• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
meni se vidi da je klin puknul kad si u kamen drapil...vjerojatno je ostal na lascu visit, pa je taj lasac tri metra dalje pukal...
a viš, sve to se ne bi dogodilo da si ležal doma u fotelji...:icon_wink:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
au pravu si savoris. Ima tu mala preinaka zbog prihvata. Mislio sam da bude dosta ako samo sa vanjske strane zavarim, al sam se prevaril. Al to me natjeralo da kupim ovakve bolcne, il klonove, kako god se zvalo. To sutra poriktam i gas !
DSC_0931.jpg
[/url]picture hosting[/IMG]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
Nije to loše ali mogao si bar uzeti one na konus , oni su već druga priča.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ma bit će dobri i ovi. Koliko ja radim sa frezom i kopčam ju na traktor, izdržat ću. Malo ih je teže nataknuti jer je debljina u mjeru sa rupom na produžnici ( il kak se to već zove !? ), ali je zato fiksno bez praznog hoda i udaranja pri radu.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Kombajn se hvuzgal nakon kaj hidraulik slauf puknuo u odjelu masine..

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=sJySI5thiWU[/YT]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Da ga je zasipal prahom iz aparata, isto bi bil za staro željezo, samo nebi izgoril.
Ak je imal kasko, bolje je da je tak završilo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ma mislim uzeti novi,nek bu mir. Htio bih nekaj s lamelom,ovaj ima sam šer boclin...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Jel Gogo, trenutno je od rotodrlje :(giggle):

Jel na strani traktora ili stroja?
Pitaj pri Ferenčaka za kuplung. Možda imaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh