• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
ma deda ima 77 let i misli da more sve.navceni je delati ali ne razumije da nebre vise kak je negda mogel...bitno da nije nikome nikaj
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
ma deda ima 77 let i misli da more sve.navceni je delati ali ne razumije da nebre vise kak je negda mogel...bitno da nije nikome nikaj

Deda je dost stari. To stoji.
Vi mlajši bi trebali znati da se traktor pusti tak daleko da drevo nikak nemre dojti do njega. Uvek treba računati da morti nebu sve išlo kak si mi zamislimo. U šumi opreza nikad dosta.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ja ti u selu imam par dedeka tih godina,al su došli pameti.
sad dođu kod mog kuma il k meni dečki daj porušajte,sporežite zvečeg, nemremo mi više kak nekad.oče još i platit,mislim bil bi konj kad bi uzel novce,al moram reč da sam se znal nasmijat da me sve bolelo.
čak sam imal priliku delat sa štilovkom 064 starom 40g bez amortizera,to je nezaboravno iskustvo.
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
Deda je dost stari. To stoji.
Vi mlajši bi trebali znati da se traktor pusti tak daleko da drevo nikak nemre dojti do njega. Uvek treba računati da morti nebu sve išlo kak si mi zamislimo. U šumi opreza nikad dosta.

isli smo u šumo zrusiti 2 debele gacije kaj bumo u tjednu samo dosli nametati,al smo zeli i prikolicu kaj nekaj jos zrusimo.dok smo porusili kaj smo mislili, nametali smo na prikolicu i vec mislili doma krenuti,al dedi vrag nije dal mira da un nam mora pokazati kak se dela z motorkom jer mi ne znamo.nismo maknuli traktor jer smo mislili da deda nebu mogel drzati motorku jer su mu ruke oslabile jako i da bu odustal od rušenja .glavno da je ne nist nikome a staklo bu se nabavilo.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
..neš mi vjerovat i meni je puko taj zupčanik....i kad sam htjeo popravljat moro sam odrezat jednu letvu kod šarafa jer nisam ju mogo ošarafit jer je bila ukliještena uz sami šaraf...izgubio sam tjedan dana popravljanja i 500 kn.....

Ako budes u prolazu kroz bosansku krajinu ja ti dam komplet husovinu sa tim zubcanicima
ja sam sebi od tave stare prikolice pravio malu za 539 za svastarije
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Negdje kraj Gudovca

kodgudovca.jpg
[/URL][/IMG]
 
V

vedo

Guest
Zadnja prikolica skrenula u kanal,i prevrnula se,povukla za sobom i ovu prvu prikolicu,i to i bi (moja pretpostavka)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobro sto su prikolice bile pune drva, da su bile pune kakvog zrna...:supris::supris:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Negdje kraj Gudovca

kodgudovca.jpg
[/URL][/IMG]

Kod nas je tip tak parkiral dvije prikolice sa pšenicom (prije koju godinu) ,izvadil klina i otišel dalje pit .
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Negdje kraj Gudovca

kodgudovca.jpg
[/URL][/IMG]

Odlično parkirano,prva malo losije,druga super.
Praksa je bitna stvar,za prvi put prolazi

(koliko je ovo promila? Jel nesto obilazio?Izbjegavo?)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dino je malo zaglavio jer je popravljo livadu koju su mu šumarci razrovali :madmana:

dsc01743v.jpg

dsc01736g.jpg

dsc01737pw.jpg

dsc01738sv.jpg

dsc01739er.jpg

dsc01740sj.jpg


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GaWyLo_U7V8[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qMzzNdUnuI4[/YT]
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
i zakaj je onda on to popravljal a ne oni?
nama su i našodrali istina put al na njemu prije nije bilo šodra.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
i zakaj je onda on to popravljal a ne oni?
nama su i našodrali istina put al na njemu prije nije bilo šodra.

Ma to su ovi obični ljudi koji prodaju drva babama po selu a ne šumari,malo sam se krivo izrazio. Mi ih pitamo zašto tamo voze,a oni kažu da nevoze se samo oni tamo i još ti se dobro nasmiju.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ma to su ovi obični ljudi koji prodaju drva babama po selu a ne šumari,malo sam se krivo izrazio. Mi ih pitamo zašto tamo voze,a oni kažu da nevoze se samo oni tamo i još ti se dobro nasmiju.

Za takve stvari postoje ČAVLI.

Jednom ih upozoriš,i ako i dalje nastave vozit nema druge nego nastavit čavle.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
il prijaviš ometanje posjeda sa nanošenjem štete.pa nek se onda smiju.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma to su obične budale,nemožeš nikomeništ dokazat. A opet se nekome zamjerit onda če ti još veču štetu napravit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh