• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pUkla je orginal..kaj sad..ocito je lose projektirana..ili je baš udrio pljusak u pakisanu kad je zavarena ušica
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Neki Yellow Rally od pitaj boga koga i čega, stoji u podrumu već jedno 10 godina... Bit će dobro, samo da ne hrđa.

Inače, opcija s crnim felnama na novim JD, uuuuu 😍😍

Vidi boga ti!

john-deere-7230-r.jpg
Ovaj sa žutim glavčinama mi je top!
WhatsApp-Image-2023-01-27-at-07.56.19-4.jpeg

A evo nešto i kako stari krampovi kao moj izgledaju.

c8c7ccd18231502429522e0ba52ecfc4.jpg
4988190612091216_IMG-20190610-WA0013.jpg

Tako da... Ukoliko bude nekat pituranje, bit će vjerojatno van serijskog, jer 6900 neće nikad iz dvorišta.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,093
Pisao si prije da iznutra trebaš izbrusiti za zračnicu,a na ušicama piše tubeless
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Piše, ali su unutra zračnice, da nije bilo njih, odavno bih znao da je puklo.

Ne znam kako tko gleda, ali meni je zračnica na radnom stroju zakon.

Nedavno je kolegi na malom JDu srce prožuljalo felgu, nije imao original šarafe na srcu i kako je radilo, tako je pročešalo kroz obruč.

Zove da pita gdje da traži broj jer su ga iz Novocommerca pitali za broj na felgi, a imamo iste felge samo su njegovemanje. Taman bio u selu pa otišao do njega, on taman oprao i onda tek skonta da pušta na felgi, a ne na glumi.

Ugl. Zračnica je zakon.
 

Najnoviji postovi

Na vrh