• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ruku na srce i bez ljutnje ali kažeš 8 paleta ,a prikolica min 2000-2500kg,znači preko 10 tona,a koliko ta proxima ima tona ima li 5 ,nije ti ujak kriv ali ipak je to masa za razmišljanje?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
uzaludene su ti riječi .. .
Vele stari ljedi kod mene "mali vojz ne mudi" ..pa tko razumije razumije
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Vidio sam i ja raznih situacija gdje zetori voze terete po 10 i više tona, što svakako nije za taj traktor. I sam se igram ponekad sa sličnim teretima a bez kočnica na prikolici. Sam traktor u takvim situacijama je ko nesposobna klizačica na klizaljkama.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nekoliko dana su po 4 ta zekana sa zmajevkama vozili umjetno na relaciji kutina lipik pretpostavljam?
s tim da je lijepa relacija u pitanju a i dosta uzbrdica-nizbrdica ima na putu, nekako ne vjerujem da nemaju kocnice na prikolicama.. tinda?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo nažalost sutra opet crna kronika i to iz mog kraja,ugašen još jedan mladi život sa 17 godina a radi čega,prokleti krivolov,sad samo iskrena sučut obitelji koja mi je ujedno i rodbina a otac poginulog mladića moja generacija, užas užas nema goreg od smrti mladog života i kad roditelj mora sahraniti svoje dijete
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
da to su oni išao je i moj ujak i ta proxima se razbila prikolice imaju sve što treba,uzrok nesreče mokar kolnik
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
da to su oni išao je i moj ujak i ta proxima se razbila prikolice imaju sve što treba,uzrok nesreče mokar kolnik

hmmmm...
a da je prilagodio vožnju uvjetima na cesti.....:scratch
bemti,zvučim ko policajac....
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
bila je vozačica i prošla je sa lakšim ozljedama, to se dogodilo kod garešnice,uzrok skliska cesta i ona je podletjela pod taktor tj ona je kriva jer je prešla u suprotni trak
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pa fendova guma je točno na mjestu vozača.s lakšim ozljedama?znači da ima sreće i da se zahvali bogu da je uopće živa
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pre strasno ovaj prvi uteg na traktoru je skoro duplo tezi od ovog autića,,, na danasnji dan moze slaviti rođendan :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh