• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Nemam gnojnice na bacanje pa da ju sam ispustim a i nije mi graba puna. Nisam mjeril rupu, nutra je ostalo plastike. Puklo je prije navoja,
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Meni u transportu kuruze pukla guma na prikolici zbog pretovara i brzine, to rijesim i pukne guma i na drugoj prikolici toliko sam bio ljut da sam prikolicu tako dovezao do kuruznjaka i totalno unistio gumu i felgu, i sad sam u potrazi za dvije gume sa felgama 10/75 15.3 ili 11.5 /80 15.3 naravno polovne, jel ima tko?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Taj čep je najmanji problem. Imat če više problema ako ga tuži ovaj zbog krava i auta.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Meni danas u oranju pukne gornja čina koja nosi brazdu , pukla na zdravo i odjednom a nigdje se nisam zakucao. Čudo jedno.
A neko je povario gore one sastave jer su mu vijci bili popušteni , vjerovatno je zbog toga.
Zavareno je i nastavio sam dalje . OLT alkar.
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
To je mama s autom. Parcelu do pasnjaka radi 2. Susjed, bas se vracal spolja i postal je i pomogel je naterat krave na pasnjak. Nebu tuzbi :D
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
I ja sam se pripremao iskljuciti kardan jer sam vidio da mi se zastopao rasprsivac, kad odjednom katastrofa, a posto mi je bilo otvoreno zadnje staklo, dobio sam i ja novi parfem.
 

Prilozi

  • CAM00242.jpg
    CAM00242.jpg
    54.7 KB · Pregleda: 182

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Joj, ovo je još gore haha. Jednom prilikom je i mene gnojovka poprskala kad se zaštopao raspaskivač.

S kojim traktorom si to vozio? Sad imaš kabinu prati 7 puta da bude ok.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Vozio sam s zetorom 7711, original ceska kabina. Tapicirunzi su upili sav smrad bez obzira na pranje vise puta. Bude se proluftalo s vremenom.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Ja jucer vozio stajnjak u strani i malo labaviji lanci, pokrive se letve na krajevima al ajd nakon svake odvucene pregledam i ispeglam sve dok nije jedna promasila pa je vitlovi uzmi i saviju skroz. Odem kuci skinem vratim se da nastavim , gurne prikolica traktor nizbrdo, pukne kuka na traktoru, prikolica proleti pravo i savije kardan. Svima je krenulo ovih dana
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
I ja sam se pripremao iskljuciti kardan jer sam vidio da mi se zastopao rasprsivac, kad odjednom katastrofa, a posto mi je bilo otvoreno zadnje staklo, dobio sam i ja novi parfem.
Pretpostavljam da su tu colni navoji u pitanju. Zateraj nutra dupli muški, koljeno i okreni prema dole. To je od kontrolnog oka ako se ne varam?

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa ako ga okrene na dole gubi svrhu okca.
Prijatelju je isto pred neke dve godine izbilo tu plastiku van, dal je napravit u firmi čep i zatvoril to. Za sad nisam čul da bi imal problema zbog toga.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Netreba nista kemijati. Novo oko kosta 25 kn, tako da se ne isplati kemijat. A ovo kontrolno oko koje je puklo je staro isto ko cisterna, znaci oko 30 godina.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Netreba nista kemijati. Novo oko kosta 25 kn, tako da se ne isplati kemijat. A ovo kontrolno oko koje je puklo je staro isto ko cisterna, znaci oko 30 godina.
Ma ja sam mislil na koljena ako bi opet puknulo, bolje da baci gnojnicu nekud prema dolje nego po glavi. [emoji1] [emoji1]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh