• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Aku uzmeš u obzir da su na ovim novijima sajbe po 500 eura skoro pa radije tetivu.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
I ja sam ocekivao da ce staklo puknuti, posebno kada sam se otkopcao i stao na njega da izađem van. Retrovizor i rotirka su smrskani, tj. samo retrovizor.., a staklo ni puklo zato kaj je retrovizor ispred kabine, tako da nije kabina pala na njeg... Narucio sam sve djelove i filtere nove, sad jos me ceka kaj kaze majstor :/
2adaab37370ee75c6fe8c0729c0f0631.jpg


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Juče berem i počne nešto klaparati , kad ono spao mi prednji lančanik od privodnog lanca , pređem pješaka zadnji krug nekoliko puta i nema šanse da ga nađem.

Odem kući po mog druga i nađem ga časkom , sakrio se ispod ljušture. A odletio tri reda u lijevo.:mur:
 

Prilozi

  • IMG00349.jpg
    IMG00349.jpg
    63.1 KB · Pregleda: 256
  • IMG00348.jpg
    IMG00348.jpg
    83.9 KB · Pregleda: 253
  • IMG00347.jpg
    IMG00347.jpg
    84 KB · Pregleda: 268

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Imao si sreće, što je ispao vani!
Ovo zna napraviti vrlo veliki kvar.
Kod komšije se taj lanac namotao oko gornjeg, pogonskog lančanika i razbio kućište reduktora.

Poslato sa Huawei P7.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Ovako završe prikolice koje neuki radnici dobiju na korištenje .
 

Prilozi

  • IMG00350.jpg
    IMG00350.jpg
    67.4 KB · Pregleda: 312

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Nove prikolice se isporučuju sa sva četiri klina , izgleda je to greška :icon_fU:

Nisu povadili bolcne , ovo je drugi put istu prikolicu da krive , prvi put su prije primijetili , ovaj put su popili jednu više :icon_butt:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Ovo nije jedini slučaj,. lik je ganc novu sfrko pri prvom kipanju, sam kaj je i pod rasturio, samo stranice ostale da valjaju :D: Majevica ista ko ta, klinovi zaebali stvar :D:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Evo da i ja svoju radost podijelim sa vama
Misevi mi napali bale pa jucer i danas bila akcija preseljenja na drugu lokaciju, odnosno doma, od 60 komada 10 je propalo skroz i 5 se bude dalo iskoristiti.
Ispod ovih bala koje nisu izbusili je bilo tunela i kanala koliko hoces pa smo spasavali sto se spasiti da, jer mislim da bi do proljeca sve probusili. Kak smo okretali bale tak su misevi bjezali van...
62316074cf815391d1134b7c4f280c63.jpg

07378c6ddb6c3ca003454b5b02a7b1ac.jpg
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
U Ugljeviku sam ljetos vidio lijepu prikolicu, covjek u njoj prodaje lubenice i neko povrce, pomislio sam da nije ta ali sad vidim da je ova hrdjava a ona je bila pravo dobra.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Ta koju si vidio i ova mislim da su kupljene u tandemu.
Pored te koju si vidio je vjerovatno bio novi zetor?
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Tad je bila solo parkirana ispred hotela u kojem sam nocio. Isao sam je gledati misleci da se prodaje prikolica jer zanimala me cijena i tad vidio da se prodaje voce i povrce u njoj i stvarno je nebo i zemlja prema ovoj strganoj:)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Izgleda jako slaba šasija kad ju je cilindar tak izgužval.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Sila x krak i eto pizdarije, vjerujem da je sasija dovoljno jaka za tu nosivost prikolice, mi smo svoju visevicu isto spofrkali da je bilo grdo za vidjeti nekako smo je uspjeli poravnati nekih 90% i sad ide bez greske vec 20 god i uvijek je u nekom planu da se skroz sredi al plan se izjalovi.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Tad je bila solo parkirana ispred hotela u kojem sam nocio. )

One su ''sestre'' samo što ta ima nadstranice i bolje je čuvana i održavana.
Drugi put se javi makar kafu da popijemo :(y):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Izgleda jako slaba šasija kad ju je cilindar tak izgužval.
Slaba je to šasija, imam na svojoj nastavke i ukupna visina je 85-90cm i kad je napunim punu šasija se na prednjem dijelu samo uvija, a po neravnom ako se brže poveze počne samo ljuljati i prevrnula bi se, stari ju je jednom prevrnuo.

Bez obzira na sve, nas služi.. Ali u usporedbi sa Imt prikolicom je nula.
 

Najnoviji postovi

Na vrh