• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

T

Todi

Guest
bila je vozačica i prošla je sa lakšim ozljedama, to se dogodilo kod garešnice,uzrok skliska cesta i ona je podletjela pod taktor tj ona je kriva jer je prešla u suprotni trak

Vozacici zelim brz oporavak i povratak u krug svojih bliznjih,

toma 3340, pitanje za tebe, citam okrivio si vozacicu,imas neke spoznaje o samom dogadaju, uvid u policijski zapisnik o obavljenom ocevidu ili je to tvoja prepostavka na temelju pisanja nekog neukog novinara,
ovaj lokalni baja sa traktorom misli da je bog na cesti,ocito se radi o nekom imucnom serifu koji ce sigurno poduzeti sve da ne odgovara i ne snosi posljedice ovog tragicnog dogadaja,
vjerojato su se oboje kretali sredinom kolnika,a zakon je jasan samo nazalost ne primjenjuje se jednako za sve sudionike u prometu,
tako da nemojmo nekoga bez dokaza kriviti,
pustimo nadlezne da obave svoj dio posla po slovu zakona,
LP

edit:
evo jedan video kako se ponasaju malo jaci u prometu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vVB_zCffZv8
 
Posljednje uređivanje:

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja nikog ne okrivljujem samo iznosim činjenice netrebate me odmah i napadati a evo ti dokaz zaokružen crvenom bojom, to je trag traktora u bijelim trakama i mjesto gdje su se prvi put sudarili i na cesti se vidio da je auto bio na suprotnoj strani i da ga je traktor gurao po cesti
još mi i za rođendan treba da me neko zajebava pun mi je KU..AC vas koji me odmah napadaju

Uploaded with ImageShack.us[/UR
 
T

Todi

Guest
Ljepo sam te pitao, nema potrebe za ljutnjom i galamom,
BTW, sretan rodendan i sve najbolje ti zelim u zivotu:partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
hvala na česitkama a malo mi je prekipjelo i zbog ostalih stvari ali nema veze ne ljutim se ja na tebe
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Vozacica se vjerovatno uplasila kada je vidjela toliku masinu i nije se sklonila.
Nebih da nekoga nevinog okrivim ali ako je tako kako se opisuje da se vozacica nije sklonila ili cak isla lijevom stranom, cast svakome i nevolim nikome da se desi nesreca i sreca je sto je vozacica prosla bez tezih povreda, ali brate dragi neka ju je pokupio, jer puna mi je ona stvar onih koji voze po sredini i nesklanjaju se :x. Ako se neznaju skloniti pa onda sto voze ako neznaju :mad:
Na Fendu cini mi se nema stete?
A ni na Pezou, malo ostecen prednji dio i malo skinuta boja sa krova i tako :mrgreen:
 
T

Todi

Guest
a gdje pise da i on nije bio na sredini,pa u zadnji tren cimnuo u desno,
losi uvjeti na kolniku, kakav grip ima traktor,kojom brzinom se kretao,kakvo iskustvo u prometu ima taj vozac traktora,pa nije cesta njiva da udaris po gasu i ko ga hebe,koliko je odgurao auto od mjesta kontakta,sve govori i kako se on dovezao i brzinu imao,pa ne mozes sjesti i upravljat strojem od 10 i vise tona bez mozga i juri selom ko serif na konju da ostali vide kakvu ti mrcinu vozis i kako to brzo ide,
imam prilike vidjeti kako se pojedini ku..rce sa svojim vozilicama(traktorima) kad dodem na selo,jednostavno su u stanju te pregazit jer on ima stroj na velike kotace a ti ak imas muda daj mu se suprostavi,
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Samo idu kritike na vozača traktora:evil:

A što je s onim vozačim auta koji voze "Mercedes","Passat",BMW",i njima slične i ne žele se maknuti drugome koji ide u kontra smjeru???
Bilo da ide s autom ili traktorom,jel se onda taj drugi dužan maknut dolje s ceste a ovaj da si nebi malo zmazao auto ako bi skrenuo na bankinu?

Ima tu više faktora, ne vrijedi krivit ni vozača auta,ni traktora ako se nezna točan uzrok,najbitnije od svega da je sve prošlo bez težih ozljeda.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zasto imam osjecaj da ovakve komentare imaju uglavnom vozaci automobila i omanjih traktora? :scratch
 
T

Todi

Guest
marko tu si u pravu,svatko u prometu ima jednaka prava,samo je problem sto si pojedini vozaci uzimaju za pravo da su oni u prednosti i da je cesta samo njihova,
tibore kad budes imao vozacku dozvolu onda se javi, i nepodcjenjuj druge vozace jer svi su sudionici prometa i imaju jednaka prava, pa bio to vozac traktora,auta ili motokultivatora
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Samo idu kritike na vozača traktora:evil:

A što je s onim vozačim auta koji voze "Mercedes","Passat",BMW",i njima slične i ne žele se maknuti drugome koji ide u kontra smjeru???
Bilo da ide s autom ili traktorom,jel se onda taj drugi dužan maknut dolje s ceste a ovaj da si nebi malo zmazao auto ako bi skrenuo na bankinu?

Ima tu više faktora, ne vrijedi krivit ni vozača auta,ni traktora ako se nezna točan uzrok,najbitnije od svega da je sve prošlo bez težih ozljeda.

Obicno onaj ko ima dobar auto se vise sklanja da mu se nebi zapelo za auto, do sada samo jedan takav slucaj da se covjek sa dobrim autom nije htjeo skloniti, ali tata ga vec ranije skontao pa stao na svoju stranu a on neka prodje ako hoce, pravo da kazem da sam ga bio voljan nalupati, jer je stao i jos se kao cudi sto mi neidemo po njivi da bi on isao po asvaltu :evil:.
Obicno su problem one baje sa neregistrovanim krsevima, voze ko ludi i nece da se sklone pogotovo kada vide bolji auto, a i soferi kamiona sto prave auto put znaju biti bas bezobrazni :axe:
Ja sam imao jednu interesantnu situaciju:
Idem ja ujutro na selo i na mene naleti neregistrovan golf kec i u njemu nek momci koje nikad vidio i nesklanjaju se a ja budala mahinalno bjezim i zavrsim skoro u gapi, ali pazi sad kao u filmu :supz:. Ja sam tada na selo isao vuci silazu , i cijeli dan sam na putu sa traktorom i prikolicom :p, kad eto tih baji sa golfom e sad ste moji, ajmo sad vi u gapu ili u prikolicu jer je sira od traktora 8)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ako je upučeno meni,vozim auto,traktor i kombajn.

nije upuceno tebi nego todiju. dobro znam sta ti vozis :mrgreen:

marko tu si u pravu,svatko u prometu ima jednaka prava,samo je problem sto si pojedini vozaci uzimaju za pravo da su oni u prednosti i da je cesta samo njihova,
tibore kad budes imao vozacku dozvolu onda se javi, i nepodcjenjuj druge vozace jer svi su sudionici prometa i imaju jednaka prava, pa bio to vozac traktora,auta ili motokultivatora

todi, imam vozacku, vozim "veliki traktor" i glumim serifa po selu vozeci se po sred a nekada i po drugoj strani ceste sa velikim teretima ili strojevima iza sebe :supz:

dobro da ne pozivas ljude na linc vozaca fendta. na poljoprivrednom forumu :roll: a nigdje se ne spominje kao krivac nesrece.
eto, tek toliko..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Obicno onaj ko ima dobar auto se vise sklanja da mu se nebi zapelo za auto, do sada samo jedan takav slucaj da se covjek sa dobrim autom nije htjeo skloniti, ali tata ga vec ranije skontao pa stao na svoju stranu a on neka prodje ako hoce, pravo da kazem da sam ga bio voljan nalupati, jer je stao i jos se kao cudi sto mi neidemo po njivi da bi on isao po asvaltu :evil:.
Obicno su problem one baje sa neregistrovanim krsevima, voze ko ludi i nece da se sklone pogotovo kada vide bolji auto, a i soferi kamiona sto prave auto put znaju biti bas bezobrazni :axe:
Ja sam imao jednu interesantnu situaciju:
Idem ja ujutro na selo i na mene naleti neregistrovan golf kec i u njemu nek momci koje nikad vidio i nesklanjaju se a ja budala mahinalno bjezim i zavrsim skoro u gapi, ali pazi sad kao u filmu :supz:. Ja sam tada na selo isao vuci silazu , i cijeli dan sam na putu sa traktorom i prikolicom :p, kad eto tih baji sa golfom e sad ste moji, ajmo sad vi u gapu ili u prikolicu jer je sira od traktora 8)
radi takvih uvik triba imati ispod sjedala gun ili francuski ključ hahahahahaha :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
radi takvih uvik triba imati ispod sjedala gun ili francuski ključ hahahahahaha :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

He, he, he imam jednoga takvoga, uvijek opremljen, kaze samo vi dete, radice ....
A vozili smo se sa jednim koji je opremljen sa sikiricom ispod sjedal :supz:, a nije vatrogasac :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo smireno ljudi,sve je to ponašanje vezano za kulturu vozača i zakon,zašto ovi naši nazovimo ih gastarbajteri kod nas voze kao luđaci a kad su vani voze po propisu,jer tu plati kaznu 500kn a vani isto 500 ali eur,drugi problem je lokalni patriotizam ja osobno kad idem paši kod Preseke kod Vrbovca ima jedan dio loše ,nepregledne ceste i pošto imam manji auto ja se obavezno pomaknem u stranu ali i oni kad vide BJ tablicu namjerno se ne miču ali tako je i kod nas u BJ sa stranim tablicama,pogotovo kad vide KC to je samo šala ali nažalost istina,ja osobno ne vozim puno preko ograničenja ali da ga poštivam i ne ali nikad ne volim frajere koji misli ako ima više kubika da je bolji ,jer ja volim onu požuri se polako,nedavni primjer mi je dao razmišljanje šta pojedini vozači imaju u glavi,cesta BJ -DA ,mjesto Patkovac idem iz grada i kod autobusne stanice tko zna ,pozna cestu ono drvo idem80 i majstor sa šlepom mene pretiče a do nezgodnog zavoja ima ugrubo 150m,tu ima i nekoliko smrtnih slučajeva ali vrag im ne da mira,šta reči vozaču tog kamiona ime firme znam ali samo da sam zapamtio facu vozača radio bi negdje nož u gumu 100%
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ima nas svih i svakakvih, ja kad sam u Bj nemam dojam da ste opasni igrači, možda jer sam godine iskustva stekao u Zgu. Ali ljudi moji, najkulturnije vozače sam sreo u SBu. Moram dobro paziti da se ne zapričam sa nekime blizu zebre...cijela kolona stane....nešto ne vjerojatno:prayer:....nema ne sile, pa čak niti kad je udarni termin:D....respekt, Slavonci:partyman:
 
T

Todi

Guest
tibore
vidis ja imam malog tomu vinkovica 818,pa ne mogu izigravat serifa kao ti, blago tvojim su seljanima kad imaju tebe za serifa,
nisi pozorno citao od mojeg prvog posta, ne optuzujem niti jednog vozaca samo sam htio docarati kako neki sa jacim vozilom daju sebi za pravo da je cesta samo njihova,
nazalost ljudi ginu zbog necije arogancije,bahatosti i ne poznavanja vozacke kulture i pravila(zakona) kojih bi se trebali pridrzavati u prometu,
i nikoga ne pozivam na linc jer jednostavno nisam takav tip,nego zelim ukazati na pravilno sudjelovabje u prometu, svakodnevno sam u prometu i upravljam prometom i to teskom kategorijom,zato mani se prirucnih sredstava i pamet u glavu dok si za volanom,jer nakon ovakvih i slicnih situacija za nekoga moze biti kasno, zato oprez i zelim ti puno sretnih kilometara iza volana,
LP
 

Najnoviji postovi

Na vrh