• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa moj stari se po selu vozi 70+
A ja dok traktor vozim onda je uvjek pod ful gasom ;)

Kolega jedno ti je auto a jedno ti je traktor. Nemožeš uspoređivat malog imt koji ide max 25km/h sad to je više manje koji km/h i sa njim vučeš prikolcu max 3tone,i nemožeš uspoređivat traktorom koji ide 40km/h i koji vuče prikolicu 8tona,još ti moraš puno žganaca pojest da bi mogao to vozit a da nekažem kolko moraš imat iskustva
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Kolega jedno ti je auto a jedno ti je traktor. Nemožeš uspoređivat malog imt koji ide max 25km/h sad to je više manje koji km/h i sa njim vučeš prikolcu max 3tone,i nemožeš uspoređivat traktorom koji ide 40km/h i koji vuče prikolicu 8tona,još ti moraš puno žganaca pojest da bi mogao to vozit a da nekažem kolko moraš imat iskustva
Mah...opet nekuzite sta ocu rec...
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Kolega jedno ti je auto a jedno ti je traktor. Nemožeš uspoređivat malog imt koji ide max 25km/h sad to je više manje koji km/h i sa njim vučeš prikolcu max 3tone,i nemožeš uspoređivat traktorom koji ide 40km/h i koji vuče prikolicu 8tona,još ti moraš puno žganaca pojest da bi mogao to vozit a da nekažem kolko moraš imat iskustva

kad pogledaš koliko fego ima lufta na volanu i da mu jedna kočnica uvijek prije lovi to ti dojde na isto pa čak i gore
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Pas mater ...kak bi mi rekli,imas vise srece neg pameti :p
Mogo si bit mrtav...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Sutila je na srecu :D nisam je ni vidio dok je nisam presao sjetvospremacem,ne vidi se na slici ali preko cijele ima crta,sjajni metal se vidi. Motika je oparala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovo se zove imati sreče,ovo bi mogla biti 82mm i dovoljno je jaka da te rastepla skupa sa traktorom,danas možeš upisati datum i slaviti drugi ročkas:partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ako se nevaram to je od minobacača jel to iz ovog rata ili je ostala od Sultana veličanstvenog :D ali u svemu bitno je da nisi nastradal sretan rođendan bi se reklo...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Nekak mi izgleda ovak na slici premala za 120mm, prije bi rekal da je 82mm
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nije danas,prosle godine u proljece sam je nasao,noge mi se odsjekle kad sam je vidio,nisam cekao da dodju je detonirat,a dvojica koja su dosla nisu htjeli ni pric sakrili se u land rovera :mrgreen: mislim da je ruska 82mm i drugog svjetskog posto je nase selo napadano samo iz aviona devedesetih...trebali ste cut kad su je detonirali :rolleyess:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A bila je ispravna nakon toliko godina???? Kad veliš da su je detonirali???
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
jesi li ju pital :buš pukla,a ona veli BUUUUUUUUM
:lol: upravo sam to htjeo da komentarišem :partyman:


A bila je ispravna nakon toliko godina???? Kad veliš da su je detonirali???
Pa nemora biti ispravna da bi se detonirala , postavlja se novi upaljač sa dodatnom količinom eksploziva koji će sigurno da je pukne
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
evo jos jedna

Mi smo jednim slučajem takvu, koja je samo explodirala, pobalirali.. I jednog dana kada sam pred mlinom ubacivao slamu naletim na nju...
Slikat ću vam kada odem tamo sljedeći puta..
 

Najnoviji postovi

Na vrh