• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:rolfer: :rolfer:
"- Vozač (22) prebrzo je vozio kroz naselje."

sa traktorom :rolfer: :rolfer:

ni ti traktori nisu kaj su nekad bili, 25km/h i svaka birtija između točke polaska i točke odredišta...
sad će daca imat glavnu priču kad dođe u disko, bit će frajer :lol:

sva sreća pa se malci spasili i nitko nije stradal...

a šteta traktora....
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da nije i taj neki nas clan?:p
Kakvu je to masinu slupao, jeli to neki Lamb ili Hurli :scratch
Kao da nije imao kocnice na prikolici?
 
M

MOCO

Guest
ljudi neznaju dok im se ne dogodi, pa eto ako se nekud zabijete "uvijek" ste prebrzo i neprilagođeno vozili bez obzira koliko išli km/h i koliko je dozvoljeno.
tak da znate
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Da je vozil u rikverc, sigurno se to nebi dogodilo. :mrgreen:
Pitanje je kaj se zapravo dogodilo. Taj traktor smije voziti oko 15...17T ukupne mase.
Nezgoda ovih traktora su prednje kočnice, pa ako se prenaglo koči, voli pobjeći zadnji kraj.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Meni je palo na pamet da je možda malo brže vozio (a s punom prikolicom to ne mora biti brže od 20 km/h) i naglo skrenuo. Tada se dogodi da ruda prikolice ne stigne skrenuti za traktorom nego nastavi ravno, a budući da je puno teža od traktora povući će ga unazad, pritom će se ruda zakrenut, prekrenut prikolicu i okrenut traktor na suprotnu stranu (baš kao što je na slici).

A jesam filozof. :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
po domači sranja se dešavaju onima koji nešto rade,pa ma kako mi bili pametni i kuražni ,nitko ne zna dok ne naje.. pa makar i ne svojom krivicom:partyman:
 
M

MOCO

Guest
3,h=493.bild.jpg


u Francuskoj vatrogasci spašavaju kravu koja se otklizala u baretinu i nije mogla van,trajalo je nekoliko sati.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nanio ti tesku bol :lol:
kako? toliko je izlizana i tanka daska? ili?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
baš,xD
Upravo to tibore.
a nije meni do daske,nego izgubio se deflektor i nosač deflektora,više mi je stalo do toga. :rolleyess:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
baš,xD
Upravo to tibore.
a nije meni do daske,nego izgubio se deflektor i nosač deflektora,više mi je stalo do toga. :rolleyess:
Jel taj deflektor dovoljno oštar za skršiti gumu ?.ako je sigurno ga bude guma našla .
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
naravno da je.
ali sreća u nesreći da je frknul uz među,tako da ga susjed bude našao! :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ak je tak prepusti mu metar -dva , budete se bolje gladali a guma bu još ohhoho durala
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
A taman se čobi spremio za jedan "high kick" međ rogove, kad ga je ovaj zablico:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh