• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Meni je tako sajla uletila u kabinu i razbila i prednju i zadnju šajbu,samo što sam ja vukao trupac u šumi i razvinula se karika na sajli.........uletila ko projektil kakav,dokaz toj brzini je da se čuo samo jedan prasak a razbilo je obje šajbe i izletilo nazad van.
 
T

Tomazy

Guest
neznam nevidim dobro ali čini mi se da lik koji stoji na stepenicama udara glavom u vrata, samo mi se čini neznam.eto malo bolje pogledao i da kriv je ovaj koji se držao za kvaku i slomio staklo, nije udario glavom ali je trznuo rukom
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Tomazy kaže:
neznam nevidim dobro ali čini mi se da lik koji stoji na stepenicama udara glavom u vrata, samo mi se čini neznam.
i to posteno ,karika da je pgodila razbila bi i zadnju sajbu jedino ako se odbila od snimateljeve glave :lol:
ma sa sakum ju je razbil imal je nesto u ruka :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Lanac definitvno puca , a kaj ovaj visi na stepenici ..ma zabole me ..valjda su naucili lekciju
 
T

Tomazy

Guest
da slomio ju je trzajem ruke kako bi mu ju fino naplatil kreten moglo ga nešt pogoditi ko što velite sajla lanac to se zna fino namotat oko traktora kad pukne.moglo mu noge odsječ
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Tako je puknuti a ako je i lupil sa glavom za drugo i nije.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
neznam gdje bih ovo stavio :lol: koji komad teletine :lol:
[youtube:18byas51]q9dOnSKMBj0&feature=grec[/youtube:18byas51]
 
V

vedo

Guest
hahaha koji kreten,ovo je sigurno neka improvizacija motora,ali nije mi jasno zašto nije smotao,ili nije mogao smotati
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Meni na 560 puka lanac kod šlepanja gotovo me ubio, srećom šajba bila od kaljenog srakla pa se rasula u milion komada
Stvarno ima svašta...
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
ŠANANA kaže:
pogledajte do kraja!!! :mrgreen:

[youtube:223jfzs7]dr1-4XZtN5Q&feature[/youtube:223jfzs7]


glupani. vrata su otvorena, nema mi ništa gore vidjet kad se nešto radi sa traktorom i drži vrata otvorena.
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222





šteta što izvlaćenje nisam stigao slikat jer sam sudjelovao ;) bilo je raznih pokušaja i raznih traktorića.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kaj nagna čovjeka da daje gas dok ne zabljoca do osovina :scratch .
Ako nejde -nejde ..idi po pomoč dok ne treba sve traktore iz županije .
 
A

AGRIPLUS65

Guest
puknuti kaže:
A kaj nagna čovjeka da daje gas dok ne zabljoca do osovina :scratch .
Ako nejde -nejde ..idi po pomoč dok ne treba sve traktore iz županije .
kaj tebe nebi bilo sram sa takvim traktorum zapet pa trazit pomoc :oops: :oops: :oops:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
AGRIPLUS65 kaže:
kaj tebe nebi bilo sram sa takvim traktorum zapet pa trazit pomoc :oops: :oops: :oops:
Pa ..skoro i bi ..samo znam da je u Slavoniji zemlja stvarno čudne strukture i da se desi da je metar dalje tvrdo ko put a kad uletiš malo ljevo /desno propada kao da je na spužvi .
Tako da to i dolje nije sramota
 

Najnoviji postovi

Na vrh