• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Da al fora je sta nisam vidio kocenje, snimka nije kvalitetna dobio sam dojam da je išo direktiva i proletio ispod suvozačeve strane kamijona, fora je šta je stao 4m od kaveza sa plinom:eek:
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Jest ima kavez sa plinom ali pored 2 metra ima tank za točenje plina u auta totalno ne zaštićen. Sreca pa nije u to uletio.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Vozač iz kamiona je dobro, a imam sliku ovaj hajvan iz auta nema kapi krvi nigdje na sebi ali je polomljen.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Budale da i Bog čuva, iskreno ja sam mislio da nije preživio, ja znam da je audi kvalitetno, odnosno sigurno auto vozio sam nekad takav ali zbilja je sav pogužvan i gledo sam video silina udarca je strašna i racuno sam da su se ako ništa drugo organi poraspadali
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ovo: Otkriven uzrok dubrovačkog požara u kojem je život izgubio vatrogasac Goran Komlenac
nije bila nezgoda, ovo je netko nama nepoznat "namjerno" napravio:
ovo je copy-paste:
Istraga u ovaj požar traje, a vatrogasci su, čim su stigli na mjesto događaja, primijetili nešto čudno. 'To je ono što smo rekli MUP-u, čim smo došli na mjesto požara smo primijetili da je vatra započela s dva različita mjesta, razdvojena nekakvih 50 metara. Dakle, postojala je stanovita namjera za započeti požar, i nadam se da će istraga biti učinkovita', rekao je Krilanović.
završetak copy-paste.
Pa da ja osobno i ovdje nastavim u istom stilu, kao i u svojem davanju podrške našim čuvarima granica - mlatite svakog, tko želi na silu priječi granicu, izvan regularnog graničnog prijelaza, bez međunarodno priznatih dokumenata...
Zakle, za ovakve koji potpaljuju na svakih 50 metara je rješenje jednostavno, ako ga uloviš na djelu, da namjerno potpaljuje takav požar, samo ga dvojica srušite na tlo, jedan neka ga uhvati za noge, drugi za ramena i s njim "u centar naj-vrelijeg plamena". Jedan takav manje, ionako je "bolestan" i onako je društveno "beskoristan", a i bolje za sve nas da se kao takav ne razmnožava.
Grdo je ovo rečeno, pa stotine požarišta su ugodnije i ljepše, mi si biramo sami...

Moja iskrena sućut obitelji tamo stradalog/preminulog vatrogasca.

f_25662309_1280.jpg
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ako je tome tako, da ja mogu odlučivati o tome, bila bi to takvom ološu izravna ulaznica, u doživotni zatvor, s izravnom obavezom "doživotnog pošumljavanja goleti". Pa onda tko voli zakuriti nek bude hrabar i neka zakuri.
(Isto ili nešto slično kao gospođa Tačer u Engleskoj prema nogometnim huliganima. Za požare doživotna čorka, pa nek zakuri kome paše.)

I evo ih ponovo na djelu:
copy paste:
"U roku od 5 minuta počelo je gorjeti na tri mjesta", rekli su nam vatrogasci. Dva požara gore kod skretanja za Jadriju te jedan kod šibenske Dubrave.
završetak copy paste.
Ovo je taj cijeli članak:

Zar smo zaista toliko neuki, ludi, blesavi, ili je sve to "peta kolona". Ako je peta kolona - odmah s njima u vatru, kraj priče... Nema troškova postupka istrage, suđenja, advokata, prehrane unutar luksuznog zatvora, ili tretmana "pod sinkopom" u luksuznim bolnicama i ljećilištima. Momentalno se rješavati piromana.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,486
Nije to govor mržnje. Sve to kaj izgori je nečija imovina,mnogima i jedina. Takvima kuglu na nogu i ostaviti ga malo dalje da svjesno čeka roštilj koji si je sam potkuril. Par takvih i izbili bi im iz glave takve stvari
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Vidim, i Vas dvojicu pere sinkopa... Kada je pravdi priveden onaj tko bi zapravo trebao biti priveden pravdi? Vrlo je mali postotak takvih, pa tako i kada lopova natamburaš ili propucaš, ti si kriv, a ne on koji je neovlašteno ušao u tvoj dom s ciljem otuđenja imovine uz moguće prijetnje hladnim ili vatrenim oružjem, a možda i oduzimanjem života.

Tako i ovo... Bacanje u vatru - svijesno pozivate na ubojstvo, zbog Vas bi pola uhljeba ostalo bez posla, tko je prava ugroza sistema, piroman ili Vi?

Razmislite! 😉
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,851
Nije to govor mržnje. Sve to kaj izgori je nečija imovina,mnogima i jedina. Takvima kuglu na nogu i ostaviti ga malo dalje da svjesno čeka roštilj koji si je sam potkuril. Par takvih i izbili bi im iz glave takve stvari
Prvi zadatak vatrogasaca ja spašavanje života, a tek onda imovine. To zna svaki ko je bil bar tjedan dana u vatrogascima.....
Shodno tome, onaj ko izaziva požar s nekom namjerom, pravno gledajući ga se može teretiti za ubojstvo s predumišljajem (u slučaju smrtnog slučaja, kao sad kod Dubrovnika)
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,486
I onda mu par let sudi, pa bu smanjeno ubrojiv ,pa pod utjecajem opijata itd. Par put kod psihijatra i fraj je. A nečiji život nepovratno izgubljen
 
Na vrh