• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
U sunce mu kalajsavo šta čovjek uradi od traktora..

Inače ima dobre utege na felgama,neznam kako to nitko nije skinuo:scratch

meni je čovjek reko da ga je baba kresnula s autom u zadnji kotac i "puko ko repa"!!!:rolfer::rolfer::rolfer:
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Evo slika od jučerašnje nezgode,2 letve smotane naskroz,ostale su valjda ok i daju se izravnat,otišo jedan zupčanik što vodi lance,savinula se prednja osovina na kojoj se španaju lanci i savinuti španeri,za sad smo to uvidjeli ako nije još što.
Najgore je to što je to posao onakav u đubru,sve zahrđalo,uff :mad:

dsc00257n.jpg

dsc00258bd.jpg

dsc00259q.jpg

dsc00260kj.jpg

..neš mi vjerovat i meni je puko taj zupčanik....i kad sam htjeo popravljat moro sam odrezat jednu letvu kod šarafa jer nisam ju mogo ošarafit jer je bila ukliještena uz sami šaraf...izgubio sam tjedan dana popravljanja i 500 kn.....
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Čuo sam kod više ljudi da je to otišlo...
Što si sve kupovao,da te koštalo 500 kn???
Moj prikolica eto tako stoji več mjesec dana,nikako da uhvatimo majstora da ju dođe složit,stalno ima nekog izgovora,ccc.
A još malo pa če trebat vozit gnoj...
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
polomilo ti se to dost,pa jel nemaš propusnu glavu na kardanu?:scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A je,jbg...
A imao sam taj kardan,ali kad je gnoj bio težak,stalno je preskakivao,pa mi je to dosadilo,pa sam stavio kardan bez toga .. :)
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Čuo sam kod više ljudi da je to otišlo...
Što si sve kupovao,da te koštalo 500 kn???
Moj prikolica eto tako stoji več mjesec dana,nikako da uhvatimo majstora da ju dođe složit,stalno ima nekog izgovora,ccc.
A još malo pa če trebat vozit gnoj...

...uzeo sam 2 zupčanika za svaki slučaj,3 šarafa za letve,4 plastične postave koje dođu između letve i lanca,semerin 2-3,1 letvu što sam rezo...da se nadovežem kad mi je puko taj zupčanik,valjci se normalno vrte a kardan ne preskače kao onaj sigurnosni,meni bilo čudno da već nije izbaco jer je bilo pri kraju,ja izašo a prikolica već posavijala letve....to smo ja i stari sredili,isto mi usred "sezone" puklo....trebalo nam oko 3 dana...
 
N

Neven 533

Guest
Prodaje, al ti malo daleko.
Između Križevaca i Koprivnice

A meni treba sitnice nemogu naci od obrtomjera se raspao puž i sad ne radi kupim sat i sajlu kad imam sto vidit ne radi...
Skinem ono cep od vina nabit... :madmana:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,326
A meni treba sitnice nemogu naci od obrtomjera se raspao puž i sad ne radi kupim sat i sajlu kad imam sto vidit ne radi...
Skinem ono cep od vina nabit... :madmana:
Pa toga je bilo za kupiti po dučanima.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
pa nek ti pošalju poštom da ne lupaš bez veze,mislim da ti dođe hp-expresom dostava oko 40 kuna...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A pitao sam ovdje nema izgleda da cu morat u Zagreb po to vec sam isao u stupnik...

Nema što nema i što se ne može kupiti a vjerujem i znam da šalju pouzećem
Kontakt podaci
Masiva d.o.o. Poduzeće za proizvodnju, trgovinu i usluge d.o.o.
43000 BEJLOVAR, Trg Eugena Kvaternika 1, HRVATSKA - CROATIA

tel : +385 (0) 43 / 221 101,
+385 (0) 43 / 221 103,
+385 (0) 43 / 221 104

http://www.masiva-bj.hr/rt-151_kontakt-index.aspx


ako će trebati pomoć javi
 
N

Neven 533

Guest
Našao sam sranje je u Zagrebu 215 kn ovdje se da naruciti 250 je ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
i onda ti je bolje naručiti nego lupat u zg. ,jer buš samo na gubitku...
ja sebi djelove za labinca naručujem poštom iz sesveta i dojde me jeftinije nego da idem sam po to...
 
N

Neven 533

Guest
Najbolje ...
Ali vidit cu mozda budem isao po jos neke dijelove pa se zaletit u Zagreb jer kad naručiš ne vidiš sto dobiješ...
Onako lijepo pogledas oce valjat jel čemu...
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
danas smo bili malo u šumi i sve je bilo vredo



Uploaded with ImageShack.us


dok nam deda nije kazal kak se mora rušiti i kak je on to negda rušil. i normalno, zrušil je manje drevo na traktor i prikolicu. sreca, samo zadnje staklo je puklo na 1000 komadici.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
:finga::finga::finga::finga:
dobro je samo je staklo ošlo šta bi bilo da je u pola traktora drvo palo ufffff
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Bilo bi gadno da je palo drvo na traktor.
Mi smo rušili neki balkon i svežem za traktor za prednji kraj stup od balkona, i idem povuć, al vidim da nejde i da ako se odapne stup, da bude opalio po traktoru jer je kratak lanac, a veli stari samo vuci, nemože doć do traktora stup, i ja napnem lanac, i izleti stup opali po utezima i slomi jedan uteg, a prođe na par centimetara od maske i hadnjaka... srce mi stalo.. da je udarilo trčal bi stari od puške.... :finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh