• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
U web shopu platiš, ali možeš podići sam, mislim, na staroj adresi u gradu.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,163
Budući da je Česi u Kc probao sam direktnu kupovinu jednog dijela za motornu pilu. Trgovina zatvorena kao bunker. Ima zvono, ali nitko ne izlazi. Baš tad je naišao netko od njihovih poznatih i onda su mu otvorili vrata. Probao sam se i ja uz njega progurati sa pitanjem, ali su me odmah otpilili i uputili na web shop. Popizdio sam, ali se nisu na to puno obazirali. Zatvorili vrata i ćao.
Imaju i nekakav broj telefona na koji se normalno nitko ne javlja.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,094
Zakon, zakon i zakon.

Iz iskustva pričam.

Za web shop ne morate imati sanitarni čvor, mtu i još par stvari. Fiskalnu blagajnu se prije nije moralo.

Jednostavno Vam ne smiju, a možda i ne mogu jer im možda knjigovodstvo radi račune prodati kada dođete do njih. I zašto bi riskirali svoj posao? Naručite na webshopu preko mobitela i pokupite..
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,163
Ma nije problem platiti u banci, pošti.... meni je trebala informacija o dijelu koji mi treba jer nije bilo dovoljno podataka na stranici da znam odgovara mi ili ne.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,163
Ima i u tome nešto istine. Najprije je bila trgovina i servis, a sad je od svega toga ostao samo web shop. Nema više dobre stare trgovine i stručnih trgovaca. Samo jeftino kupi i skupo prodaj i to uglavnom kinesku robu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
U web shopu platiš, ali možeš podići sam, mislim, na staroj adresi u gradu.
Tak je, možeš podiči osobno na staroj adresi.

Budući da je Česi u Kc probao sam direktnu kupovinu jednog dijela za motornu pilu. Trgovina zatvorena kao bunker. Ima zvono, ali nitko ne izlazi. Baš tad je naišao netko od njihovih poznatih i onda su mu otvorili vrata. Probao sam se i ja uz njega progurati sa pitanjem, ali su me odmah otpilili i uputili na web shop. Popizdio sam, ali se nisu na to puno obazirali. Zatvorili vrata i ćao.
Imaju i nekakav broj telefona na koji se normalno nitko ne javlja.
Ja sam bil bolje sreče.
Trebal sam neki dio kojeg su imali na stranici pa sam usput stal da ga uzmem.
Pozvonil sam i otvorila mi je ljubazna gospođa koja mi je objasnila da ne mogu kupiti direkt nego samo preko web shopa ali da bu napravila iznimku i prodala mi dio.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
730
Pravo povrata od 14 dana bez razloga za robu kupljenu na daljinu. Za tehniku vrijedi, vjerojatno i za ovo, makar treba procitat zakon.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Možda je, ali pošto su takvi ljudi rijetki ja sam komentiral vođen time.
Boli i jedna i druga jednako, ali bitno da čim prije zaliže ozljedu da može dalje ;)
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,039
Dešnjak,i ja sam prvo pomislio,hvala bogu pa je lijeva
Nije na poslu,već doma u dnevnom boravku,postavljao neki bužir za struju,samo ga još trebalo fiksirati,i eto ni sam neznam kako,ali pilotirao sa ljestava cca 80cm visine,nisam se ni naginjao,ali samo odltjele ispod mene i dočekao se na ruke koliko sam mogao,ali izgleda da je lijeva prije stigla i nije izdržala pritisak
Ali šta je tu je,moglo je biti in gore
najgore je što me i doma čeka puno posla,ali kaj se more
 

Najnoviji postovi

Na vrh