• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

A

AGRIPLUS65

Guest
joekiki kaže:
Neko je muno tegove...

mamicu im...
URL=http://img687.imageshack.us/i/24nmcko.jpg/]
24nmcko.jpg
[/URL]
po mojem misljenju na tim mjestima nisu isti a ima ih jos :shock:
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
AGRIPLUS65 kaže:
joekiki kaže:
Neko je muno tegove...

mamicu im...
URL=http://img687.imageshack.us/i/24nmcko.jpg/]
24nmcko.jpg
[/URL]
po mojem misljenju na tim mjestima nisu isti a ima ih jos :shock:

to nisu iste strane doljnja slika je u zrcalu znaći s te strane nije rezervoar na bočnom prozoru se vide komande hidraulike. a one su nasuprot rezervoaru.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Dal je puknuti namjerno ili slučajno zakuhao ovu raspravu pitanje je sad...po ne znam koji put potvrđujem da je slika koju je postavio puknuti ustvari ista ona prva slika samo zrcalno okrenuta, kako neki to ne vide? :D :mrgreen:
Ali mene još uvijek zanima kako je puknuo :scratch
 
B

Bobo

Guest
Jos jednom cu napisati:

Puknuti, L E G E N D O ! ! ! Kako ih samo upecas na banaliji, to je cudo jedno...



Decki, usporedite ove dvije slike pa onda da vidim komentare...

SSM17367.jpg


24nmcko.jpg



Ona slika na kojoj fale utezi je prava slika lijeve strane traktora...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
ma odkud...to je isti traktor,,,samo ga pomeraju - ispred hangara, i iza hangara...malo mirror efekta,,,malo bez blatobrana, bez tegova, bez šljunka ispred crvenog kontejnera, sa šljunkom, bez blatobrana, sa tegovima...pomalo sa snegom...i ona ptica, što stoji na ćošak hangara...prije nije bila tamo... :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
joekiki kaže:
ma odkud...to je isti traktor,,,samo ga pomeraju - ispred hangara, i iza hangara...malo mirror efekta,,,malo bez blatobrana, bez tegova, bez šljunka ispred crvenog kontejnera, sa šljunkom, bez blatobrana, sa tegovima...pomalo sa snegom...i ona ptica, što stoji na ćošak hangara...prije nije bila tamo... :scratch
A tako znaci ..to je montirana sesija kako bi se oblatilo ima class na haubi :blackeye
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Ima jedan zgodan efekat u ps napravi isto to.
Ako nesto je na ljevo strani on prebaci desno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Naravno da sam je samo flipnuo po vertikali i to zato jer mi je netko obrisao post u kojem je pisalo da postam samo da bi se još jednom nepotrebo citirao tj zaljepio istu sliku po 1001 put .
Nisam ni slutio da budete još bolje nasjeli da se bude još 1000 i jedan put postana ista slika -nepotrebno .
Citirati text da , ali citirati sliku je nepotrebno ..sad imam puni "keš" slomljenih classova ..A bolje i klasova nego srdaca, jer se bliži Valetinovo ...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma ja nevjerujem koja je to diskašon i da je toliko krapa nastalo oko toga :lol: :lol:

Al evo da ne bude off.. neznam jel se ponavljam, uglavnom jesenas oranje, uvratina mokra, trava, došo stari vidjet kako ide napravio krug s malim i nestao na uvratini, ja mislio da sam zaspo na drugom kraju pa nisam vidio kad je otišo..
Kad ono dubok usjek i ferkan se ni nevidi iz njega.. Kuži se po prednjim svijetlima kuda ''tuku'' kako traktor stoji :mrgreen:
Naravno da sam imo lanac u sebe, i normalno da je puko pa je bilo :cry:
111409172214.jpg
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
muhanicar kaže:
8zpwmt.jpg


Neznam dali je več viđeno.

[youtube:2tgc6al7]RjE2cV4tg4A[/youtube:2tgc6al7]

a sta kazete na ovo pekli smo ga skoro dva dana
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
nemoš vjerovat šteta traktora taj je gotov 100%
šta je radio radio je neče više :mrgreen:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Aaaaa...to ti je novi način ribolova...turiraš traktor u vodi,,,a okolo razapete mreže... :lol: :lol: :lol:
Nije on crko, samo ga je ugasio, da bi pokupili ribe... ;)
A i neće mu ništa faliti puno...neće se valjda istopiti u vodi - nije od šećera ;) da se to srediti,,,čak će imati emulziju na prodaji... :lol:
Koji lik...kako se samo stvorio sred ribnjaka...ejjjj taj alkohol... c c c c
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
pa cuj da je sve prav izolirano i prav naparvljeno nebi se nis moglo dogodit, zrak vuče gore iznad vode, jedino struja, alternator,akumulator.... :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Probaj noviji traktor napeljati unutra pa da vidiš kak je sve izolirano.
Vele serviseri da ni minivaša nesme videti :scratch .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pogledajte do kraja!!! :mrgreen:

[youtube:2g5oqziu]dr1-4XZtN5Q&feature[/youtube:2g5oqziu]
 

Najnoviji postovi

Na vrh