• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
Deda, donesi to k meni, bumo zavarili. Ak ne vjeruješ mojim rukama, bumo pozvali susjeda, profesionalca.
Možeš birati: bazične, krom ili CO2, samo reci kak hoćeš...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
Deda, donesi to k meni, bumo zavarili. Ak ne vjeruješ mojim rukama, bumo pozvali susjeda, profesionalca.
Možeš birati: bazične, krom ili CO2, samo reci kak hoćeš...
Čekaj dok ve ftrgnem novu tursku ili indijsku,čija već je. Tak da nejdem dvaput🤣
 
  • Like
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,756
Ajd švajseri!
Osposobite mi jednoga "jednoručnog" (želio bih onog najmanjeg) sa slike #6878, ostale zadržite!
Više nema mjesta u regalu! :hahah:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Ajd švajseri!
Osposobite mi jednoga "jednoručnog" (želio bih onog najmanjeg) sa slike #6878, ostale zadržite!
Više nema mjesta u regalu! :hahah:
Gle prijatel, situacija ti je uglavnom ovakva. Tu ti nitko ništa ne zna. Svi samo nekaj pišu, a o tome nemaju pojma. Jedina je sreća kaj na forumu imamo nekoga koji točno zna pravo stanje i točno prepoznaje znalce i to u svim temama. Doduše on nema pojma o životu, ali ga je dragi Bog barem nagradio sa tom providnošću. Blago njemu, a i nama s njime. Tak da od popravka tvojih mašina za sada ništa. :cry: Tu smo da pomognemo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Morem i ja.. Nije uopće problem 😉
Tu smo da pomognemo 😀
Pa mi kaj znamo pomaženo, a ovi kaj bi pomogli neznaju kak se kaj dela jer to sve znaju ali nikad nisu delali.
Bubaju kak kome paše.
Pa to nemreš verovat, kupili švasaparat lani i ko da švasaju 40 let, ide ide nejde nejde. 🤭
Moramo ih usmjerit.
Nekak mi je vu megli da su se neki pohvali sa novim aparatom, ali objava je munjevito nestsla. 🤭I to na fejsu.
Ali opet meni nije jasno ak ja dojdem u dućan i tražim 25 deka tirolske a teta mi nudi čajnu na akciji, zakaj to delaju? A ja sam došel po tirolsku, ne zanima me niš drugo.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Sad bu i tri kubika mogla voziti 🤭
Bome više od pola kubika suhog betona više ne dam da mi tovari. Jednom sam se zjbo i neću više.

Bolje ću ići 3 puta po beton nego takve strahove prolaziti 😂
 

Najnoviji postovi

Na vrh