• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Pravi če lopov odnjet i medu i kućicu i ono po što je došao.

hahaha samo sanjaj :p kucica ima oko 250kg tak da ju nebi digel,a medu nebi jedino da ga ubije

P.S. aj ne skrecimo s teme :p
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ne kuzim kak im to uspije...


561024_3797429932044_586204086_n.jpg
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
ne kuzim kak im to uspije...

Vrlo lako, vjerovatno kvar na el. instalaciji, kratak spoj i eto plamena. A motor: masan, prašnjav, prljav... za čas plane. Još ako nema protiv požarni aparat, onda može samo stajati i gledati kako gori.
A ako ima telefon sa kamerom onda može napraviti i neku dobru sliku! :mrgreen:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Vrlo lako, vjerovatno kvar na el. instalaciji, kratak spoj i eto plamena. A motor: masan, prašnjav, prljav... za čas plane. Još ako nema protiv požarni aparat, onda može samo stajati i gledati kako gori.
A ako ima telefon sa kamerom onda može napraviti i neku dobru sliku! :mrgreen:
ne znaci mu aparat nista...ak to bukne u trenu onda dok ga on uzme ,izvadi osigurac,vec je pol izgorelo...ja sam vatrogasac pa kad sam polagao ispit onda smo gasili malo s aparatima pa znam...mozes gasiti negdi oko 9 sekundi
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ne znaci mu aparat nista...ak to bukne u trenu onda dok ga on uzme ,izvadi osigurac,vec je pol izgorelo...ja sam vatrogasac pa kad sam polagao ispit onda smo gasili malo s aparatima pa znam...mozes gasiti negdi oko 9 sekundi

oo vidim da znaš pravilno koristit aparat...i da...nije poliven benzinom da bude odma planul...jesi ti videl kad silokombajn uživo...??? mislim daj se zberi...sve kaj počne goriti da se spasiti sa aparatom od kilu uz ispravnu radnju...znaš položil sam za vatrogasca već odavno i znam kaj se kak dela...zato daj oladi malo...spusti se na zemlju
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
oo vidim da znaš pravilno koristit aparat...i da...nije poliven benzinom da bude odma planul...jesi ti videl kad silokombajn uživo...??? mislim daj se zberi...sve kaj počne goriti da se spasiti sa aparatom od kilu uz ispravnu radnju...znaš položil sam za vatrogasca već odavno i znam kaj se kak dela...zato daj oladi malo...spusti se na zemlju

ee alo,pa kog se vraga ti sad na mene ljutis
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
ne znaci mu aparat nista...ak to bukne u trenu onda dok ga on uzme ,izvadi osigurac,vec je pol izgorelo...ja sam vatrogasac pa kad sam polagao ispit onda smo gasili malo s aparatima pa znam...mozes gasiti negdi oko 9 sekundi


Pa ne bukne to baš tako odjednom u trenu. A 9 sec. je relativno puno vremena. Samo je problem ako je motor zatvoren nekakvim poklopcima i limovima pa dok to sve skine i otvori, plamen već može uhvatiti veći dio. Al ipak mislim da aparatom može puno toga uraditi. Naravno ako je onaj malo veći 5 ili više litara. A uz tako veliki stroj bi trebao i ići neki veći aparat, ne vrijedi mu baš puno ako nosi onaj litarski.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Pa ne bukne to baš tako odjednom u trenu. A 9 sec. je relativno puno vremena. Samo je problem ako je motor zatvoren nekakvim poklopcima i limovima pa dok to sve skine i otvori, plamen već može uhvatiti veći dio. Al ipak mislim da aparatom može puno toga uraditi. Naravno ako je onaj malo veći 5 ili više litara. A uz tako veliki stroj bi trebao i ići neki veći aparat, ne vrijedi mu baš puno ako nosi onaj litarski.

a cuj,vecina farmera ti ima one srednje aparate...

544636_504452669571482_1621007303_n.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
a cuj,vecina farmera ti ima one srednje aparate...

Pa ovaj vjerovatno nije imao nikakav...:twisted:
A vatrogasci su stigli taman na vrijeme da se slikaju pored zgarišta :vragek:
Uspjeli su ipak spasiti ovaj stroj iza ...jel to balirka, šta li je? :scratch
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Pa ovaj vjerovatno nije imao nikakav...:twisted:
A vatrogasci su stigli taman na vrijeme da se slikaju pored zgarišta :vragek:
Uspjeli su ipak spasiti ovaj stroj iza ...jel to balirka, šta li je? :scratch

da...mislim da je CASE balirka zbog ove sive crte
 

Najnoviji postovi

Na vrh