• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
traktor od 180 ks ne može zaustaviti prikolicu od,ja mislim, 10 tona.....
prikolica nema nikakve kočnice...


http://www.youtube.com/watch?v=wHm0Skdv5RM
http://www.youtube.com/watch?v=1a_TIto2J9o
a0895111.jpg


vozač,21godina, išao u smjeru kako stoji prikolica, na cesti stajao mikser za beton bez ikakvih obilježja, samo uključena sva 4 žmigavca, dečko ga išao zaobići sa brzinom od oko 60km/h, kada je krenuo preticati, u retrovizoru vidio auto koji je bio u punom zaletu kako ga počinje preticat, stao na kočinicu koliko je mogao i teret ga gurnuo preko ceste....

nitko nije ozljeđen, john deere( star 2 mjeseca) izvučen, najviše stradala limarija i šajbe na kabini....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Mrki, gdje i kad je to bilo?
Traktor mi je nekak poznat (po ovim utezima za kotače naprijed).
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ZJ kaže:
Mrki, gdje i kad je to bilo?
Traktor mi je nekak poznat (po ovim utezima za kotače naprijed).

kad ideš prema meni iz smjera popovače, tamo gdje je onaj stari most za pješake i stara kuća, a prekoputa je livada....
ako me kužiš..... :D

dečko mi je rekao tko mu je gazda,al sam zaboravio.... mislim da je Mikulčić, Marković ili slično....

tamo negdje iz Gračenice,Repušnice...
ima ,ako se nevaram, uz ovoga i još 2 ili 3 zelenka....

traktor je john deere 6930, ganc nov
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
dobro je maznio JD-a, sigurno neki neiskusni vozać :scratch :scratch :scratch
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
bole kaže:
dobro je maznio JD-a, sigurno neki neiskusni vozać :scratch :scratch :scratch

21 godina....

jebo ga onaj ko mu dao volan!!!! :evil:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Nemoj tak Mrki. A kaj je mogel napraviti? I nije mogel 60 na sat, već maksimalno 50 (vidim da ima ogibljenu prednju osovinu). A i dečko nije kriv kaj je dobil prikolicu bez kočnica. Da je vozil "guzaru" to se nebi dodgodilo. Eto, zakaj nevolim dvoosovinke.

A kaj je bilo s ovim u autu, koji je započel pretjecanje, jer mu je očito presjekel put?
Kad je to bilo? Jel' bila murja?

Eto, to je problem prednjih kočnica na traktoru, omotala ga prikolica oko prednjeg kraja.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ZJ kaže:
Nemoj tak Mrki. A kaj je mogel napraviti? I nije mogel 60 na sat, već maksimalno 50 (vidim da ima ogibljenu prednju osovinu). A i dečko nije kriv kaj je dobil prikolicu bez kočnica. Da je vozil "guzaru" to se nebi dodgodilo. Eto, zakaj nevolim dvoosovinke.

A kaj je bilo s ovim u autu, koji je započel pretjecanje, jer mu je očito presjekel put?
Kad je to bilo? Jel' bila murja?

Eto, to je problem prednjih kočnica na traktoru, omotala ga prikolica oko prednjeg kraja.

ajme,koliko pitanja.... :D
ma dobro, to sam ja tak rekao.... ja osobno nikada nebih sjeo u tako jak i velik traktor i vozio ga svaki dan po 5,6 puta nekih 20,25 km po ovoj našoj prometnoj cesti jer znam za sebe da nisam iskusan, a vjerujem da ni on nema nekog prevelikog iskustva.... on se je vjerojatno prestrašio kada je vidio auto i ko konj stisnuo kočinicu,pa ga je prikolica bacila....

ovaj kaj je bio u autu je uspio stat, a to je bio jedan lokalni policajac koji se vraćao iz smjene iz kutine...

bilo je jučer oko 4 popodne, murija je bila, ali ja sam otišao, neznam šta su riješili....
kasnije sam išao na posao,oko pola sedam, već su ga bili izvukli, sa još jednim jačim JD-om, a jutros kada sam išao s posla,oko pola 8h, mehaničari iz john deera iz zg već su šarafali po njemu, i oko 10h sam ga vidio da je prošao prema kutini...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Mrki88 kaže:
ZJ kaže:
Nemoj tak Mrki. A kaj je mogel napraviti? I nije mogel 60 na sat, već maksimalno 50 (vidim da ima ogibljenu prednju osovinu). A i dečko nije kriv kaj je dobil prikolicu bez kočnica. Da je vozil "guzaru" to se nebi dodgodilo. Eto, zakaj nevolim dvoosovinke.

A kaj je bilo s ovim u autu, koji je započel pretjecanje, jer mu je očito presjekel put?
Kad je to bilo? Jel' bila murja?

Eto, to je problem prednjih kočnica na traktoru, omotala ga prikolica oko prednjeg kraja.

ajme,koliko pitanja.... :D
ma dobro, to sam ja tak rekao.... ja osobno nikada nebih sjeo u tako jak i velik traktor i vozio ga svaki dan po 5,6 puta nekih 20,25 km po ovoj našoj prometnoj cesti jer znam za sebe da nisam iskusan, a vjerujem da ni on nema nekog prevelikog iskustva.... on se je vjerojatno prestrašio kada je vidio auto i ko konj stisnuo kočinicu,pa ga je prikolica bacila....

ovaj kaj je bio u autu je uspio stat, a to je bio jedan lokalni policajac koji se vraćao iz smjene iz kutine...

bilo je jučer oko 4 popodne, murija je bila, ali ja sam otišao, neznam šta su riješili....
kasnije sam išao na posao,oko pola sedam, već su ga bili izvukli, sa još jednim jačim JD-om, a jutros kada sam išao s posla,oko pola 8h, mehaničari iz john deera iz zg već su šarafali po njemu, i oko 10h sam ga vidio da je prošao prema kutini...
Nemoj potcjeniti dečka. Kod nas su klinci, 14-15 godišnjaci, godinama vozili po 2 prikolice silaže s 560 ili nekim sličnim traktorom. Naravno, prikolice su bile bez kočnica. Tak da ne vjerujem da je bil bez iskustva. Dijelom krivim i ovoga kaj je krenul pretjecati k'o vol u kupus, jer ja sam uvijek iza traktora jako oprezan.
Na njegvom mjestu nebi baš išel kočit, a ovaj iza nek se snađe. Više vrijedi moja glava nago nečija ;)
Nedaj Bože da se itko dovede u sličnu situaciju.
A glede veličine traktora: radije bi vozil nekaj takvoga (naravno, ne đonija :lol:) nego mali traktor :D
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ZJ, voze oni, voze, dok nebude neka gusta situacija kao ova pa eto ti sranja, pustit će volan i pokrit oči....

slažem se, i ja bih išao, a ovoga iza ko jebe...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Mrki88 kaže:
ZJ, voze oni, voze, dok nebude neka gusta situacija kao ova pa eto ti sranja, pustit će volan i pokrit oči....

slažem se, i ja bih išao, a ovoga iza ko jebe...
Htjedoh reći, oni koji voze traktore s >20g. starosti, sigurno to već voze godinama.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ZJ kaže:
Mrki88 kaže:
ZJ, voze oni, voze, dok nebude neka gusta situacija kao ova pa eto ti sranja, pustit će volan i pokrit oči....

slažem se, i ja bih išao, a ovoga iza ko jebe...
Htjedoh reći, oni koji voze traktore s >20g. starosti, sigurno to već voze godinama.

tak već da..... :D :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ZJ kaže:
Mrki, gdje i kad je to bilo?
Traktor mi je nekak poznat (po ovim utezima za kotače naprijed).

traktor je iz Zbjegovace, decka znam. traktor nije njegov nego radi kod tog covjeka.
moze se desiti svakome, ali.. :roll:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
iz Zbjegovače??
pa šta nemaju oni tamo bliže silos, nego voze k nama u Popovaču??
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a cuj, sve ovisi s kim koperiras, gdje je bolja cijena, uvjeti bla bla..
najveci poljoprivrednik u mom selu ima zemlju u kaniskoj ivi. par km od garesnice. koliko znam nista ne vozi tamo nego ide sve za sisak i mozda nesto u popovacu..

da se vratim na temu, onaj johny je malo stariji od ta 2 mj. mislim da oko godine dana, ali nisam siguran. a ZJ-u je prednji uteg mozda poznat sa agrotrona 100 kojega je gazda imao prije johnya..
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
..ja.. kaže:
a cuj, sve ovisi s kim koperiras, gdje je bolja cijena, uvjeti bla bla..
najveci poljoprivrednik u mom selu ima zemlju u kaniskoj ivi. par km od garesnice. koliko znam nista ne vozi tamo nego ide sve za sisak i mozda nesto u popovacu..

da se vratim na temu, onaj johny je malo stariji od ta 2 mj. mislim da oko godine dana, ali nisam siguran. a ZJ-u je prednji uteg mozda poznat sa agrotrona 100 kojega je gazda imao prije johnya..

neznam baš da je tako star, ili je dobro zglancan ili to nije taj na kojega misliš.... vidio sam da ima taj čovjek još dva JD-a,a možda i više,došli su nakon nekih sat,dva i izvukli ovoga.....

usput,danas sam išao kroz sisačku ulicu u Popovači i vidio još jednog zelenka,stajao je kraj ceste i par ljudi se vrtilo oko njega,malo usporio,kad ono imaš šta vidit...
čovjeku je na prikolici (slična ovoj kakvu je dečko vukao) puklo rudo, vozač je valjda na vrijeme skužio šta je bilo,pa je uspio nekako zaustaviti prikolicu.... jebiga,nisam imao mob uz sebe da slikam.... :twisted:
 
V

valtra_8550

Guest
cek sad ti Mrki znas bolje neg mi sta zivimo i radimo s tim covjekom???? ..ja.. je u pravu!!!
star je oko godine dana mozd i malo vise,a sto se tice zglancanosti vlasnik drzi traktore u redu ko nitko od vas.i to sam 100% siguran. isto tako je imao i deutza prije ovog johana..svaki dan je bio slickan.
ajd da je taj trakotor kod ..ja.. on bi ga i posteno ispolirao :lol:

i nema vise john deera,samo tog jednog.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
valtra_8550 kaže:
cek sad ti Mrki znas bolje neg mi sta zivimo i radimo s tim covjekom???? ..ja.. je u pravu!!!
star je oko godine dana mozd i malo vise,a sto se tice zglancanosti vlasnik drzi traktore u redu ko nitko od vas.i to sam 100% siguran. isto tako je imao i deutza prije ovog johana..svaki dan je bio slickan.
ajd da je taj trakotor kod ..ja.. on bi ga i posteno ispolirao :lol:

i nema vise john deera,samo tog jednog.

jebiga, nećemo se valjda svađat??? :scratch
ja samo reko da mi izgleda ko nov,a vi kutinčani odma po meni navalili.... :D :D

dobro,ja sam mislio da su i ti koji su ga izvlačili također njegovi....
oprostite na mojoj veeeeelikoj pogrešci....
 
V

valtra_8550

Guest
ma ajde ovog puta cemo ti oprosit..ali sljedeci put tarabana :gitarist: :gitarist:

:butthead:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
:D :lol: :lol:
vidim da ste neki zajebanti...... :lol: :lol:

pošto smo mašili temu ohoho,budite pozdravljeni....

probat ću da manje griješim.... :D :D :supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh