• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Moj čaća ima teoriju da ako se napumpa da je tvrda kao kamen ponaša kao kad napneš šibu prije nego zamahneš mačetom..Znači mekšu šiba ili trn teže probije.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,970
Mi smo ti felgu okovali limom, povarili i ganjali godinama.
Isto se to dešavalo svako malo pa smo riješili na taj način 💪💪
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,181
Sat i pol vremena vožnje da bi pukla guma 700m prije kuće na Majevici.. Mitas 14pl stavljene nove lani.. Kabat daleko bolja od njih.
 

Prilozi

  • IMG_20230920_135916.jpg
    IMG_20230920_135916.jpg
    73.2 KB · Pregleda: 71

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,008
Uhh bilo je nekad u ducanu guma za tacke kaj su izgledale kao linijske za imt prednji kraj samo u manjoj colazi i bile su par mm debele....kroz trnje i kamenje bez problema na trokolica kosilici Bertolini...
Nadam se da ih jos ima jer ove danasnje papirnate probijes na otkosu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,799
Uhh bilo je nekad u ducanu guma za tacke kaj su izgledale kao linijske za imt prednji kraj samo u manjoj colazi i bile su par mm debele....kroz trnje i kamenje bez problema na trokolica kosilici Bertolini...
Nadam se da ih jos ima jer ove danasnje papirnate probijes na otkosu.
Ima ih i danas. Dimenzija je 3,50-6(8):
b_15-d2839.jpg

Takve imamo već valjda 30g. na ovakvom SIP UTO 205 i nakon ugradnje nikad više problema, pa na dvojim tačkama i kalaču.
Jedino kaj današnje zračnice ne valjaju niš i ispuste se za tjedan dana.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
Koji je to prikkjučak?..djeluje dosta opterečeno...tog profila više nema kvalitetnog..gledaj po otpadima uhvatiti od skutera..nađe se ..skupa s felgom.malo zapecaš elektrodom i gas
Poslušaj čovjeka , skuter guma je zakon
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,008
Mozda si ju prerezao na necemu...

A laj se tice slaufa koji novi pustaju....to se kod nas zvalo tzv. Rijetki slauf.

Natoci u njega punomasnog mlijeka deci ili dva i nebu vise pustal
Mlijeko .ora biti unutra vjecno.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,055
+Ne do Bog većeg zla

View attachment 64982
Nisam još vidio da imaju taj feder,to je neka naknadna ugradnja?
Sad kupiš oba dve i bez brige si, i šlaufe nove💪
šlaufe se ionako u većini slučajeva kupuju novi,jer dok skužiš da je probušena otkine ventil
Moj čaća ima teoriju da ako se napumpa da je tvrda kao kamen ponaša kao kad napneš šibu prije nego zamahneš mačetom..Znači mekšu šiba ili trn teže probije.
Ako napumpaš previše onda dosta grablje skaču,ali bolje da je malo tvrđe nego mekše
Ima ih i danas. Dimenzija je 3,50-6(8):
b_15-d2839.jpg

Takve imamo već valjda 30g. na ovakvom SIP UTO 205 i nakon ugradnje nikad više problema, pa na dvojim tačkama i kalaču.
Jedino kaj današnje zračnice ne valjaju niš i ispuste se za tjedan dana.
Ja isto stavio takve i super su se pokazale
Poslušaj čovjeka , skuter guma je zakon
Po meni nema dosta platni,ja sam na kosilicu za treći kotač stavio od viljuškara samo je dosta trvrda,ali nema više bušenja
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,055
Ja imam TO 220 i toga nema ,a i u okolici nitko nisam vidio da to ima
Taj feder služi za smirivanje vilica od oscilacija
Mislim da ima više efekt kod namještanja,nego za oscilacije jer se po vertikalnoj osi vilice pomiču tek za cm do 2
 

Najnoviji postovi

Na vrh