• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,685
Mojom krivicom...imam na jednom polju šaht, i znam di je. Podignul kosu i da budem prešel iznad šahta, bliži kotač ušel u brazdu kaj ostala od oranja i kosa se spustila na šaht.
Tak da sam i ja:mad::mad: 🤬 , al moram u sebi kleti jer sam htel brže proći, umjesto da obiđem
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
koliko god sam imao predavanja o zaštiti na radu uvijek su napominjali da sa na ljestvama ne smije raditi,one služe da bi se na nešto popeo,platformu skelu...a 90 % poslova se obavi baš na ljestvama
A čuj , samo zamisliš da ima i gore , recimo nedaj bože da si zajahao A merdevine i da dođe do uklještenja :hahah:
Brz oporavak , i ja sam skoro imao defekt , ne brini za posao , neće pobjeći .
Provjereno :ppozdrav:
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,055
Kad smo već kod toga,nije baš tako bilo,ali imao sam jednom na poslu baš tu situaciju,nisam pao,ali situacija nije bila nimalo ugodna,štipnulo,je samo kožu,ali si bespomoćan :cry:
Bilo je ajd kolege stisnite ljestve skupa da se izvučem,ali da sam bio sam....

Ali s obzirom da je to ovdje spomenuto i da znate činjenice,mislim da je ovdje bilo još takvih situacija,samo je ljude sram priznati
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,130
Ja sam jučer išao sa merdevina od 3m staviti prvih par redi daske pa ću onda s njih ostatak krova.

I zajahao ja njih. Stavim dasku, prvi ekser, drugi, treći potrefim nekako ukrivo i da ga isčupam odjednom osjetim da nisam više stabilan. Ne znam ni sam kako uspjele su se početi rotirati oko svoje osi 😂.

Dobro da su bili rogovi oko mene i brzo sam se nekako bacio na jedan rog. Natukao rebra, sisu i pazuh.


Onda sam malo ostao visiti na 3m visine da dođem sebi i vikao ovima ispod da sklone dasku i ljestve koje su na podu da se e polomim kad se pustim... Pa sam se spustio ko malo majmunce sa grede..

Sve u svemu super prošlo kako je moglo biti..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Bome je u zadnjih mjesec i pol dana popadalo ljudi sa krova kokiko hoćeš.

Samo kod nas u mjestu, njih 13-ero je letilo ili s ljestvi ili s krova, fala bogu nitko ništa nije slomio, samo su se izgruvali. Plava rebra, stomaci, kraste, natučena rebra, razbijeni laktovi, glave, koljena. Ne naplaćuje se džabe visinski rad skuplje hahaha
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,685
Zupci favoritke. Nije ništa extra opterećeno, pretpostavljam da te vara ovaj feder kaj su spuštene do kraja, jer su i zupci potrošeni fest
 

Najnoviji postovi

Na vrh