• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,272
Mislio sam stvarno otići da mi stave onaj gel što se zapeče pod UV lampom. On bi trebao popuniti tu rupu i spojiti ta 2 dijela nokta. Jel već vidim da se pukotina širi još više nazad od onog što je fleksa zarezala.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Dobit će na krajevima rupe, bit će obrađeno u x i zavareno. S čim? Treba prvo vidjeti kako će se uopće ponašati var...

Nakon demontaže, otkriva sve svoje čari.

IMG_20231006_190900.jpg

@vlč.puknuti
👂👂🏻👂🏼👂🏽👂🏾👂🏿
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nije to felga od bicikla pa da je mogu vozat vamo - tamo.

Odradit će se kako mora, ponuđen mi je jedan profi varioc kojeg sam nazvao i pitao, poslao sliku. Kaže on ma to je pizdarija, to će CO2 riješiti samo iz vana. Reko hvala puno na ponudi, kad je to po pi*ke ladne vode, onda može svatko pošvasat.

Varioc da, ali samo onaj koji ima iskustva s felgama, teažiti takvog nemam volje jer ću se natezat kao pijan s gaćama, ovako, to mogu i ja napraviti kao netko tko će to prvi puta raditi, a neće me izut za 100€.

Šogor je atestirani varioc, ako baš ne bude išlo, bude on i to je to. Neću gubiti dane na to jer da danas nisam vidio, tko zna kada bi, a evidentno je da to nije puknulo jučer, već pitaj boga kada tako da, ne bih to svrstao u nuklearnu fiziku, ako se razumijemo.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,002
EVB 50, bazična elektroda i mora držat..
S 2,5 korijen, 3,25 zalijat i s jedne i druge strane i to je to..
Naravno pripremit flexom/biaxom X pripremu kak si rekel 💪💪🧑‍🏭

Pa ljudi odnavek doma švasaju felge, pogotovo na kombajnima. Ak bude prilike slikam jednu pošvasanu uzduž i popreko 🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh