• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo vi tjerajte zajeb ali Big Brother sve vidi i možda več sada otkriva tko je tko ispod kojeg imena da nam pošalje kakvu inspekciju ili nekom uskrati poticaj za nešt a možda je ČO snimao i kakav predizborni spot ,pa ne bude valjda ministar poljoprivrede snimao sa nabildanim farmerkama nego sa domačom šarovom ,samo ovoj nije mogao prodati bajku o lagodnom i bezbrižnom životu pa mu ona pokazala tko je gazda u dvorištu:rolfer::partyman::weedman:
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Slike - nezgode, lomovi..

Evo nije veliki lom ni velika nezgoda ,ali mi je ispalo nezgodno jer puče ključ ko repa u sred šume,a rezervni nemam. Bem ti materijal i moju tehniku :p:weedman:

 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
a nije mu izgleda ni prvi put da pukne,neko se igral elektrodama po njemu.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Evo nije veliki lom ni velika nezgoda ,ali mi je ispalo nezgodno jer puče ključ ko repa u sred šume,a rezervni nemam. Bem ti materijal i moju tehniku :p:weedman:



nije krvi ključ nek rukovatelj istim koji je primjenil preveliku silu ;)
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali su našli blentonju,kojeg treba koliko može taj same ići razvesti da trči zavezan iza traktora:axe:
 
V

vedo

Guest
Sigurno je:eek:tišla hauba,kabina...nafta i ulje iscurili...uglavnom ima veće materijalne štete :madmana: Da je meni to uradio,krvi bi mu se napio :madmana:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Sigurno je:eek:tišla hauba,kabina...nafta i ulje iscurili...uglavnom ima veće materijalne štete :madmana: Da je meni to uradio,krvi bi mu se napio :madmana:

ali se motor dobro podmazal i sa druge strane ;)
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Blentonju nisu našli...al tas sigurno nije bio pri zdravoj pameti kad je vozio taj traktor..
Začudilo me što je kabina ostala gotovo čitava..samo je krov razbijen, prednja šajba i desna vrata..i hauba je "malo" dobila...vidi se da je ulje malo iscurilo na granu auspuha...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
sto nije poginije jebo mater svoju lopovsku
Kako su policajci rekli...traktor nije ukraden nego odvežen,a imaju i pravo.Traktor je bio otključan i još su klučevi bili unutra....
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Začudilo me što je kabina ostala gotovo čitava..samo je krov razbijen, prednja šajba i desna vrata

Pa tako mora biti da vozač ostane živ. Ili se varam :scratch
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Nažalost, vlasnici ginu, lopovi žive...
Neće ni ovaj lopov dugo ako ga se vlasnik dočepa :)
Vlasnik Samea je inače Branko Borković poznatiji kao "Mladi jastreb",bio je na visokoj poziciji u ratu.....i nije baš zdrav na živce
 
M

Miško 007

Guest
Fora ali danas nije krađa nego nekako drukčije ako ostaviš ključeve sam si kriv.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Fora ali danas nije krađa nego nekako drukčije ako ostaviš ključeve sam si kriv.

al ajde da si ga ostavil na cesti sa klučima onda je to opravdanje..al sad kaj on ima dirat moje stvari na mom dvoru..ni u dvorištu nije više niš sigurno..kaj nije tak..:?::!:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ak se ne snađu vlada im mora dati socijalnu pomoč .
ZAto je vlasti bolje da se lopovi snalaze na svoj način
 

Najnoviji postovi

Na vrh