• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
E moj Sanana,bitno je da je ziva glava, a mozemo mi zaliti, a vrijeme ne mozemo vratiti.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bome gadno i to da nema kakvu mrezicu kao zastitu nebi se to dogodilo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Točno, trebala je biti zaštitna mrežica iznad pužnice, ali nije se stigla montirati. To mi je životna škola.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Tesko je reci al ko zna mozda te je ova nezgoda spasila od neke mozda teze nesrece .nadam se da to neces nikad saznati. Pozdrav i Sretno!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Šanana, daj Bože da je to najgora stvar u tvom životu.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,403
Možda znam kako ti je,,, ma nije to ni blizu,,,
naime lani u ovo vrijeme berač mi je potrgo kažiprst desne ruke,, ipak je još tu, na ruci, al malo drugačiji,, nije baš skroz u funkciji,,
Nažalost, tebi je mnogo, mnogo, gore i teže bilo,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Idem dalje, moram...fale mi i još se uvjek privikavam, najteže mi je s finijim alatom baratati, a jako volim mehaniku.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dok si progovorio o tome znači da si borac , a nama mnogima je to dobra lekcija .

usput , mada nije ni približno ista težina ozljede , savo je ozljedio žicu a ne sebe .

često piše u ovoj temi , netko bi se sramio njegovih nezgoda . i lomova ..pa i ovih tvojih .

Svaka čast , poštujem to
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Puki jesi ponekad pravi zajebant, ali ovaj post gore ti ima svoju težinu! Skidam kapu.

Budem prvom prilikom poslikao kak to sad izgleda na ruci kad su rane čiste i suhe bez krastica, uglavnom ne boli me i nije me boljelo nikaj posebno, jedino kad se direktno udarim sa batrljcima u nešto, onda je bol izvanredna.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
... jedino kad se direktno udarim sa batrljcima u nešto, onda je bol izvanredna.
To je zove podsjetnik :mad:
Čuvaj se, i Bog te bu čuval.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja imam jedan prst krači , nokat je nedirnut ..kad se usporedi s prstom druge ruke fali samo dio koji viri van nokta( bio sam na plastici pa su mi jagodicu pomakli na vrh prsta ) .
Ali kako kažeš , kad odrežem taj nokat pa se kresnem to je trenuta bol 10x jača od recimo direktnog udarca po noktu kad pocrni i otpadne ..ali ne boli dugo ..kao naprimjer udarac u n+ nokat koji boli danima .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
dok si progovorio o tome znači da si borac , a nama mnogima je to dobra lekcija .

usput , mada nije ni približno ista težina ozljede , savo je ozljedio žicu a ne sebe .

često piše u ovoj temi , netko bi se sramio njegovih nezgoda . i lomova ..pa i ovih tvojih .

Svaka čast , poštujem to

Dobio si hvala , mada ja sam težak za taj klik.:^):

Elam , a zašto bih se ja stidio svojih grešaka? Desilo se jbga , pisao o sam o tome ovdje čisto da bi drugi mogli učiti na mojim greškama jer ja sam u toj situaciji imao sreće (a uzdati se samo u sreću i nije baš pametno) , možda neko drugi sa manje sreće se sjeti moga posta kada bude prolazio ispod žica.

A uopšte , primijetio sam ovdje da mnogi kriju svoje kvarove ili havarije , kod njih se traktori nikada ne kvare a mnogi od takvih me na PP pitaju kako popraviti ovo ili ono , ja nikada nisam krio kvar ili bilo šta a svi znate da imam samo ruske traktore pa po tome ispada da je rus svakodnevno kvarljiv i najlošiji traktor na svijetu.
Nije rus toliko kvarljiv , samo ja javno pišem o kvarovima a mnogi ćute a kada ''puknu'' lovu na popravku to se ne iznosi ovdje nikako.


A ove povrede tipa šananine , to je neuporedivo sa gvožđurijom , ali eto i njegov post imao vjerovatno za cilj da se takvo nešto slično nikome ne desi.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Nevolje vrebaju sa svih strana. U subotu otisao jednom komsiji da izvucem par stabala( pravi hangar za smjestaj bala), momak oborio stablo i zakacim citavo stablo nekih 20 i koji metar. Posto je dugo malo vukao da moze da krese do kraja, a i samo stablo se zaglavilo izmedju ostalih. Kako je ovaj osjekao klicu stabla koja je bila nategnuta tako mu je ona bacila pilu i poreze se po nozi ispod koljena. Na srecu proslo sa manjom ozljedom. U nedjelju odem sa starim da zavrsim nekih 20 metara ograde sto je ostalo jos od proljetos. Uzeo covjek pilu da odsjece neku granu i poreze se po ruci. Zavrsio sa pet konaca.
Izgleda da ja donosim nesrecu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Malo smo zapeli
9a7333c58c7fda8a95a3c93c3dc82c92.jpg


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Došao veliki "Medo" u pomoć i riješili stvar za čas

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh