• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
A velim izasla je jos na kraju dobra zafrkancija, nitko stradao, nista polomljeno... Sve je dobro, sto se dobro svrsi.. :))
 
N

Nkopjar

Guest
Evo sta se desilo bratu i meni prekjucer, prilikom pripremanje prikolice za istovar preko 2 tone krumpira popustila kocnica i prevrnula se.. Srecom ozljedjenih nema, pa je na kraju svega toga izasla dobra zafrkancija susjeda i nas.. :))
Stari i tu si del slike, auuu kak sam ti već rekel pire krumpir, a de Hrvoje bil
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Jedna katastrofa koja se dogodila jučer u poljskoj

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=cXNp4Hry7Tw&feature=g-all-c[/YT]
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Samo da covjek uzme i place :roll:
Kad sam gledao film, dusa me boli, kako covjek za kratko vrijeme moze da izgubi sve sto je godinama stvarao, stvarno zalosno
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Šta je ovdje goralo??
Loš mi je signal pa jedva da nešto mogu pogledati na videu. :madmana:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Samo da covjek uzme i place :roll:
Kad sam gledao film, dusa me boli, kako covjek za kratko vrijeme moze da izgubi sve sto je godinama stvarao, stvarno zalosno

Ode ti cijeli zivot trud i muka, godine znoja i rada, nedaj Bože nikom!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Isuse Bože...ovo je žalosno...baš to kaj velite da se neki ljudi godinama bore da steknu to što imaju...a nestane u jednom plamenu...stvarno žalosno...:(
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Razvuče ga k'o dalape :mrgreen:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MY13w8wzACE&feature=relmfu[/YT]
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
tako bi se dogodilo i sa ovim europskim, jer ovoga vuče ruski kamaz pun nečega, kad ga je cimnuo ovaj se raspa.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma koji ti je to cuk bio...ili ga nisu skopčali kamo treba ili nevalja ama baš ništa.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
vidi se kaj je čista,sirova ruska snaga....:mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
chainsawtractorvscar.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh