• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Trebat će to nama , vidim najavljuju se nukleane baterije za telefone :icon_weed:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To ti je od civilne zaštite iz nekih 80tih.Tad je bilo potrebno kod gradnje nove kuče uradit i protiv atomsko sklonište za svaki slučaj.:icon_blackeye:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
d45956355669c020de7547177a5b61e5.jpg
3ff1746b12dca06341c0736813ebe58c.jpg

Tko je imao priliki ovo vidjeti ili nedaj bože, upotrijebiti.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Ja imam te dve maske koristim kad špricam a ljudi to bacali al nemože ništa proći kroz njih
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Hrpu takvih imao. Da mi nije jna godinama bila u kuci ne znam u cemu bi danas drzao sarafe i cavle.
Hvala im i na drvenim sanducima za rezne i brusne ploce, plasticinim futrolama za rucne bombe u kojima drzim oringe itd...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Haha, htio sam reći da je to bilo sa namjenom nek se nađe. Slučajno sam naletio na to pa istražio čega sve ima.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
E

el pibe

Guest
Kaj bi takve maske bile opasne?Ja imam doma takva dva kompleta,kak je i netko rekao u prijašnjem postu to je za vrijeme Juge svaka kuća morala imati za zaštitu djeteta ili trudnice.Pogotovo kad imaš par kilometara od Krškog.Ja sam je dužio u HV za vrijema obuke ista takva samo u drukčijoj torbici koju bočno izvlačiš kad ti narednik vikne "OTROVI".A u mojem vodu smo konstantno bili izloženi otrovima i atomskim napadima sa svih strana.Ne zato kaj je zračilo nego kaj smo bili dobrijani:(giggle):Već sam se bio toliko navikao na masku da mi je bilo dosadno bez nje.Jedino nisi smio skidati onu gumicu i folirati jer kad to skineš ne dišeš preko filtera.Zato je malo malo zapovjednik "zamirisao"sa onim dimnim rekvizitima:eek:Tak da se nije isplatilo muljati.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Maske nisu opasne, mada smrde. Kaj im može bit !? Nije ni riječ o maskama, nego o onim tabletama i ostalim sličnim sredstvima kaj su o kompletu na slici.
 
E

el pibe

Guest
Maske nisu opasne, mada smrde. Kaj im može bit !? Nije ni riječ o maskama, nego o onim tabletama i ostalim sličnim sredstvima kaj su o kompletu na slici.

O maskama smo govorili nitko nije niti spominjao sredstva.Ak ima taj komplet onda ima i knjižicu u kojoj lijepo piše na zadnjoj stranici i "rok lagerovanja"tam piše za svaki dio kompleta do kad je upotrebljiv.A i da vredi ne daj Bog da netko ikad mora upotrebljavati ta sredstva jer su namjenjena za puno ozbiljnije stvari od špricanja vinograda.Jedino ak neko uzgaja radioaktivnu graševinu sa bobicama veličine lubenice.Samo taj ne bi preživjel ni karencu od dva tjedna.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Igraju se ljudi, neznam kak im samo pada napamet variti felgu dok je guma na njoj montirana.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
I ja sam jedan od tih koji je vario felgu a guma gore..Nisam znao da se ovak nekaj more desit..
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Može i biti guma ali bi trebalo skinuti ventil. Strava, sve prozore je poskidalo na garaži, grunulo je ko bomba.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A koj ti ej taj šofer u Caseu, pa taj nema pojma o čupanju iz blata, muči tog traktora a nikud nikam, stalno nekaj koči, usporava, nemože...umjesto da ga ušpera i dobro zaljulja par pua i skočio bi van.
 

Najnoviji postovi

Na vrh