• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Jel bi ti na Fendta del O-ringe iz Lidla?
Ja ne bi, nisu dovoljno skupi, a to je ipak stvar prestiža 🤭 :hahah:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ako je od đon dira napravi V do preko pola dubine..zavari s co2..ali ne prc špric pljuckavca iz lidla nego pravog co2.Onda s druge strane napravi V do korjena prvog..opet opleti s co2.Ako pukne drugi dan ja ti kupim drugu felgu.
A ako pukne treći dan, više nema pokrića?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
PripremiJo i korijen povukao samo po pukotini, zapunio sa 3.25mm u cik - cak uzorku jer ionako moram skinuti na nulu s nutarnje strane zbog zračnice pa me ne jebe estetika toliko. IMG_20231007_130230.jpg
IMG_20231007_132157.jpg

Jedini grijeh mi je što nisam biJo dovoljno strpljiv da osušim elektrode, pa se vidi kod svakog starta s novom kako nasere dok se ne ugrije i ne krene kako treba. A pozna se i gdje ostanem bez oslonca pa radim u "zraku", za vanjski dio se već suše elektrode na 250°C pa dok pripremim izvana, taman bude kako treba.
IMG_20231007_133513.jpg

Sve u svemu, ako nekome to nije dobro, aparat i maska su vaši, PČB 😂😂
 

Najnoviji postovi

Na vrh