• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Mislim da 539 nikad tuda nije ni išao, traktori manji od 100ks nemaju šta tražiti tamo... hehe
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
:icon_weed:mad:compy i onda kad se nešto pokida vataj se za glavu
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=wpqz9kQRnOQ[/YT]
Ovak se budalesat mogu samo nadrogirani.:icon_weed:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Vec par dana idemo k braticu u sumu i danas vozimo prikolicu punu drva i vidimo stalno nam se nesto naljuljava, veli bratic gume su prazne pa zato, a jos su nam i ljudi mahali koji su nam isli u susret da nam nesto plese prikolica, ali nismo se obazirali i prosli 15 km po asfaltu, kad dodemo kuci:




Kotac je ostao na jednom jedinom sarafu, ova nutarnja guma je bila skroz prazna tako da je valjda cijeli teret nosila ova vanjska i sva sreca da nam nije otpao kotac..
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Koji ste vi biseri, da neprovjerite sta je kad se prikolica ljulja, a jos gore sto su vam ljudi mahali
Ja kad vozim prikolicu, cim nestoji ravno provjeravam, a kamoli da da se ljulja i da mi ljudi masu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Pa ljuljala se i prethodnih dana, jer su ovo nekakve slabe gume od auta na njoj, a i meni se ove duple gume uopce ne svidaju, al tako je kako je..
A i dok malo bolje razmislim, i bolje sto nismo stali i pogledali, onda bi se bojali tjerati dalje i stali bi negdje uz cestu i dok bi to popravili uhvatila bi nas noc..
Ovako smo, hvala Bogu nekako dosli do kuce..
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Stavite na nju C gume. Ima dobrih polovnih od kombija za male pare
Onda nema brige, prije ce se prikolica prepoloviti nego sto ce one stradati
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sa vanjske srtane stavite poklopac i natočite ulja ovaj ležaj je opasno suh .Kad sem radil šumsku prikolicu od Tamičeve šasije tak sem napravil i nema brige ležajevi se podmazivaju . Poklopci su od poluosovina odrezane glavčine i složen dihtung od papira .
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ide sad sve na remont pa budem rekel tetku da obavezno slozi i te poklopce..
Dosta idemo po blatu i vodi, a i bas smo razgovarali sad neki dan da bi mogli lezajevi otici kad nema poklopaca..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Budem ja tetku predlozil, inace se prikolica koristi najvise za u sumu, a mora biti ispravna jer im je suma 15 km udaljena, a sve se ide po jako prometnoj cesti..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Isprobana tehnika s interneta, i zbilja radi :drink:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=aJVDT4N9BCU[/YT]

12899952_455541757976940_981711344_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
E na to nisam računal, nisam čul da je psikalo, znači da je čitav :(whew)::(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na malom zetoru sem imel lance i na njima zavarene velike karike u koje je išlo drvo samo je išlo vodoravno i to na oba kotača , trebala su dvojica kaj su ga držala i pazila na blatobrane jer sem znal tak voziti i stotinjak metara .
 

Najnoviji postovi

Na vrh