• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cudo da su samo to mrknuli..
da je to negdje kod nas, samo bi prstom pokazivali, tu je nekada stajao prepolovljeni axion :lol:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
E ovo je druga strana traktora :D
Nisam siguran za tegove, hrđava je felga i vjerojano su ranije skinuti, ali kako li je samo prepolovljen...da ga nisu opteretili i naprijed i natrag pošto ima prednju hidrauliku? :scratch
 
A

AGRIPLUS65

Guest
puknuti kaže:
A evo i kako izgleda s druge strane
24nmcko.jpg
joekiki kaže:
Neko je muno tegove...

mamicu im...
dva manje ,nema veze dojt ceju drugi :mrgreen:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
AGRIPLUS65 kaže:
puknuti kaže:
A evo i kako izgleda s druge strane
24nmcko.jpg
joekiki kaže:
Neko je muno tegove...

mamicu im...
dva manje ,nema veze dojt ceju drugi :mrgreen:
Krasne slike , jesi ti to slikao ?
Da sam ja kraj njega slikao bi ga s prednje strane ..cool je kako mu stoji hauba -kao na zetoru
 
B

Bobo

Guest
Isti traktor je na obadvije slike, a ti dokazi da nije...

Puknuti: Majstore, legendo!!!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
tako je bobo. to je isti stroj
traktori su isti samo kaj vidim da neki ne gledaju da je traktor stavljen u ogledalo pa se okrenuooo :) gledaj garažu i onaj crveni kontenjer uz garažu. kad je traktoru slikana desna strana bilo je tak i samo su ga okrenuli preko ogledala pa se cijeli traktor okrenuo a praktički ista slika :mrgreen:

i traktor nema komande i ostatak za upravljanje hidarulikom s lijeve strane kolko znam da niti jedan nema s lijeve strane čak niti engleski traktori :blackeye
 
A

AGRIPLUS65

Guest
AGRIPLUS65 kaže:
puknuti kaže:
A evo i kako izgleda s druge strane
24nmcko.jpg
joekiki kaže:
Neko je muno tegove...

mamicu im...
dva manje ,nema veze dojt ceju drugi :mrgreen:[/quote
ovo nema sanse da su isti traktori ko misli da jesu nek dokaze :!:
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
I po meni nisu isti.Na prvoj slici nema onu posudu sa nekom tečnošću a na drugoj ima.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
ako je na obadvije slike lijeva strana traktora onda sigurno nisu isti traktori
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Bimbo kaže:
ako je na obadvije slike lijeva strana traktora onda sigurno nisu isti traktori
Puknuti je okrenuo sliku zrcalno, neznam samo odakle mu inspiracija za to, ja evo pred ''barunom'' i ništa..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Traktori su isti samo kaj nisu svi dijelovi prisutni na svakoj slici :D
Kikic je dobro primjetio da je slikano u zrcalu,pogledajte slova na maski kako pišu naopačke,original sigurno nije tak..
Slike nisu slikane u isto vrijeme...
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Ja mislim da traktori nisu isti jer na jednom ima blatobran i rezervar a nema uteg a na drugoj ima uteg a nema rezervar i blatobran,nisu valjda vračali uteg na traktor da bi uzeli blatobran i rezervar a i pozadina je različita.
Moram se ispraviti orginalne slike su slikane jedna sa ljeve a druga sa desne strane samo je puknuti unio malo pomutnje,ipak je jedan.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Traktori su 100% isti. Realno receno gdje da nadjes dvije identicne budale da isto slupaju ovakav trakator. Takva se srecka samo jednom radja
 

Najnoviji postovi

Na vrh