• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
To nisu ni nezgode ni lomovi, već slike rijetko viđene prirodne ljepote života.
To je razlika u kulturi koji Europa nikad neće shvatiti i zato će nas prisiljavati da je se odrečemo.

Njima je sve narodno, ljudsko i neisplanirano nepoznato.
Zamisli požara nasred trave hahaha!

Mora da su i vatrogascima i policiji sline curile. Ma zapravo, kaj oni znaju kaj je prava hrana pored one komercijalne splačine koju svaki dan jedu.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,404
Jebo zemlju u kojoj makar malo Bosne nema!!!:icon_e_biggrin:

Jedna anketa veli,,
šta Bosance najviše ljuti:
2 % veli vicevi o Bosancima,,
3 % kaže političari,,
95 % reče Burek od sira,,,:(talk):
 
  • Haha
Reactions: ZJ

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ZJ- čudi me da tak razmišljaš. Ovo je sve samo ne kultura. Ti maheri su u stanju park koji je održavan i gdje se ljudi dolaze opustiti pretvoriti u zgarište, da ne govorim o hrpi smeća koji bi garant ostavili za sobom. Tipičan balkanluk. Piše da se može peći meso, vjerojatno je neki dio površine rezerviran za to, doneseš si roštilj, i nitko te ne dira.
Kad bi se sve dopuštalo, ljudi bi motorkom srušili drvo za vatru, iskopali grabe, poscali i posrali hektar parka, pa 150 ih je bilo, majku im.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Pod nezgodu sam mislil da je nezgoda za te ljude koji su se htjeli opustiti, razveseliti.... a kaj se kulture tiče, svatko ko je imal prilike proputovati tom balkanskom ljepoticom imal se priliku uvjeriti koliko je ta zemlja ljepa i očuvana bez obzira kaj tam žive balkanci.

Jebala ih trava, kak da nebu druga zrasla vise nikad
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Gogo, prošel sam europu povduž i poprek...i u petak sam se, između ostalog, vrnul iz jebene Danske.
Tjedan dana sam moral jesti one njihove splačine. Fuj! Tam ni svojem cucku nebi poželjel život, a kamoli čovjeku.
Tam postoje samo ograničenja i frustrirani ljudi...
Nema života do ovog u našim krajevima.

Dobro veli Muha, jebla ih trava... Kad se dva pedera valjaju po njoj, onda je to normalno, a kad se ljudi razvesele i ispeku nekaj, uz to se djeca igraju oko toga, onda je to nekultura. Bili balkanci ili ne.

***** ja takvo društvo kakvo nam se nameće.

I u našim se krajevima peče, pa nije izgorila Hrvatska ni Bosna.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zj koristi riječ jebanje , jebala ....a nek si ti nama Zj od krvi i mesa , baš te poštujem radi toga ....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Ja se pridružujem ZJ- ovom jebanju, fukanju, sexsanju i svim ostalim natakarenjima vezanim za njegov post :(y):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I kod nas su ljudi frustrirani, oni koji kopaju po kontejnerima nisu baš primjer elana i poleta, kao ni oni koju odlaze van, napuštaju obitelj i prijatelje, oni koji rade za minimalac i lopove, i ja sam frustriran kad mi država od svake zarađene kune uzme 70 lipa, i kad vidim političare i tajkune u novinama i na televiziji...

Zato bih radije bil frustriran u Danskoj nego u ovoj žabokrečini.

Zabrane i ograničenja imamo i mi, samo kaj se toliko ne obaziremo na njih, ko ovih stopedeset delija iz parkića... Možda nam je i zato tak kak je...

BTW, kaj nema više onog da kad upišeš psovku tu na forumu, u postu ti automatski izbaci zvjezdice? :icon_e_biggrin:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Gogo, probaj živjeti vani pa zaključi sam. Tam postoji rad i samo rad, a život je sporedna stvar. Mir i zadovoljstvo se nemre novcima platit.
Istina, vas mlađe se lako ukroti pravilima, dok mi stariji znamo i za ljepotu života bez njih. Poštujemo prirodne zakone, a ne ove nove umotvorine koje zarobljuju ljepotu ljudskog duha (ili duha ljudskosti). Toga vani nema, vani se ne druže otvorene duše: svak si nosi komad mesa na zajednički roštilj, nosi ujutro posudicu s hranom koju će mu dijete pojesti u vrtiću... i da to prihvaćamo kao normalno?
Nisam za ostavljanje nereda iza sebe, ali čemu imati nekaj protiv veselice s pečenjem na otvorenom? Prije bi rekel da je to zavist nego briga za park...

Puknuti, i ja sam čovjek od krvi i mesa; hvala na tome kaj me poštuješ :)
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Možda i jest malo "balkanski" ali jako mi je žao što su im pogasili vatru i janjce natrpali u auta. Ionako je trava već izgorila.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,404
Eeee,, Savo,,, Savo,,,
pa trava je bila u džointima,,,,:icon_fU:

E samo da se nadovežem,,,ta skupina kako sam saznao je slavila Đurđevdan,,,
ma vala nek su slavili,, kako su slavili,,, pa makar i i na Branderbuškoj kapiji,, :tongue:
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
švabama smeta kad kod njih ljudi okreću janjce
a oni kad dođu kod nas na more, kao ponašaju se u skladu sa našim "pravilima
ma dajte molim vas
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Mislim da je više do lakomog kapitalizma.
Zamislite koliko bi neki restoran zaradil na 150 gostiju? I koliko bi se naplatili poreza?
Ovak država nije dobila nikaj.

A vjerojatno su i janjci iz rodnog kraja :)

Osim toga, oni su i prijetnja ustavnim poretku: nisu prijavili skup...a zamislite da su nakon janjaca i vina (iz demižona, bez markica) zapjevali gange i pokrenuli revoluciju njemačkog društva. Strašno:(giggle): (Oprostite mi na sarkazmu)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
U dva sata dva kvara prekjuče , prvo mi na vladimircu pukne zadnji rukavac , odem kući i skinem sa drugog traktora i donesem namontiram.
I onda mi se raspadne ležaj na kosačici.

Ali dobro je oopet , oba kvara sanirana za sat vremena.
Danas kupio drugu glavčinu i namontirao na vladimirca , spremni sutra za zgrtanje i baliranje ako bude sreće.
 

Prilozi

  • IMG00530.jpg
    IMG00530.jpg
    70.6 KB · Pregleda: 210

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
558
33ddxl5.jpg


2ns9hmx.jpg

Kad je belaj onda je belaj,dal netko zna kakav je ovo materijal el mogu običnom elektrodom varit?
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh