• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hahaha nejde milom ide silom :p
idi u obližnji kamenolom i nek zakace na to dva utovarivaca :D
jedan za ralicu a drugi za klin i povuci potegni :3 :finga::finga::weedman::weedman::weedman::D;)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
hahaha nejde milom ide silom :p
idi u obližnji kamenolom i nek zakace na to dva utovarivaca :D
jedan za ralicu a drugi za klin i povuci potegni :3 :finga::finga::weedman::weedman::weedman::D;)

i ode ralica u 3 pm, ma to se može riješiti i zagrijavanjem, jer je susjed imao isti slušaj i tako je riješio, e sad neznam pojedinoosti, ako ne onda postoji preša.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sve ok ali cemu mucenje i maltretiranje kad ce to majstor s presom rijesit za jednu pivu bez znoja.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
ova cijev kroz koju prolazi osovina je relativno dosta dugačka i to bez grijanja neće ići. Naime, velika je površina koja drži osovinu i na hladno presa samo može napraviti još više štete. Zagrijavanjem će hrđa popustiti i onda će to ići i na presi a vjerovatno i samo sa čekićem.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da naj bolje bi bilo zagrijeati cijev, a onda ako neide cekicem, moze se osijeci taj osteceni vrh navoja, pa zavrnuti maticu, da se uz pomoc zatezanja iscupa
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
pravi majstori.....skoru su prevrnuli maloga holandeza :weedman::weedman:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qGNkdhrA_Pk&feature=relmfu[/YT]
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
pravi majstori.....skoru su prevrnuli maloga holandeza :weedman::weedman:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qGNkdhrA_Pk&feature=relmfu[/YT]

pogledao sam prvih 30 sekundi i dosta mi je vidim da su pravi vozači, tako zakopati traktor j stvarno užas, dao bi mu lopatu pa neka sam otkopava šta je usrao, čisto silovanje i idiotizam
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Koji kreteni, nisu ni za tacke goniti. :axe:
Onaj jadni Holandez se ionako nakrenuo, a onaj ko pravi jos digne utovarivac u zrak i vuce ga na starnu koju se nakrenuo nebi li ga ikako uspio prevrnuti, da nepricam da su sajlu kopcali na naj nizu mogucu tacku na onome vecem NH.
A tek onaj biser sa utovarivacem, on nije vrijedan ni spomena :confused:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
pa sad ti reci da su oni normalni,pa nebi ima dao ni tačke da voze a gdje još takve traktorčine
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
ili ovaj video...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=m8edrpmG3Tc&feature=related[/YT]
šta su sad oni tu radili... :madmana::madmana:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Jeste li vidjeli kada tu mađarsku zemlju,tu crnicu i te njihove lapoše.Kada je najsuvlja godina tu možeš ostati bez problema.Drugo ovo su sve velika gazdinsta i nema se vremena čekati,ako ju ne preoreš i u uvjetima kao na snimcima,poslje ju možeš pppppppppppppppp. Imam negdje slike gdje sam izvlačio Fenda i Hardy vučenu prskalicu u repi i soji sa JD 8200,gdje su i mene nekad znali jedva izvuči van sa 936ticom,da ne pričam da je bilo slučaja da sam se bos skidao i u gačama buco po vodi da bi mogao doči do tegova da prikopčam sajlu.Tko to prođe drugačije priča i razmišlja.Jednostavno nema se vremena čekat pogotovo ako se radi o prskanju protiv bolesti,gdje sati odlučuju.Ovo voda i njih nekoliko u njoj,onaj zadnji je išao sa nečim izvuči jarak za otjecanje vode i ops,i tako redom kao u priči o repi.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Jeste li vidjeli kada tu mađarsku zemlju,tu crnicu i te njihove lapoše.Kada je najsuvlja godina tu možeš ostati bez problema.Drugo ovo su sve velika gazdinsta i nema se vremena čekati,ako ju ne preoreš i u uvjetima kao na snimcima,poslje ju možeš pppppppppppppppp. Imam negdje slike gdje sam izvlačio Fenda i Hardy vučenu prskalicu u repi i soji sa JD 8200,gdje su i mene nekad znali jedva izvuči van sa 936ticom,da ne pričam da je bilo slučaja da sam se bos skidao i u gačama buco po vodi da bi mogao doči do tegova da prikopčam sajlu.Tko to prođe drugačije priča i razmišlja.Jednostavno nema se vremena čekat pogotovo ako se radi o prskanju protiv bolesti,gdje sati odlučuju.Ovo voda i njih nekoliko u njoj,onaj zadnji je išao sa nečim izvuči jarak za otjecanje vode i ops,i tako redom kao u priči o repi.

Ja bih samo stavio akcenat, na ovo velika gazdinstva ili ti kombinati. Cast izuzetcima ali ja bi tu mnoge sofere natjerao u gacama da trce oko traktora :axe:
Svi znamo kakavo je ophodjenje prema masinama, u takvim firmama, opet kazem cast izuzetcima i bez uvrede
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
zato je sada došla EU i zabranila takvu rabotu zakonom o dobroj poljoprivrednoj praksi,samo neznam tko će ga provodit
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
zato je sada došla EU i zabranila takvu rabotu zakonom o dobroj poljoprivrednoj praksi,samo neznam tko će ga provodit

da da vidi se po snimkama na YouTube ha ha
 

Najnoviji postovi

Na vrh