• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Zato i velim da bi bila šteta.
Jadno je to današnje remenje.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Kak ti se nije kontrolka od alternatora onda upalila kad je remen puknuo?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nešto novo staro;
d8669f6fd9929d52b67b72cff5e45fb4.jpg
2b7beca85da4866df9bc0aa27ef09290.jpg


Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Znam jednog kojem isto remen nije pao na pamet, radio je generalnu nakon toga.

Ne isplati se uopce razmišljat sta bi moglo bit, kad crvenu kontrolku vidiš uvijek staneš sastrane i gasiš jer to je UVIJEK najjeftinija opcija.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to vam je samo doprinos i dokaz moje teorije da lampice i manometri ništa ne znače ako ih se zanemaruje
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Znam jednog kojem isto remen nije pao na pamet, radio je generalnu nakon toga.

Ne isplati se uopce razmišljat sta bi moglo bit, kad crvenu kontrolku vidiš uvijek staneš sastrane i gasiš jer to je UVIJEK najjeftinija opcija.

Gledam ja temperaturu, nije da samo tjeram glavom bez obzira..
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
648
Ako niš ne gledam na traktoru, al temperaturu uvjek, tak je barem kod mene... Al imam par frendova kaj im vura od temperature uopče ne dela, vele oni da vide kad počne kuhati traktor pa onda stanu
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Najbolje je ugraditi zujalicu, cim pocme zujati pogledas na istrument tablu i vidis sta se desava.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
A ako je muzika jača od zujalice opet ništa. Najbolje spojiti na zujalicu i rotirku u kabini. To se valjda nemre fulati.
Pazim i ja na temperaturu pa mi je prije par god svejedno zakuhal.
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
najbolje tu zujalicu spojiti na nožni palac a može i kroz nogavicu malo višlje. Ne vjerujem da bi više zakuhaval. :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
To od ovih dana? Nije se prosušilo kod vas?

Ja sam brao u subotu s 3511 bez problema, u depresijama je malo propadao, ali ništa strašno.. Uzbrdo kad sam išao vratiti zgažene redove jedva je izašao, ali ruje i ide.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
To je danas. Šurjaku se isključila prva vuča pa ostao u prvoj lokvici. Ta je zemlja u nizini tak da tu se ne presušuje lako.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
proxima nije plava. Neznam zašto mi neke slike budu manje pa se valjda zato nevidi. To je New Holland TL100 A.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Proxima je od njegovog gazde, sad je u zimskoj službi a NH su nedavno kupili on i njegov bratić zajedno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh