• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Mogel bi ja sam reči kak to nije u redu i sve stoji....
Ali kak, kad sam i sam ostavil otključan auto pred birtijom sa ključevima u kontakt bravi do drugog dana na večer....sreća u ne sreći je da ne vozim V.A.G-a:finga:
 
M

Miško 007

Guest
Pa da a što ti misliš policija se ograđuje da imaju manje posla boli njih jer si ti ostavio ključ u autu traktoru nebitno...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo gdje u Njemačkoj završavaju potrgani traktori i ostali strojevi:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=JmQE1kfZnFo&feature=channel[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
od ovih više pola strojeva naši ljudi bi još koristili godinama uz malo šarafanja ,sad se može vidjeti kako smo bijedni i siromašni sa mehanizacijom a stranci si znači priušte novi stroj ,jer se po izgorjelim dijelovima vidi da ima i mladih strojeva kao onaj Renault, a šta se može:toimonster:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
pa to su relativno dobri strojevi a na nekima bi se još nešt dalo izvuč :madmana:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
pa baš su idioti novom john deereu ošao prednji most i bacili ga pa mogao je samo felge prodat za 2-3000 tis eura pa jaguari čak i bentley a sjebana mu je samo hauba i možda malo motor onda koliko još ima guma,hauba,šajbi,sjedala i ostalo.
pa jebote da sam bliže odem tamo i za 10000 eura sastavim traktor koji inače košta 30000
ja mislim da su to strojevi i auto koji su uništeni u nesrećama i požarima a oni su imali kasko pa su dobili novo, a staro ko jebe pa sa njim na smetlište ali opet nisu toliko bogati da bacaju traktore od 50 000 i aute os 100 000 eura
 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Zanimljivo, kako reče, na primjeru onih balirki koje su izgorjele u radu, da seljak kad ju koristi uopće na razmišlja od popravku, nego kako što prije nastaviti rad....na taj način će mu se najbrže isplatiti...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
E..a kod nas traktor od 30 godina....mladić, tek se razradio.Ala smo bedni, samo nismo ni svesni toga :madmana:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma nejdeu ti svi traktori na prešu kojima recimo kao onom jd otrgnut most. prodaju ga takvog kakav je ili ga slože pa prodaju.
pa nije nitko lud 2- godine stra traktor bavcit u prešu. bio na njihovoj stranici. sve kaj se da iskoristiti skidaju i prodaju, ako nakon određenog vremena nema potražnje, a da im ne zauzima mjesto ide u prodaju po nižoj cijeni ili ga poprave pa prodaju po njihovoj tržišnoj.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
štajer u nezgodnoj poziciji,malo ga sfrkalo....
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_ZEoJGn4vZY&feature=related[/YT]
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
:scratch .... pa šta je radio da se toliko smotao , čudno kako se prikolica nije prevrnula
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
joj ljudi jučer moj ujak vozio 8 paleta umjetnog i teret ga gurnuo proxima se razbila a zmajovka pukla po pola
 

Najnoviji postovi

Na vrh