• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Ma pitam jer sam morao kupiti isto takvu, mislim da je bilo prošle godine. Razbijena ne mojom krivicom ali da izbjegnem nesuglasice i objašnjavanja platio 750 kn u agrominsu s tim da sam morao u Slavonski Brod po nju jer ju nitko od dostavnih službi nije htio prevesti.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Onda si dobar krug napravio, serviseru je bilo usput pa mi je donio, tako da je treci dan bila montirana.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
NH, sad opet na nju nalijepi X, da ju ne zaboraviš :(giggle):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Bila je subota i nekako od jutra sve islo naopako, prvo sam ujutro zapeo koljenom za zmigavac, slomio ga naravno, nakon toga labavovoj kcerki izorao komadic vrta da me bilo sramota i poslikati koliko je to lose ispalo i onda pred sam zavrsetak dana katastrofa,,,
Nije bilo nista strasno samo je tomo malo poskocio i nastavio dalje kao da se nista dogodilo nije,,,
Gazda ko bez duse bjezi uz mene i prstom pokazuje odozada, ccc,,,
Odmah sam znao, septicka je bila jaca, pola nozeva ostalo tamo uz septicku, pas mater,,,
Gotovo za taj dan,,,

23wafd1.jpg


5uo5dk.jpg


2dmil8j.jpg


290u4vl.jpg


15oupaq.jpg
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
Meni kad dan počne kao tebi naopako,vratim se u krevet;) žena sretna,a i ja manje štete napravim;)
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,403
A Bobić,, Bobić,,, ccccc,, pa u šta si ti gledo,,, pa taj belaj da te strefi,,,,
ma mora da su oči išle gdje netreba:mur:
šala mala,,, sućut,, isplivat ćeš ti iz tog belaja,,:(y):
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Bobić se sjecas kad se to meni desilo? Ista strana ista stvar samo je meni lupilo u stjenu, ali nije strasno mene popravak kostao 800kn
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Meni kad dan počne kao tebi naopako,vratim se u krevet;) žena sretna,a i ja manje štete napravim;)

K o sto julkać kaze mozda je ovo manja steta nego da u krevetu, kad je vec tako krenulo, covijek omane,,,

A Bobić,, Bobić,,, ccccc,, pa u šta si ti gledo,,, pa taj belaj da te strefi,,,,
ma mora da su oči išle gdje netreba:mur:
šala mala,,, sućut,, isplivat ćeš ti iz tog belaja,,:(y):

Ma da bar jesam :(think):

Bobić se sjecas kad se to meni desilo? Ista strana ista stvar samo je meni lupilo u stjenu, ali nije strasno mene popravak kostao 800kn

Sjecam, da,,,
Inace pukla je samo osovina a ona sama ne kosta mnogo 170 kn u Masivi ali nakupi se tu jer odmah sam mjenjao i lezajeve, semeringe, i ulje naravno,,,
puno mi je bilo platiti noz (onaj sto ide ispod diferencijala) obicni komad flaha malo termicki obrađenog a kosta vise no osovina koju treba glodati i tokariti, 200 kn :=:)
No nema veze sve ce to ona i tomo vratiti u jednom danu, jos ce za jelo i pilo ostati,,,

:icon_weed:

kaj se nije vrtio ko muha kad joj odsječeš jedno krilo ?

Velecasni, znam ja da ti ne voles tomeke niti bilo kaj vezano uz njih ali moram ti reci da nije to honda, muta ili goldoni, na tomeku more pola toga falit a on ide li ide bez da se vrti ko muha vez glave,,,

:icon_weed:


Inace freza je jos jucer osposobljena a ceka se da vec sjutra vrati ulozeno,,,
Ako kisa stane danas oremo,,,
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa 11 godina je stvarno niska granica , osim ako mali nije fizički i mentalno iznad vršnjaka

sve mi se čini da se mali išo malo" prođirat "bez znanja roditelja
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
U drugim novinama piše da je iza njega u drugom traktoru vozio djed, još je zakačio sajlu, pokušao izvući traktor iz kanala i tek onda skužio da je mali sav strgan?

Ja sam još puno prije tih godina počeo raditi s traktorom, ali na cestu me nisu puštali, u polju su ipak male brzine u pitanju i nema toliko opasnosti, na cesti ni ne moraš biti kriv da se sranje desi...

Ako je mali bio na cesti s dopuštenjem starijih, onda to nije dobro, ali djecu ne treba ni previše štiti, danas roditelji pretjeruju u zaštiti i odgajaju debile.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma sve je to za mene kura*, doslovno... Ajde prije su bila neka druga vremena, Ferđo je bio najjakiji traktor, deda te posjedne i da ti da se vrtis po njivi, ajd jos koliko toliko, ali dati klincu od 12 godina da kroz selo vuce dvije pune zmajevke, jel to normalno? Evo tako sto sam cuo, a kasnije i vidio u susjednom selu.

Po meni je to sve debilizam, klinci su danas postali genijalci kad s 2 - 3 godine sjedi u cosku i tipka na tablet ili mobitel, wau... Ebem ti.mater izvedi to dijete malo u park, nek' se socijalizira, a ne cim mu uzmes telefon kmeci ko svinja pred klanje. Sve moderan odgoj i internet roditeljstvo.

A sto se tice te voznje traktora - auta sa 12 - 13 godina. Klince malo u popravni, a starce ili kaznit sa jebenom globom ili i oni malo na hladjenje. Znaci svjesno si ugrozio zivot svog djeteta... Mislim koji k?!

Kod nas je bilo slucajeva da dijete od 13 godina dolazi autom pred birtiju po pijanog cacu...

Klinci ne mogu razmisljati niti procjeniti neke stvari kao odrastao covjek. Amen, nema dalje.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
ali dati klincu od 12 godina da kroz selo vuce dvije pune zmajevke, jel to normalno? Evo tako sto sam cuo, a kasnije i vidio u susjednom selu.

.

Nije valjda kod mene u selu? [emoji3]

Poceo sam rano vozit po njivi uz nadzor, pa samostalno, po cesti uz nadzor pa od 15.-16. godine sve samostalno. Znaci postepeno, a ne evo ti traktor i prikolica i vozi...
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Nekada dijete može mnogo pomoći, tipa da polako pomjera traktor na pravcu dok se utovaraju bale sijena, ali na putu (u šumi pogotovo) nema šta da traži. Ja u šumi ne volim uz sebe imati ni starije koji ne poštuju taj posao i ne paze već onako dođu zjakati i daj da se što prije završi. Radije se malo više namučim nego da gledam kad će se desiti šta ne treba.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Teško je suditi nekome...
Napisano je da je traktor iskočil iz brzine i nije imal ispravne kočnice...
Ne vjerujem da je taj dečec pogriješil, to bi se dogodilo i odraslom, ak je traktor bil stvarno neispravan.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene dosta djece vozi traktore 8 godišnjak je bolje baliral nego večina odraslih znam da po zakonu ne smiju ali koji klinac hoće voziti obično bolje vozi od svojeg djeda . Moj veći klinac je samo sa 4 godine vozil 560 i nikad ga nije ogrebel vozil je samo u trečoj sporoj tak ga zapalil i kad je trebalo stati ugasil ga je . Naravno vozil je po livadama i njivama i bil sem sigurniji u njega nego u oca .
 

Najnoviji postovi

Na vrh