se nije upalio. šteta 20.000 kn jer su se morali platiti i zaštitare 4 dana, a na autu ništa, ni crte, sve je kuka razbila, i malo branik.



edit: našo ja još slika.



 
B

Bobo

Guest
Zivio, majstore...

Svasta se ljudima dogadja, al ovo mi je pri vrhu "nevjerovatne" ljestvice... Pa od svih zgrada, ti bas u banku, i to konkurentsku?
 
V

VTZ

Guest
Meni se čini da je to bio neuspjeli pokušaj pljačke banke, a sada se izvlači na "ručnu kočnicu" i slične fore.. :lol:
 
B

Bobo

Guest
VTZ kaže:
Meni se čini da je to bio neuspjeli pokušaj pljačke banke, a sada se izvlači na "ručnu kočnicu" i slične fore.. :lol:


A, necemo sad bas toliko direktno ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
neko pljacka , izgleda je to izaslo iz mode covjek 'oce da je srusi
drugi put idi traktorom na nju sigurnije ti je :lol:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
7 puta u 2 godine su razbijali i izbijali stakla na toj banci. sve zbog nagnutog parkirališta.
 
V

VTZ

Guest
daniel2356 kaže:
7 puta u 2 godine su razbijali i izbijali stakla na toj banci.

Ima to i svojih prednosti, jer staklar već zna na pamet potrebne mjere, i ne mora svaki put iznova hodati mjeriti rupu u zidu.. :D
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
kad sam vidio kaj sam napravio, odem do auta, več se skupili ljudi, vidim da su kamere gore, reko nema smisla da bježim, nazovem ja policiju pošto se nije upalio alarm, stigne prva patrola, smiju se skupa samnom, odu oni, dođe druga partrola, oni još više u smijeh, jedva su papire ispisali, a kad sam doma nazvao moji skoro pali u nesvijest, a kad su došli tamo,(moral je tata doč jer auto glasi na njega), i oni se počeli smijati. sad kad dođem u slavonsku banku, prvo me službenik pita di sam parkirao i jel sam povuko ručnu, jer je i on naišao kad se to desilo.
 
B

Bobo

Guest
Reci mu da si parkirao u Zagrebacku banku, jer u ERSTE nije bilo mjesta ;)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ovaj striček izgleda baš položil vozački za biciklin :lol: :lol: :lol:
pljass.jpg
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
INA kod nas radi mjerenja, ima plina ispod nas, pa sa teškim strojevim od 30 tona vibriraju svakih 50 m.
kad ti ovo prođe po njivi, ne pita jel posijano ili nešto drugo, gaze žito, oranje, sve:



tu su prošli 4 puta tragom, jučer dva puta i danas dva puta, svi četvero zaredom.


kad prođe po njivi, onda se istim tragom i vrati:


tu se vidi di spusti stopu u zemlju i malo se podigne

tu odlaze na drugi poljski put:

uglavnom svu štetu budu nadoknadili, računa se da su zgazili 4 metra, i plačaju po kvadratu, ovisno o dubini traga.
nekim ljudima su kuče popucale jer to proizvodi toliko snažne vibracije da snimaju 10 km duboko.
[youtube:381js4uv]SKvgdgZa3Eo[/youtube:381js4uv]
[youtube:381js4uv]lTXtAlmjle0[/youtube:381js4uv]
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
to su kod nas radili prije nekih 10-15 godina ,već smo se ponadali da nas budu iselili pa da bumo glumili šeike ali ništ od toga :lol:
 
T

Tomazy

Guest
kod nas se provozali time pa za godinu postavili toranj bušili danonočno a sumnjivi kamioni prikopčavali noću sumnjam da su neki otpad upumpavali a ne ispumpavali za par mj.zatvorili i otišli ostala samo cesta na makadanskom putu )poklonili nam asvalt)korist nula šteta možda velika
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kod nas su išli isto prije cca 10 god, prek sela i prek polja, manje više svaka kuća je spucala, kod mene još dan danas ima štete od toga, potpuno isti ovi strojevi, sječam se koda je jučer bilo, 4 komda, mamicu im :D
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
ŠANANA kaže:
kod nas su išli isto prije cca 10 god, prek sela i prek polja, manje više svaka kuća je spucala, kod mene još dan danas ima štete od toga, potpuno isti ovi strojevi, sječam se koda je jučer bilo, 4 komda, mamicu im :D
kad su snimali MOLVE onda su i kod vas snimali. kažu da ispod nas ima plina, da smo nove Molve.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
daniel2356 kaže:
ŠANANA kaže:
kod nas su išli isto prije cca 10 god, prek sela i prek polja, manje više svaka kuća je spucala, kod mene još dan danas ima štete od toga, potpuno isti ovi strojevi, sječam se koda je jučer bilo, 4 komda, mamicu im :D
kad su snimali MOLVE onda su i kod vas snimali. kažu da ispod nas ima plina, da smo nove Molve.

da tako je, MOLVE atomsko sklonište :mrgreen:
 
H

Hurlimann86

Guest
I kod nas su to tadili prije 4-5 god i sve neke kablove prek njiva potegli da nismo ni zob mogli normalno posijati,a na njivama su napravili takve grabe da smo ih jedva zatrpali, a livede smo i preoravali zbog toga sranja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh